سبد خرید

0 محصول : 0 تومن
سبدخرید شما در حال حاضر خالی است
محصول بروزرسانی

دسته بندی محصولات

درجه حفاظت IP67 چیست؟

IP (Ingress Protection) چیست ؟

استاندارد IP برای مشخص کردن میزان مقاومت اون کالا در برابر آب و گرد و غبار به کار میرود. عدد اول از بازه 0 تا 6 رده بندی میشود و میزان نفوذ پذیری دستگاه رو در برابر اجسام جامد مانند گرد و خاک نشان میدهد IP6X و عدد دوم که از بازه 0 تا 8 رده بندی میشود نیز میزان نفوذ پذیری و مقاومت در برابر مایعات مانند آب را نشان میدهد IPX8 . در این استاندارد هرچه عدد ها بالاتر باشند به معنی مقاومت بیشتر در برابر نفوذ میباشد. بالاترین استاندارد عدد IP68 میباشد.

محصولات شرکت سینو SINO

بهترین خط کش چینی

 شرکت سینو SINO چین ( SINO-COMPANY ) بهترین شرکت تولید کننده خط کش دیجیتال در کشور چین است . خط کش های تولیدی این شرکت از نوع نوری و دارای استاندارد CE اروپا می باشد . 

مونتاژ هد mls120

مونتاژ خطکش MLS120 به همراه نوار مغناطیسی و پروفیل

نحوه کار کردن خط کش دیجیتال نواری MLS120

در این فیلم نحوه منتاژ هد MLS120 به همراه نوار مغناطیسی و پروفیل بیان شده است.

خط کش دیجیتال sino سینو - انتخاب کاور

کاورخط کش دیجیتال سینو SINO-KA300-C

شرکت سینو چند کاور جهت محافظت از خط کش های خود پیشنهاد داده است ، که بسته به چگونگی نصب و نوع خط کش انتخاب می گردد. کاور ها از جنس آلومینیم می باشند و سبب حفاظت فیزیکی از خط کش دیجیتال می شود.

کالیبراسیون خطکش دیجیتال

کالیبراسیون خطکش دیجیتال ( روش چند تکه ای )همانطور که در فیلم نیز گفته شده ، ممکن است ماشین و یا خطکش دیجیتال مقداری خطا داشته باشد . اگر این خطا بصورت خطی باشد با روش Linear Error Compensation برطرف می گردد . توضیحات بیشتر را در فیلم ( کالیبره کردن خط کش دیجیتال ) ببینید . اما اگر خط بصورت خطی نیاشد بصورت سگمنتی قابل برطرف شده است . توضیحات مربوط به رفع خطای بروش خطی در بخش 5.2.1 و توضیحات مربوط به رفع خطا بروش سگمنتی در بخش 5.2.2 منوال ADR10-3 آورده شده است .

کابل خط کش سینو

کابل خط کش دیجیتال سینو sino

کابل خط کش دیجیتال

کابل خط کش های دیجیتال سینو Linear encoder بطور معمول سه متر است که معمولا برای اکثر کاربردها مناسب است.

چنانچه به خط کش دیجیتال با کابل بیشتر از سه متر نیاز داشته باشید می توانید بروشهای زیر عمل کنید.

نمایشگر خط کش دیجیتال

نمایشگر خط کش دیجیتال

از نمایشگر ALC94 و نمایشگر ALC77 و نمایشگر ADR10 و نمایشگر ADR50 میتوان به عنوان نمایشگر برای خط کش دیجیتال استفاده کرد. نمایشگر ALC94 و ALC77 از نوع پر سرعت 600 کیلوهرتز است. به این معنی که با حرکت سریع روتاری انکودر و یا خط کش دیجیتال ، نمایشگر جا نخواهد ماند ( در خواندن دچار خطا نخواهد شد). همچنین اگر نیاز به محور های بیشتری دارید ( جهت وصل کردن دو یا چند روتاری انکودر و یا خط کش دیجیتال ) میتوانید از نمایشگرهای سری ADR10 ( دو ، سه و چهار محور ) استفاده کنید. بجز نمایشگر های گفته شده در بالا، نمایشگر های کوچک و باتری خور نیز موجود است که این نمایشگر ها دارای هد هم میباشند. در ادامه بیشتر با آن ها آشنا میشوید.

