سبد خرید

0 محصول : 0 تومن
سبدخرید شما در حال حاضر خالی است
محصول بروزرسانی

دسته بندی محصولات

گیره هیدرولیک

گیره هیدرولیک - معرفی

معرفی گیره های هیدرولیک

در ادامه میخوام چند نمونه گیره هیدرولیک رو برای همکاران جوان در صنعت معرفی کنم البته حتما این مطالب برای افراد با تجربه خسته کننده است . از صنعتگران با تجربه خواهش میکنم اگه این متن رو مطالعه کردند میتونن غلط های اون رو گوش زد کنند .

مکانیزم گیره هیدرولیک

گیره هیدرولیک

گیره هیدرولیک چیست ؟

گیره های قالبسازی دو نوع هستند در نوع معمولی حرکت و اعمال فشار به قطعه کار توسط پیچ و مهره تامین می شود از انجا که این میزان فشار در برخی موارد کافی نیست نوع دیگری از گیره کارایی دارد . در گیره هیدرولیک حرکت فک متحرک و اعمال فشار معمولی توسط پیچ و مهره تامین شده و فشار بیشتر به قطعه کار توسط یک مکانیزم هیدرولیک تامین می شود .

یو درل U-DRILL

یو درل U-DRILL   چگونه کار می کند؟

در فیلم کوتاه زیر استفاده از یودرل را در دستگاه تراش ملاحظه می فرمایید . در این فیلم کوتاه از یودرل برای سوراخکاری و تراشکاری بطور همزمان استفاده شده است .

بیس هلدر گردان VDI

محور C دستگاه تراش CNC

بیس هلدر های مدل VDI  در دو مدل گردان و ثابت ارائه شده اند . که مدل گردان آن به محور C  یا ابزار زنده معروف شده است . جهت مشاوره و اطلاعات تکمیلی با آقای مختاری ( 09127052723 )  تماس حاصل فرمایید.

الماس تراشکاری

اینسرت تراشکاری یا الماس تراشکاری یک فولاد آلیازی سخت است که برای تراشیدن با برش دیگر فلزات بکار گرفته می شود . اینسرت ها با توجه به شکل و جنس و نوع کار و روش بستن روی هولدر و.... دسته بندی می شوند .

بیبی کلت ها

بیبی کلت چیست؟

بیبی کلت به کلت فشنگی با دنباله استوانه ای اطلاق می شود کلت فشگی و بیبی کلت عموما برای نگهداری ابزار های ته استوانه مثل فرز انگشتی ، مته ،برقو و .... استفاده می شود بیبی کلت ها با توجه به سایز ابزاری که می توانند بگیرند و قطر دنباله که متناسب با ابزار گیر دستگاه است دسته بندی می شود .

الماس تراشکاری

اینسرت تراشکاری

اصطلاح الماس تراشکاری به یک ابزار برشی تراشکاری اطلاق می شود که برای تراشیدن فلزات سخت بکار برده می شود . الماسها یا اینسرت ها از مخلوط پودر کارباید فلزاتی چون تیتان ؛ مولیبدان ؛وانادیم و ... با کبالت ساخته می شوند .

ابزار تراش

ابزار تراش

ابزار تراشکاری

به مجموعه ابزارهایی که در یک کارگاه تراشکاری مورد استفاده قرار می گیرد ابزار تراش می گویند اگرچه از نظر بسیاری از متخصصین ، ابزار تراش فقط ابزارهای برشی و هلدر آنهاست اما تمامی ابزارهای مربوط به این کار را می توان ابزار تراش نامید.

گیره هیدرولیک

الماس استوک

اینسرت استوک

استفاده از اینسرت استوک یا دست دوم این روزها خیلی مطرح میشه .خیلی ها طرفدار اون و خیلیها هم عقیده ای به استفاده از اون ندارند . بسیاری از صنعتگران استفاده از اینسرت دست دوم رو اقتصادی میدونن. ولی

هد بورینگ

هد بورینگ ابزاری جهت تراشیدن داخل یک سوراخ است که با شکلهای متنوع تولید گردیده است اما اساس همه آنها خارج کردن ابزار برشی از مرکز دوران و افزایش قطر محل مورد تراشکاری است .برای سیستم باردهی و یا همان خارج کردن ابزار از مرکز دوران روشهای

عضویت در خبرنامه

اینماد