سبد خرید

0 محصول : 0 تومن
سبدخرید شما در حال حاضر خالی است
محصول بروزرسانی

دسته بندی محصولات

معرفی وایر سنسور AWP 703

معرفی وایر سنسور AWP 703

فیلم وایرسنسور AWP703

در این فیلم نحوه کار کردن وایرسنسور AWP703 گفته شده است. این سری از وایر سنسور ها برنامه پذیر هستند. یعنی میتوان حد پایین و حد بالای این وایر سنسور رو خودمون مشخص کنیم. مثلا 1 متر این محصول در 0 سانتی متر 4 میلی آمپر و در 100 سانت 20 میلی آمپر خروجی دارد که میتوان این دو را تغییر داد. مثلا تنظیم کرد که در 0 سانتی متر خروجی 4 میلی آمپر و در 30 سانت خروجی 20 میلی آمپر باشد. 

نکات نصب وایر انکودر

نکات نصب وایر انکودر

همواره نصب صحیح تجهیزات ضامن طول عمر و دقت دستگاه می گردد بنابراین توصیه می کنیم نصب آن را به متخصصین مربوطه بسپارید و هنگام نصب منوال وایر انکدر را مطالعه فرمایید .

وایر انکدر چیست؟

وایر انکدر چیست؟

وایر انکودر

این محصول ترکیبی از یک روتاری انکودر دقیق صنعتی و یک قرقره و یک سیم فولادی ضد زنگ محکم است و ترکیب آن تقریبا شبیه یک متر ( وقتی سیم را بیرون می کشیم توسط یک فنر میل به جمع شدن دارد ) حرکت سیم باعث گردش روتاری انکدر می گردد و سیگنال خروجی در انکدر تولید می گردد .

وایر پتانسیومتر چیست ؟

وایر پتانسیومتر آتک سنسور

 این محصول ترکیبی از یک روتاری پتانسیومتر  دقیق صنعتی و یک قرقره و یک سیم فولادی ضد زنگ محکم است و ترکیب آن تقریبا شبیه یک متراست بطوریکه ( وقتی سیم را بیرون می کشیم توسط یک فنر میل به جمع شدن دارد ) حرکت سیم باعث گردش روتاری پتانسیومتر شده و سیگنال در

عضویت در خبرنامه

اینماد