تعمیر خط کش دیجیتال - اثر آلودگی ها

تعمیر خط کش دیجیتال سینو SINO

یکی از فعالیتهای مجموعه ما تعمیر خط کش دیجیتال است متاسفانه ما شاهد این هستیم که اکثر  خط کش هایی که جهت تعمیر آورده می شود بر اثر یک سهل انگاری ساده آسیب دیده که در اغلب موارد قابل پیشگیری است . 

وصل کردن خط کش MLC320 به نمایشگر ALC77

در این فیلم نحوه وصل کردن خطکش MLC320 به نمایشگر ALC77 گفته میشود.

نصب خط کش دیجیتال

خط کش دیجیتال سینو SINO-براکت های نصب

 نصب خط کش دیجیتال - قطعات عمومی

 جهت نصب خط کش دیجیتال سینو و رعایت فاصله ها و تلرانس های لازم ، قطعات عمومی نصب پیشنهاد شده است با این قطعات خط کش دیجیتال سریعتر ، با کیفیت و زیباتر نصب می گردد . 

وصل کردن خط کش MLC320 به نمایشگر FAGOR

در این فیلم تمامی اطلاعات لازم برای وصل کردن خطکش دیجیتال MLC320 به نمایشگر فاگور مدل NV300E گفته شده است.
در این فیلم با ساخت یک کابل رابط میتوانیم خط کش MLC320 آتک سنسور را به نمایشگر FAGOR NV300E وصل کنیم.

خط کش دیجیتال چیست؟

در فیلم زیر خط کش دیجیتال معرفی گردیده و مزایای کاربرد آن در صنعت شمرده شده است . استفاده از خط کش دیجیتال علاوه بر اینکه  کیفیت و سرعت را افزایش می دهد سبب کاهش ضایعات شده و هزینه ها را کاهش می دهد.و موجب بهبود بهره وری می گردد . نصب خط کش دیجیتال ضمن بهبود بهره وری بهترین تبلیغ برای شماست.
وصل کردن خط کش سینو به نمایشگر ALC77

وصل کردن خط کش سینو به نمایشگر ALC77

در این فیلم نحوه وصل کردن حط کش سینو ، به نمایشگر ALC77 گفته شده است. بعد از دیدن این فیلم میتوانید به راحتی خط کش سینو خود را به نمایشگر ALC77 وصل کنید.

خطکش دیجیتال Ateksensor-MLC320 – کد گذاری

خط کش دیجیتال MLC320 – کد گذاری

نحوه کد گذاری خط کش Ateksensor- MLC320 بشکل زیر می باشد . هر قسمت از کد یکی از پارامترهای خطکش را مشخص می کند . بنابراین نوشتن کد بطور کامل در درخواست خط کش ضروری است .

فیلم معرفی خط کش دیجیتال MLC320

فیلم معرفی خط کش دیجیتال MLC320

خط کش دیجیتال MLC320 یکی از خط کش های پرکاربرد شرکت آتک سنسور ترکیه محصوب میشه. این خط کش دارای دقت بالایی هست این خط کش از نوع کنتاکت لس است به این معنی که هیچ سایشی بین دو سنسور وجود نداره که در نتیجه باعث افزایش طول عمر خط کش میشود.
توضیحات بیشتر در فیلم زیر آمده است.

خطکش دیجیتال Ateksensor-MLC320 – مشخصات فنی

خط کش دیجیتال مقاوم در مقابل آلودگی ، آب ، گردو خاک

این خط کش دیجیتال در مقابل آب و گرد و خاک و آلودگی ها بسیار مقاوم است و نیاز به تمیز کردن ندارد . بعبارت دیگر دارای IP67 است که نشانگر میزان مقاومت آن در مقابل آب و گرد و غبار است .( بسیاری از خط کش ها دارای IP54 هستند ).

