سبد خرید

0 محصول : 0 تومن
سبدخرید شما در حال حاضر خالی است
محصول بروزرسانی

دسته بندی محصولات

نمایشگر دیجیتال تک محور

نمایشگر دیجیتال ALC77 - فیلم معرفی

نمایشگر دیجیتال یک محور

فیلم معرفی نمایشگر دیجیتال ALC77 مناسب اتصال به یک خط کش دیجیتال یا یک روتاری انکودر است و دارای دو رله خروجی است که جهت کنترل ماشین مورد استفاده قرار می گیرد . فرکانس ورودی این نمایشگر 600 کیلو هرتز است .

 

جمع کردن اعداد محور ها در نمایشگر

جمع کردن محور ها در نمایشگر ADR10

جمع محور های نمایشگر ADR10

در این فیلم روش جمع کردن اعداد محور ها گفته میشود. و از نمایشگر دیجیتال چهار محور ، و دو عدد خط کش دیجیتال استفاده شده است.

نمایشگر دیجیتال سینو

نمایشگر دیجیتال سینو SINO

دیجیتال ریدات SINO

مشخصات عمومی نمایشگرهای دیجیتال سینو 

شرکت sino  بهترین تولید کننده خط کش دیجیتال و نمایشگر دیجیتال در کشور چین است محصولات این شرکت به بسیاری از کشورها صادر می گردد . محصولاتی که در سالهای اخیر از چین وارد ایران شده اند اکثر مجهز به این مارک از تجهیزات دیجیتال هستند .

نمایشگر اسپارک spark

تنظیم نمایشگر سینو برای اسپارک spark

در این فیلم نحوه تنظیم نمایشگر دیجیتال سینو برای دستگاه اسپارک SPARK گفته شده است

دیجیتال اسپارک

نمایشگر دیجیتال دستگاه اسپارک

تنظیم رله خروجی نمایشگر دیجیتال برای اسپارک

همانطور که می دانید نماشگرهای شرکت آتک سنسور ( بصورت آپشن ) دارای رله خروجی هستند . در ماشین اسپارک این رله طوری تنظیم می شود که ماشین را در انتهای عملیات ماشین کاری متوقف سازد فیلم زیر نحوه تنظیم پارامترها شرح داده است .

 

تقسیم دایره ای با نمایشگر SINO

در فیلم زیر یکی از آپشن های نمایشگر دیجیتال سینو گفته شده است. این آپشن به شما کمک میکند تا تقسیم دایره ای را با کمک نمایشگر انجام دهید. 

مرکز قطعه کار

نمایشگر دیجیتال ADR10 – مرکز قطعه کار

نمایشگر دیجیتال – پیدا کردن وسط قطعه کار

یکی از توانایی های نمایشگر دیجیتال ADR10 شرکت آتک سنسور پیدا کردن وسط قطعه کار است . فرض کنید قطعه کاری دارید و میخواهید مرکز آن راپیدا کنید , به کمک این نمایشگر و بدون انجام هیچ محاسبه ای می توانید این کار را انجام دهید . به کمک این نمایشگر می توانید وسط یک خط , یک دایره و یا یک مستطیل را پیدا کنید .

اطلاعات برقی نمایشگر آنالوگ

نمایشگر آنالوگ EPA100 – مشخصات الکتریکی

مشخصات فنی نمایشگر آنالوگ EPA100

نمایشگر EPA100 یک نمایشگر دیجیتال قدرتمند و کارا با ورودی آنالوگ است این نمایشگر می تواند به انواع ترنسدیوسر ها با خروجی آنالوگ متصل شده و مقادیر خروجی آنها را پروسس کرده و نمایش دهد.

نمایشگر آنالوگ 0-20 mA

نمایشگر آنالوگ EPA100 – مشخصات مکانیکی

 مشخصات فنی نمایشگر با ورودی آنالوگ EPA100

نمایشگر دیجیتال EPA100 یک نمایشگر قدرتمند و کارا با ورودی آنالوگ است این نمایشگر قابل اتصال به انواع ترنسدیوسر ها با خروجی آنالوگ بوده و مقادیر خروجی سنسور را پروسس کرده و نمایش می دهد همچنین می تواند با رله های خروجی خود دستگاه را کنترل نماید .

