سبد خرید

0 محصول : 0 تومن
سبدخرید شما در حال حاضر خالی است
محصول بروزرسانی

دسته بندی محصولات

خط کش اهمی چیست؟

خط کش اهمی چیست؟

خط کش اهمی به سنسورهای اندازه گیری طول که خروجی آنها تغییرات اهم است اطلاق می گردد. در حقیقت خط کش های اهمی سنسور هایی هستند که تغییرات طول را به تغییرات مقاومت اهمی تبدیل می کنند . مثلا یک خطکش اهمی چهار صد میلیمتری از نوع پنج کیلو اهم تغییرات طول از صفر تا چهار صد میلیمتر را به تغییرات مقاومت اهمی از صفر تا پنج کیلو اهم تبدیل می کند .

خطکش اهمی LTM - ابعاد فیزیکی

خط کش پتانسیومتری LTM

یکی از پرمصرفترین خط کش های اهمی ساخت شرکت آتک سنسور Ateksensor ترکیه است. که به علت کارایی بالا ، عمر طولانی ، قیمت مناسب ، قابلیت کار در دماهای بالا، دقت خوب ، خاصیت

resistive-scale-to-epa

وصل کردن خط کش اهمی به نمایشگر EPA

در این فیلم نحوه وصل کردن خط کش های اهمی شرکت آتک سنسور ترکیه به نمایشگر EPA100 ، نمایشگر EPA200 ، نمایشگر EPA300 گفته شده است.

میتوانید با استفاده از گفته های این فیلم تمامی خط کش های اهمی ( LTP , LFM , LTR , LTM , LT , LTK , LF , LFR , LTR , LTC ) رو به نمایشگر های ( EPA100 , EPA200 , EPA300 ) گفته شده وصل کنید.

خط کش اهمی LTP

خط کش پتانسیومتری LTP

یکی دیگر از محصولات شرکت آتک سنسور ترکیه است که بصورت آنالوگ کار میکند و در سه مدل اهمی ، جریانی 4 تا بیست میلی آمپر و ولتاژی صفر تا ده ولت تولید می گردد خط کش های اهمی LTM , LTC , LT ,LTR نیز ساخت این شرکت است .

خطکش های اهمی - موارد کاربرد

خط کش اهمی چیست؟

خط کش های اهمی در حقیقت یک پتانسیومتر یا ولوم خطی از نوع صنعتی ، دقیق و با دوام  هستند که در بسیاری از ماشین آلات کاربرد دارند ( که در ادامه به آن می پردازیم  ) 

خط کش اهمی

خط کش پتانسیومتری LTM – فیلم معرفی

خط کش الکترونیکی LTM

 یکی از تولیدات پر کار برد شرکت آتک سنسور ترکیه است که برای اندازه گیری فاصله یا میزان جابجایی در ماشینهای صنعتی از جمله تزریق پلاستیک ، اره نواری ، پرس برک ، گیوتین و...کاربرد دارد در فیلم زیر توضیحاتی در مورد این محصول داده شده است .

خطکش های اهمی شرکت آتک سنسور

خط کش پتانسیومتری شرکت آتک سنسور 

یکی از تولیدات شرکت آتک سنسور ترکیه خط کش پتانسیومتری می باشد این سری از خط کش ها در مدلهای گوناگون از جمله 

LTM  - LTP – LTC – LTLTR  تولید می گردد.

محصولات آتک سنسور - خط کش اهمی

محصولات آتک سنسور - خط کش های اهمی

 خط کش های اهمی

خط کش اهمی یا پتانسیومتری یا آنالوگ یا به عبارت دیگر ترانسدیوسر (Transducer) حرکت خطی که از محصولات شرکت آتک سنسور است که در مدلهای متنوع زیر عرضه می گردد.

عضویت در خبرنامه

اینماد