سوکت بندی خط کش های مغناطیسی

سیم بندی خط کش های آتک سنسور

گاهی ممکن است به هر دلیلی ، سوکت خط کش دیجیتال یا سوکت هد شما خراب شود و مجبور به عوض کردن سوکت باشید ، یا که خط کش و هد شما بدون سوکت خرید شده باشد.
در فیلم گفته میشود که چگونه سیم های خط کش یا هد رو به سوکت وصل کنیم. 

این سیم بندی برای تمامی خط کش های مغناطیسی دیجیتال آتک سنسور کاربرد دارد.

خط کش دیجیتال سینو

سوالات خط کش دیجیتال سینو sino

سوالات متداول در مورد خط کش دیجیتال سینو

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خط کش های دیجیتال سینو  SINOدسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .

شرکت SINO چین

شرکت سینو چین

شرکت سینو چین در سال 2002  تاسیس گردید این شرکت تولید کننده خط کش دیجیتال نوری ، نمایشگر دیجیتال ، کنترولر CNC و ماشین CNC است . سینو یک شرکت غیر دولتی با تکنولوژی بالا و متخصص تولید تجهیزات سی ان سی است .

رفرنس انکدر خطی

رفرنس خطکش دیجیتال

 پیدا کردن reference خط کش دیجیتال

همانطور که می دانید رفرنس یک نقطه فیزیکی با جای ثابت بر روی خط کش دیجیتال است . نقطه رفرنس در ارتباط با سیگنال Z است و در فیلم زیر چگونگی پیداکردن نقطه رفرنس با نمایشگر ADR10 شرح داده شده است .

روتاری انکدر بهتراست یا خطکش دیجیتال؟

روتاری انکدر بهتراست یا خطکش دیجیتال؟

برای تجهیز ماشین به سیستم دیجیتال می توانیم از دو نوع سیستم اندازه گیری استفاده کنیم روتاری انکدر و خط کش دیجیتال .در این بحث مزایا و معایب هرکدام را بررسی می کنیم .

تعمیر خطکش هایدن هاین

تعمیر خط کش دیجیتال هایدن هاین

تعمیر خط کش دیجیتال Heidenhain

یکی از فعالیتهای مجموعه ما تعمیر خط کش دیجیتال است . تعمیر خط کش های هایدن هاین با توجه به قدمت و مشکلات واردات این کالا اخیرا مورد توجه قرار گرفته است.

شرکت آتک سنسور ATEKSENSOR ترکیه

شرکت آتک سنسور Ateksensor 

شرکت آتک سنسور ترکیه در سال 2002 تاسیس گردید .این شرکت از پیشگامان بازار سنسورهای  موقعیت و کنترل کننده های مربوطه بوده است . تمام سنسورهای این شرکت در کشور ترکیه و بیش از 60 کشور جهان برای اندازه گیری حرکتهای خطی و دایره ای انواع ماشین آلات بکار گرفته می شود .

 
تعمیر خطکش هایدن هاین

انتخاب خط کش دیجیتال مغناطیسی

انتخاب خطکش دیجیتال

یکی از سوالات مشتریان عزیز انتخاب خط کش دیجیتال مغناطیسی است در سایت ما چندین مدل خط کش مغناطیسی ارایه شده است . فیلم زیر توضیحاتی در مورد هر کدام دارد .

خط کش دیجیتال سینو SINO-KA300

خطکش دیجیتال سینو سری SINO-KA300

همانطور که می دانید شرکت سینو ( SINO-COMPANY ) بهترین تولید کننده خط کش دیجیتال در کشور چین است . این محصول ( SINO PRODUCTS ) از نوع مرغوب چینی و دارای استاندارد CE اروپا می باشد .

عضویت در خبرنامه

اینماد