سبد خرید

0 محصول : 0 تومن
سبدخرید شما در حال حاضر خالی است
محصول بروزرسانی

دسته بندی محصولات

روتاری انکودر مولتی ترن چیست

روتاری انکودر مولتی ترن

روتاری انکودرها سنسورهایی هستند که میزان چرخش را نشان می دهند روتاری انکدرهای افزایشی فقط در زمانی که به برق وصل هستند می توانند موقعیت درست را نشان دهند اگر برق قطع باشد و انکدر افزایشی را بچرخانم بعد وصل برق موقعیت درست را نشان نخواهد داد . 

انکودرهای آتک سنسور سری ARS S 50

معرفی انکدرهای شرکت آتک سنسور ترکیه  سری ARS S 50

شرکت آتک سنسور ترکیه از شرکتهای پیشرو در زمینه تولید انواع سنسور های سنجش موقعیت از جمله  خط کش دیجیتال مغناطیسی

انکودر ابسولوت چیست؟

روتاری انکودر ابسولوت چیست؟

 


در این مطلب سعی شده سوال بدون استفاده از تئوری های پیچیده انکدر موضوع انکدر ابسولوت Absolute شرح داده شود .

انکدر محور CNC

انکودر محور سی ان سی

همانطور که می دانید محورهای سی ان سی دارای انکودر هستند .این انکودر می تواند خطی LINEAR ENCODER ( خط کش دیجیتال ) و یا روتاری انکودر ROTARY ENCODER باشد .

انکودر افزایشی  چیست؟

روتاری انکودر افزایشی چیست؟

مفهوم انکدر افزایشی چیست؟

در این مطلب سعی شده سوال بدون استفاده از تئوری های پیچیده انکدر موضوع انکدر افزایشی شرح داده شود .

روتاری انکدر - مدار خروجی

مدارهای خروجی روتاری انکدر

Rotary Encoder output circuits

یکی از نکات در مورد روتاری انکدر نوع مدار خروجی است چندین نوع مدار خروجی توسط شرکتهای انکدر ساز ارائه شده است که به آن می پردازیم . نوع مدار خروجی معرف 

چرخ انکودر

روتاری انکودر چرخ دار(+ فیلم معرفی )

روتاری انکودر چرخ دار سری ATE میتواند میزان جابه جایی را با رزولیشن های یک میلیمتر ، 0.5 میلیمتر ، 0.25 میلیمتر اندازه گیری نماید. این اینکودر برای اندازه گیری میزان جابه جایی خطی طراحی شده است.

کاربرد های روتاری انکودر

 هدف از نوشتن این مقاله : آشنایی با انکودر Encoder و نحوه به کارگیری آن در صنعت می باشد . بنابراین از پرداختن به ساختمان داخلی انکدر و مسائل فنی در این مقاله صرف نظر می کنیم. بنظر میرسد چون تعریفی کاربردی از انکودر به صنعتگران ( غیر برقکار ) ارائه نشده کاربرد آن در صنعت گسترش نیافته است .

 نمایشگر روتاری انکودر

نمایشگر روتاری انکودر

نمایشگر ALC77 و نمایشگر ALC94 مناسب استفاده به عنوان نمایشگر روتاری انکودر هستند ، همچنین این نمایشگر ها از نوع پر سرعت 600 کیلوهرتز است. به این معنی که با حرکت سریع روتاری انکودر و یا خط کش دیجیتال ، نمایشگر جا نخواهد ماند ( در خواندن دچار خطا نخواهد شد). همچنین اگر نیاز به محور های بیشتری دارید ( جهت وصل کردن دو یا چند روتاری انکودر و یا خط کش دیجیتال ) میتوانید از نمایشگرهای سری ADR10 استفاده کنید.

انکدرهای سری ARC S 50 - سوالات متداول

انکودر های آتک سنسور سری  ARC S 50

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با انکودرهای سری ARC S 50 از شرکت Ateksensor دسته بندی و مطرح گردیده است . 

معرفی روتاری انکودر ARS B37

معرفی روتاری انکودر ARS B37

در این فیلم روتاری انکودر ARS B37 که یکی از روتاری های کوچک شرکت آتک سنسور ترکیه میباشد معرفی شده است.

Ateksensor rotary encoder

روتاری انکودر چیست ؟

روتاری انکودر آتک سنسور 

در فیلم زیر توضیحات مختصری در مورد روتاری انکودر و کاربردهای آن داده شده است شرکت آتک سنسور طیف وسیعی از انکدر ها را با رزولیشن ها و ولتاژها و شکل های مختلف فیزیکی تولید کرده است .

انکودر هالوشفت

روتاری انکودر هالو شفت HOLLOW SHAFT

شرکت آتک سنسورAteksensor  ترکیه ازشرکتهای پیشرو در زمینه تولید انواع سنسور های موقعیت از جمله خط کش دیجیتال مغناطیسی Magnetic Linear Encoder ،خط کش دیجیتال نوری یا اپتیک Optical Linear Scale   ( خط کش دیجیتال نوری و مغناطیسی ) , روتاری انکودر، نمایشگر دیجیتال  Digital Readout Systems ، خط کش اهمی یا پتانسیومتری  Linear Position Transducer ، وایر انکودر  wire encoder  ، وایر پتانسیومتر یا وایر سنسور  wire potentiometer  ، شیب سنج  Tilt and Angle Sensor  و انکودر آنالوگ یا پتانسیومتر صنعتی و  ... است .

عضویت در خبرنامه

اینماد