نمایشگر آنالوگ سری EPA ( بررسی ورودی ها )

نمایشگر آنالوگ سری EPA ( بررسی ورودی ها )

معرفی نمایشگرهای آنالوگ سری  EPA

نمایشگرهای سری  EPA   نمایشگرهایی  کوچک با کارایی فوق العاده مناسب اندازه گیری و پروسس کمیتهای آنالوگ هستند .
نصب نمایشگر دیجیتال

نکات نصب نمایشگر های دیجیتال

ده نکته مهم در مورد نمایشگر دیجیتال

نمایشگر های دیجیتال با توجه به کارایی و آپشن هایشان در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می گردد . فارغ از ابعاد و کارایی ها نکات مشترکی وجود دارد که لازم است در هنگام نصب رعایت شود .

نمایشگر آنالوگ

نمایشگر آنالوگ سری EPA ( تنظیم پارامترهای رله )

تنظیم پارامترهای مربوط به رله نمایشگر EPA300

همانطور که می دانید بسیاری از نمایشگرهای شرکت آتک سنسور دارای رله خروجی هستند . این رله ها با توجه به موقعت سنسور و شرایطی که

توسط پارامترها معین می شود تحریک شده و ماشین را کنترل می کند.

فیلم نمایشگر دیجیتال آتک سنسور

نمایشگر دیجیتال ADR10

 فیلم فارسی نمایشگر دیجیتال Ateksensor ADR10

نمایشگر دیجیتال ADR10 از شرکت آتک سنسور توانمند ترین نمایشگر موجود در ایران است این نمایشگر که بصورت دو محور ADR10-2 و سه محور ADR10-3 و چهار محور ADR10-4 عرضه می گردد دارای توانمندی های گوناگون است که بخشی از آن در این فیلم تشریح شده است .

نمایشگر دیجیتال DRO

نمایشگر دیجیتال DRO

دیجیتال ریدات
 

نمایشگر دیجیتال یا DRO وسیله ای است که سیگنال های الکتریکی خارج شده از خط کش دیجیتال Linear encoder و یا روتاری انکودر Rotary encoder را دریافت نموده و با اعمال ضرایبی نمایش می دهد . همچنین نمایشگرهای دومحور و بالاتر می توانند اعداد حاصل از محورها را ترکیب و با انجام محاسباتی اپراتور را یاری نمایند .

کالیبره خطکش دیجیتال

کالیبره کردن خط کش دیجیتال

رفع خطای خط کش دیجیتال یا دستگاه

یکی از توانایی های نمایشگر دیجیتال ADR10 شرکت آتک سنسور رفع خطای خط کش دیجیتال یا رفع خطای دستگاه ( تراش , فرز , بورینگ و ... ) است .

نمایشگر دیجیتال Ateksensor

نمایشگر دیجیتال Ateksensor

نمایشگر دیجیتال آتک سنسور

فیلم معرفی نمایشگر های  آتک سنسور را ملاحظه می فرمایید .این نمایشگر ها علاوه برنمایش مقدار جابجایی بر حسب میکرون می توانند محاسباتی را انجام دهند که باعث سرعت و دقت درعملیات ماشین کاری می گردد . بخشی از این قابلیتها در فیلم زیر توضیح داده شده .

دیجیتال تهران اکرام

راه اندازی نمایشگر دیجیتال SINO برای اسپارک

نمایشگر دیجیتال سینو در ماشین اسپارک

یکی از توانایی های نمایشگر دیجیتال سینو کنترل ماشین اسپارک است با نصب نمایشگر دیجیتال سینو روی دستگاه اسپارک علاوه برنمایش میزان جابجایی برحسب میکرون , نمایشگر در پایان عملیات ماشین کاری دستگاه را خاموش می نماید .

مزایای نمایشگر دیجیتال آتکسنسور

مزایای نمایشگر دیجیتال Ateksensor

مزایای نمایشگر دیجیتال آتک سنسور 

نمایشگر های دیجیتال آتک سنسور در چند مدل از جمله نمایشگر دیجیتال چهار محور ADR10-4 و نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3 و نمایشگر دیجیتال ADR10-2 تولید و عرضه میگردد.

 

عضویت در خبرنامه

اینماد