روتاری انکودر هالو شفت HOLLOW SHAFT

شرکت آتک سنسورAteksensor ترکیه ازشرکتهای پیشرو در زمینه تولید انواع سنسور های موقعیت از جمله خط کش دیجیتال مغناطیسی Magnetic Linear Encoder ،خط کش دیجیتال نوری یا اپتیک Optical Linear Scale ( خط کش دیجیتال نوری و مغناطیسی ) , روتاری انکودر، نمایشگر دیجیتال Digital Readout Systems ، خط کش اهمی یا پتانسیومتری Linear Position Transducer ، وایر انکودر wire encoder ، وایر پتانسیومتر یا وایر سنسور wire potentiometer ، شیب سنج Tilt and Angle Sensor و انکودر آنالوگ یا پتانسیومتر صنعتی و … است .


روتاری انکودر موجود در فیلم بالا از نوع بدنه ۱۰۰ با قطر ۴۰ میلیمتر است. اما بقیه روتاری انکودر های هالوشفت نیز در ادامه فیلم شرح داده شده است.

روتاری انکودر هالو شفت

شرکت آتک سنسور رنج وسیعی از روتاری انکدرهای افزایشی و ابسولوت را تولید می نماید انکودرهای هالو شفت نیز در مدلهای افزایشی و ابسولوت تولید می گردد بسیاری از محصولات این شرکت در فروشگاه ما موجود است .

انواع روتاری انکودر ها را در لینک (روتاری انکودر ) ببینید.

روتاری انکودر هالو شفت سری H100

روتاری انکودر های هالو شفت با بدنه ای به قطر 100 میلیمتر و سوراخ بین 30 تا 42 میلیمتر مناسب کاربردهای مختلف و خصوصا در اسپیندل ها و انتهای موتور کاربرد دارد . این انکدرها با رزولیشن 1024 پالس و بصورت مولتی ولت 5 تا 28 ولت عرضه می گردد اساس کار این انکودر ها بصورت اپتیک یا نوری است . میتوانید این روتاری انکودر ها را در لینک ( روتاری انکودر هالو شفت بدنه 100 میلیمتر ) ببینید

روتاری انکودر هالو شفت H58

روتاری انکودر های هالو شفت سری H58با قطر بدنه 58 میلیمتر و قطر سوراخ 10 و 12 و 14 و 15 و 16 میلیمتر تولید میشود. این انکدر ها نیز مولتی ولت 5 تا 28 ولت است و در رزولیشن های مختلف تا بیست هزار پالس تولید می گردد. اطلاعات کامل را در لینک ( روتاری انکودر هالو شفت بدنه 58 میلیمتر )ببینید .

روتاری انکودر هالو شفت H50

روتاری انکودر های سری H50 با قطر بدنه 50 میلیمتر و قطر سوراخ 6 و 8 و 10 تولید میشود. این روتاری انکودر ها مولتی ولت بوده و با ولتاژ 5 تا 28 ولت کار میکنند و در رزولیشن های مختلف تولید میگردد. میتوانید این روتاری انکودر ها را در لینک ( روتاری انکودر هالو شفت بدنه 50 میلیمتر ) ببینید.

لینک و نام این مطلب ( روتاری انکودر هالو شفت ) .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *