سوالات خط کش دیجیتال سینو sino

سوالات متداول در مورد خط کش دیجیتال سینو

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خط کش های دیجیتال سینو  SINOدسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .


 

همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام نیز در خدمت شما هستم 

 خط کش دیجیتال چینی

خط کش دیجیتال SINO یک خط کش چینی است .این باورکه این خط کش اساسا ایتالیایی است و در چین تولید می شود، درست نیست . خط کش سینو یک خط کش مرغوب چینی است که دارای استاندارد CE اروپا است و در بسیاری از کشورها از جمله ایتالیا ، آلمان ، امریکا و…. بفروش می رسد و دیدن تبلیغ این خط کش در ایتالیا دور از ذهن نیست . مطالعه بیشتر در مورد محصولات سینو را اینجا ( SINO PRODUCTS ) ببینید.

خط کش دیجیتال سی ان سی CNC

شرکت سینوSINO  چند مدل خط کش دیجیتال تولید می نماید که یک نمونه از آن مخصوص ماشینهای CNC  است و در ایران بر روی بسیاری از کنترلهای سی ان سی نصب شده است .جهت مطالعه بیشتر مقاله معرفی خطکش سینو

( SINO-KA300 ) را مطالعه فرمایید.

انکدر خطی LINEAR ENCODER

 

انکدر خطی یا LINEAR ENCODER درست ترین نام خط کش دیجیتال است . انکدرها دو دسته هستند Rotary encoder و inear encoder که اصطلاحا به آن خط کش دیجیتال می گوییم .

خط کش دیجیتال پی ال سی P.L.C

شرکت سینو خط کش دیجیتال را با ولتاژ های 5 و 24 ولت تولید می کند که نوع 24 ولت آن مناسب اتصال به پی ال سی می باشد .در هنگام خرید به رزولیشن و دیگر پارامترهای خط کش نیز توجه فرمایید .

خط کش دیجیتال شش سیگنال

همانطور که گفته شد شرکت سینو خط کش های متنوعی تولید می نماید نوع سه سیگنال که شامل سیگنالهای اصلی A , B , Z است و نوع شش سیگنال که علاوه بر سه سیگنال اصلی سیگنالهای معکوس را نیز دارد . این خط کش در ماشینهای سی ان سی کاربرد دارد . جهت مطالعه بیشتر مقاله معرفی خط کش سینو ( SINO-KA300 ) را مطالعه فرمایید.

خط کش دیجیتال خروجی RS422

استاندارد RS422 معرف خط کش دیجیتال با شش سیگنال خروجی است که در بند قبل شرح داده شد.

خط کش دیجیتال هشت سیم

نام دیگر خط کش دیجیتال با خروجی RS422 و یا خط کش دیجیتال شش سیگنال است .یک خط کش که شش سیگنال خروجی دارد طبیعتا دارای هشت سیم است ( دو سیم مربوط به تغذیه خط کش است ).

خط کش دیجیتال باریک

شرکت سینو دو سری خط کش تولید می نماید

  • خط کش سری SINO-KA300 با ابعاد معمولی
  • خط کش دیجیتال سری SINO-KA500 که دارای ابعاد ظریفتر و مناسب فضاهای کوچک است .

 

نام و لینک این مطلب ( سوالات متداول SINO ) .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *