نمایشگر خط کش دیجیتال

نمایشگر خط کش دیجیتال

از نمایشگر ALC94 و نمایشگر ALC77 و نمایشگر ADR10 و نمایشگر ADR50 میتوان به عنوان نمایشگر برای خط کش دیجیتال استفاده کرد. نمایشگر ALC94 و ALC77 از نوع پر سرعت 600 کیلوهرتز است. به این معنی که با حرکت سریع روتاری انکودر و یا خط کش دیجیتال ، نمایشگر جا نخواهد ماند ( در خواندن دچار خطا نخواهد شد). همچنین اگر نیاز به محور های بیشتری دارید ( جهت وصل کردن دو یا چند روتاری انکودر و یا خط کش دیجیتال ) میتوانید از نمایشگرهای سری ADR10 ( دو ، سه و چهار محور ) استفاده کنید.

 نمایشگر انکودر خطی ALC94

نمایشگر خط کش دیجیتال ALC94 ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه بوده و دارای چندین ورودی برای دریافت سیگنال های خط کش دیجیتال میباشد. این نمایشگر دارای 4 رله خروجی جهت کنترل ماشین نیز میباشد. از دیگر ویژگی های این نمایشگر میتوان به سرعت بالای آن ( 600 کیلوهرتز ) اشاره کرد جهت اطلاعات بیشتر درباره این محصول اینجا ( نمایشگر دیجیتال ALC94 ) کلیک کنید
 نمایشگر انکودر خطی

نمایشگر خط کش دیجیتال ALC77

نمایشگر خط کش دیجیتال ALC77 نیز ساخت شرکت ATEKSENSOR ترکیه بوده و دارای ورودی برای دریافت سیگنال خط کش دیجیتال و یا روتاری انکودر میباشد. این نمایشگر دارای 2 رله خروجی جهت کنترل ماشین میباشد. از دیگر ویژگی های این نمایشگر میتوان به 600 کیلوهرتز بودن آن ( سرعت بالا در دریافت سیگنال های انکدر ) اشاره کرد.
جهت اطلاعات بیشتر درباره این نمایشگر اینجا ( نمایشگر دیجیتال ALC77 ) کلیک کنید.
 نمایشگر خطکش دیجیتال alc77

نمایشگر خطکش دیجیتال ADR10

نمایشگر خط کش دیجیتال ADR10 ساخت شرکت ATEKSENSOR است از مزیت های این نمایشگر میتوان به چند محور بودن آن اشاره کرد که در سه مدل : 2 محور ، 3 محور و 4 محور تولید شده است. منظور از 3 محور بودن به این معناست که میتوان همزمان 3 سنسور ( روتاری انکودر یا خط کش دیجیتال و یا... ) به آن متصل و مقادیر هر کدام را جدا از هم مشاهده کرد.
کانتر خطکش دیجیتال

 

جهت خرید و مشاوره با تلفن 02166393900 تماس بگیرید

 

نمایشگر خط کش دیجیتال ADR50

نمایشگر خط کش دیجیتال ADR50 ساخت شرکت Ateksensor ترکیه است که در مدل های 2 محور ، 3 محور و 4 محور ساخته شده است. همچنین این نمایشگر شش خروجی دیجیتال برای کنترل ماشین دارد.
جهت اطلاعات بیشتر درباره این نمایشگر اینجا ( نمایشگر دیجیتال ADR50 ) کلیک کنید.


 شمارنده انکدر خطی

 

نمایشگر خط کش دیجیتال SDS

نمایشگر خط کش دیجیتال SDS که ساخت شرکت سینو SINO چین است و در مدل های 2 محور و 3 محور ساخته شده است. میتوانید این دو مدل نمایشگر را با بدنه پلاستیکی و یا با بدنه ی آلومینیوم سفارش دهید. همچنین این نمایشگر برای دستگاه اسپارک نیز موجود است. ( نمایشگر دیجیتال سینو برای اسپارک ).

برای دیدن تمامی نمایشگر ها اینجا ( نمایشگر دیجیتال ) کلیک کنید.

نمایشگر خط کش سینو SINO

برای خط کش های سینو میتوانید از نمایشگر های برند همین شرکت استفاده کنید. برای مثال نمایشگر SDS2MS دو محور ، نمایشگر SDS2 3MS سه محور ، البته میتوانید از نمایشگر های آتک سنسور هم استفاده کنید اما نیاز است تا از تبدیل های مخصوص جهت وصل کردن خطکش سینو به نمایشگر آتک استفاده کنید زیرا که سیم بندی این دو برند با هم دیگر متفاوت است. این تبدیل در فروشگاه کانون ابزار موجود است.

نمایشگر خط کش آتک سنسور Ateksensor

برای خط کش های آتک سنسور هم میتوانید از نمایشگر های همین برند مانند نمایشگر ADR10 2 یا نمایشگر ADR10 3 یا نمایشگر ADR10 4 یا نمایشگر ALC77 یا نمایشگر ALC94 استفاده کنید و یا از نمایشگر های برند سینو SINO استفاده کنید که نیاز به تبدیل برای وصل کردن خط کش آتک به نمایشگر سینو دارید.

 

دیتاشیت نمایشگر خط کش دیجیتال ALC94

 linear counter scale      counter linear scale

 
دیتاشیت نمایشگر خطکش دیجیتال ALC77

 نمایشگر دیجیتال alc 77     نمایشگر دیجیتال ALC77

 

دیتاشیت نمایشگر خطکش ADR10

 کانتر خطکش دیجیتال        شمارنده خط کش دیجیتال

 

دیتاشیت نمایشگر خط کش دیجیتال ADR50

 نمایشگر خط کش دیجیتال ADR50      نقشه نمایشگر ADR 50

 

دیتاشیت نمایشگر خط کش دیجیتال SDS سینو

 نمایشگر خط کش دیجیتال ADR50  

 

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 تماس حاصل فرمایید

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید

چاپ