سبد خرید

0 محصول : 0 ﷼
سبدخرید شما در حال حاضر خالی است
محصول بروزرسانی

دسته بندی محصولات

شرکت SINO چین

شرکت سینو چین

شرکت سینو چین در سال 2002  تاسیس گردید این شرکت تولید کننده خط کش دیجیتال نوری ، نمایشگر دیجیتال ، کنترولر CNC و ماشین CNC است . سینو یک شرکت غیر دولتی با تکنولوژی بالا و متخصص تولید تجهیزات سی ان سی است .

نصب خط کش دیجیتال

خط کش دیجیتال سینو SINO-براکت های نصب

 نصب خط کش دیجیتال - قطعات عمومی

 جهت نصب خط کش دیجیتال سینو و رعایت فاصله ها و تلرانس های لازم ، قطعات عمومی نصب پیشنهاد شده است با این قطعات خط کش دیجیتال سریعتر ، با کیفیت و زیباتر نصب می گردد . 

روتاری انکدر بهتراست یا خطکش دیجیتال؟

روتاری انکدر بهتراست یا خطکش دیجیتال؟

برای تجهیز ماشین به سیستم دیجیتال می توانیم از دو نوع سیستم اندازه گیری استفاده کنیم روتاری انکدر و خط کش دیجیتال .در این بحث مزایا و معایب هرکدام را بررسی می کنیم .

خط کش دیجیتال چیست؟

خط کش دیجیتال چیست؟

در فیلم زیر خط کش دیجیتال معرفی گردیده و مزایای کاربرد آن در صنعت شمرده شده است . استفاده از خط کش دیجیتال علاوه بر اینکه  کیفیت و سرعت را افزایش می دهد سبب کاهش ضایعات شده و هزینه ها را کاهش می دهد

شرکت آتک سنسور ATEKSENSOR ترکیه

شرکت آتک سنسور Ateksensor 

شرکت آتک سنسور ترکیه در سال 2002 تاسیس گردید .این شرکت از پیشگامان بازار سنسورهای  موقعیت و کنترل کننده های مربوطه بوده است . تمام سنسورهای این شرکت در کشور ترکیه و بیش از 60 کشور جهان برای اندازه گیری حرکتهای خطی و دایره ای انواع ماشین آلات بکار گرفته می شود .
 

خطکش دیجیتال Ateksensor-MLC320 – کد گذاری

خط کش دیجیتال MLC320 – کد گذاری

نحوه کد گذاری خط کش Ateksensor- MLC320 بشکل زیر می باشد . هر قسمت از کد یکی از پارامترهای خطکش را مشخص می کند . بنابراین نوشتن کد بطور کامل در درخواست خط کش ضروری است .

خط کش دیجیتال اسکرا ISKRA TGM111

انکدر خطی اسکرا ISKRA TGM111

خط کش اسکرا که ساخت کشور یوگسلاوی می باشد از خط کش هایی است که در ایران به فراوانی یافت می شود این خط کش ها قبل از ظهور خط کش SINO  و یا  ATEKSENSOR  و یا دیگر خط کش های چینی در ایران استفاده می شد

کابل خط کش سینو

کابل خط کش دیجیتال Ateksensor

کابل خط کش دیجیتال آتک سنسور

کابل خط کش های دیجیتال شرکت آتک سنسور  بطور معمول سه متر است ( بجز خط کش MLS130 که حدود سی سانت است ) و معمولا برای اکثر کاربردها مناسب است. 
چنانچه به خط کش دیجیتال با کابل بیشتری یا کوتاه تر  نیاز داشته باشید می توانید به روش های زیر عمل کنید.

 

 

 

 

خط کش دیجیتال سینو SINO-KA300

خطکش دیجیتال سینو سری SINO-KA300

همانطور که می دانید شرکت سینو ( SINO-COMPANY ) بهترین تولید کننده خط کش دیجیتال در کشور چین است . این محصول ( SINO PRODUCTS ) از نوع مرغوب چینی و دارای استاندارد CE اروپا می باشد .

خطکش دیجیتال Ateksensor-MLC320 – مشخصات فنی

خط کش دیجیتال مقاوم در مقابل آلودگی ، آب ، گردو خاک

این خط کش دیجیتال در مقابل آب و گرد و خاک و آلودگی ها بسیار مقاوم است و نیاز به تمیز کردن ندارد . بعبارت دیگر دارای IP67 است که نشانگر میزان مقاومت آن در مقابل آب و گرد و غبار است .( بسیاری از خط کش ها دارای IP54 هستند ).

محصولات شرکت سینو SINO

بهترین خط کش چینی

 شرکت سینو SINO چین ( SINO-COMPANY ) بهترین شرکت تولید کننده خط کش دیجیتال در کشور چین است . خط کشهای تولیدی این شرکت از نوع نوری و دارای استاندارد CE اروپا می باشد . 

خط کش دیجیتال سینو

سوالات خط کش دیجیتال سینو sino

خطسوالات متداول در مورد خط کش دیجیتال سینو

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خط کش های دیجیتال سینو  SINOدسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .

خط کش دیجیتال sino سینو - انتخاب کاور

کاورخط کش دیجیتال سینو SINO-KA300-C

شرکت سینو چند کاور جهت محافظت از خط کش های خود پیشنهاد داده است ، که بسته به چگونگی نصب و نوع خط کش انتخاب می گردد. کاور ها از جنس آلومینیم می باشند و سبب حفاظت فیزیکی از خط کش دیجیتال می شود.

رفرنس انکدر خطی

رفرنس خطکش دیجیتال

 پیدا کردن reference خط کش دیجیتال

همانطور که می دانید رفرنس یک نقطه فیزیکی با جای ثابت بر روی خط کش دیجیتال است . نقطه رفرنس در ارتباط با سیگنال Z است و در فیلم زیر چگونگی پیداکردن نقطه رفرنس با نمایشگر ADR10 شرح داده شده است .

کابل خط کش سینو

کابل خط کش دیجیتال سینو sino

کابل خط کش دیجیتال

کابل خط کش های دیجیتال سینو Linear encoder بطور معمول سه متر است که معمولا برای اکثر کاربردها مناسب است.

چنانچه به خط کش دیجیتال با کابل بیشتر از سه متر نیاز داشته باشید می توانید بروشهای زیر عمل کنید.

تعمیر خطکش هایدن هاین

تعمیر خط کش دیجیتال هایدن هاین

تعمیر خط کش دیجیتال Heidenhain

یکی از فعالیتهای مجموعه ما تعمیر خط کش دیجیتال است . تعمیر خط کش های هایدن هاین با توجه به قدمت و مشکلات واردات این کالا اخیرا مورد توجه قرار گرفته است.

تعمیر خط کش دیجیتال - اثر آلودگی ها

تعمیر خط کش دیجیتال سینو SINO

یکی از فعالیتهای مجموعه ما تعمیر خط کش دیجیتال است متاسفانه ما شاهد این هستیم که اکثر  خط کش هایی که جهت تعمیر آورده می شود بر اثر یک سهل انگاری ساده آسیب دیده که در اغلب موارد قابل پیشگیری است . 

تعمیر خطکش هایدن هاین

انتخاب خط کش دیجیتال مغناطیسی

انتخاب خطکش دیجیتال

یکی از سوالات مشتریان عزیز انتخاب خط کش دیجیتال مغناطیسی است در سایت ما چندین مدل خط کش مغناطیسی ارایه شده است . فیلم زیر توضیحاتی در مورد هر کدام دارد .

عضویت در خبرنامه

اینماد