سبد خرید

0 محصول : 0 ﷼
سبدخرید شما در حال حاضر خالی است
محصول بروزرسانی

دسته بندی محصولات

انکودرهای آتک سنسور سری ARS S 50

معرفی انکدرهای شرکت آتک سنسور ترکیه  سری ARS S 50

شرکت آتک سنسور ترکیه از شرکتهای پیشرو در زمینه تولید انواع سنسور های سنجش موقعیت از جمله  خط کش دیجیتال مغناطیسی

انکدرهای سری ARC S 50 - سوالات متداول

انکودر های آتک سنسور سری  ARC S 50

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با انکودرهای سری ARC S 50 از شرکت Ateksensor دسته بندی و مطرح گردیده است . 

انکدر محور CNC

انکودر محور سی ان سی

همانطور که می دانید محورهای سی ان سی دارای انکودر هستند .این انکودر می تواند خطی LINEAR ENCODER ( خط کش دیجیتال ) و یا روتاری انکودر ROTARY ENCODER باشد .

Ateksensor rotary encoder

روتاری انکودر چیست ؟

روتاری انکودر آتک سنسور 

در فیلم زیر توضیحات مختصری در مورد روتاری انکودر و کاربردهای آن داده شده است شرکت آتک سنسور طیف وسیعی از انکدر ها را با رزولیشن ها و ولتاژها و شکل های مختلف فیزیکی تولید کرده است .

روتاری انکدر - مدار خروجی

مدارهای خروجی روتاری انکدر

Rotary Encoder output circuits

یکی از نکات در مورد روتاری انکدر نوع مدار خروجی است چندین نوع مدار خروجی توسط شرکتهای انکدر ساز ارائه شده است که به آن می پردازیم . نوع مدار خروجی معرف 

انکودر هالوشفت

روتاری انکودر هالو شفت HOLLOW SHAFT

شرکت آتک سنسورAteksensor  ترکیه ازشرکتهای پیشرو در زمینه تولید انواع سنسور های موقعیت از جمله خط کش دیجیتال مغناطیسی Magnetic Linear Encoder ،خط کش دیجیتال نوری یا اپتیک Optical Linear Scale   ( خط کش دیجیتال نوری و مغناطیسی ) , روتاری انکودر، نمایشگر دیجیتال  Digital Readout Systems ، خط کش اهمی یا پتانسیومتری  Linear Position Transducer ، وایر انکودر  wire encoder  ، وایر پتانسیومتر یا وایر سنسور  wire potentiometer  ، شیب سنج  Tilt and Angle Sensor  و انکودر آنالوگ یا پتانسیومتر صنعتی و  ... است .

انکودر

هدف از نوشتن این مقاله : آشنایی با انکودر Encoder و نحوه به کارگیری آن در صنعت می باشد . بنابراین از پرداختن به ساختمان داخلی انکدر و مسائل فنی در این مقاله صرف نظر می کنیم. بنظر میرسد چون تعریفی کاربردی از انکودر به صنعتگران ( غیر برقکار ) ارائه نشده کاربرد آن در صنعت گسترش نیافته است .

عضویت در خبرنامه

اینماد