سبد خرید

0 محصول : 0 تومن
سبدخرید شما در حال حاضر خالی است
محصول بروزرسانی

دسته بندی محصولات

تعمیر قفل های دریل رادیال

  تعمیر ترمزهای دریل رادیال

دریل های رادیال برای انجام عملیات دقیق سوراخکاری معمولا از سه ناحیه قفل یا ترمز میشوند.

  • قفل ستون اصلی
  • قفل بازوی اصلی دریل
  • قفل هداستوک دریل (کالسکه)

سازندگان دریل های رادیال از شیوه های متنوع طراحی برای انجام قفل ها در دریل های رادیال استفاده می کنند.

روغن کاری تراش تبریز TN50

روغن کاری دستگاه تراش تبریز

روغن کاری دستگاه تراش تبریز TN50 با توجه به چک لیست زیر قابل اجراست . عدم روغن کاری و یا به تاخیر انداختن روغن کاری می تواند خسارت زیادی برجا بگذارد .همچنین در دراز مدت باعت کاهش دقت ماشین می گردد.

دریل رادیال

دریل رادیال چیست؟

درل رادیال چیست ؟

دریل رادیال یک ماشین سوراخکاری ایست که بصورت دستی توسط اپراتور کنترل می شود.

دریل رادیال از اجزای اصلی زیر تشکیل شده است

  • بدنه یا پایه دریل
  • ستون اصلی دریل
  • بازوی محرک
  • هد استوک یا کالسکه
  • میز کار
تراش تبریز TN71

دستگاه تراش تبریز TN71D

تراش تبریز TN71D

تراش تبریز TN71 دارای سنتر 71 سانت و عبارت D نشانگر این است که دستگاه مجهز به سیستم دیجیتال است . در طولهای دو , سه و چهار متر تولید می گردد . ( البته اگر دستگاه شما خط کش دیجیتال ندارد براحتی می توانید روی آن نصب کنید ) .

تعمیر تراش تبریز TN50

تعمیر دستگاه تراشکاری

دستگاه تراش TN50 یک از فراوان ترین دستگاههای تراشکاری در ایران می باشد و طرفداران زیادی دارد .دستگاه تراش تبریز دارای قسمتهای مختلفی است که هر قسمت به نوبه خود نیاز به تعمیر دارد .

کاتالوگ تراش تبریز

کتابچه راهنمای تراش تبریز TN50

کاتالوگ دستگاه تراش تبریز TN50

در این کتابچه راهنما نکات مربوط به تعمیر و نگهداری ماشین تراش تیریز TN50 بیان شده است مطالعه آن را به صنعتگران گرامی توصیه می کنم .

تعمیر گیربکس دریل رادیال

تعمیر گیربکس درل رادیال

در فیلم زیر نکاتی در ارتباط با تعمیر گیربکس اصلی درل رادیال بیان میگردد .امید است با بکار گیری آن بتوانید بخشی از هزینه های مربوط به تعمیرات و توقف ماشین را صرفه جویی نمایید.

فرز هکرد fu 315/400

تعمیر فرز هکرت heckert fu315 , fu400 , fw315 , fw400

تعمیر فرز هکرت fu315

فرز هکرت fu315     یکی از فرزهای خوش دست موجود در بازار ایران است این فرز خوش دست از جمله فرزهای پیچیده بازار از نظر سیستمهای برقی و مکانیکی است . استفاده از یک تابلو برق با قطعات بسیار زیاد ( البته برای یک فرز کوچک ) و یک سیستم مکانیکی با چندین موتور سه فازه و بیش از هشت کوپلینگ ( کلاج ) برقی , یک ماشین خوش دست و کارا اما با تعمیرات زیاد و سخت را در پی دارد .

تعمیر گیربکس کاراسل

سپورت کاروسل

تعمیرسپورت کاراسل  بدون شناخت انواع سیستمهای حرکتی سپورت مقدور نخواهد بود  پس ابتدا سعی می کنیم سیستم های مرسوم را شرح دهیم. اگر چه شرح تمامی عیوب مقدور نیست لیکن شما می توانید سوالات یا نظرات خود را در بخش نظرات ارائه نمایید .

تنظیم کلاج تراش تبریز tn50

تنظیم کلاج دستگاه تراش

تنظيم كلاچ دستگاه تراش تبریز

دسترسی به این کلاج ها و مهره تنظیم از طریق درپوش پشت دستگاه ( شکل زیر ) ممکن خواهد شد .این کلاج ها در کارخانه تنظیم شده و تا مدتها نیاز به تنظیم ندارد .

تعمیر گیربکس کاراسل

تعمیر کاروسل

در این مقاله سعی داریم بطور دقیق تر این دستگاه را بررسی نموده و نکاتی را در ارتباط با تعمیر این ماشین ارائه نماییم . همانطور که می دانید کاروسل نوعی از دستگاه تراش است . ترکیب آن کمی با دستگاه تراش های معمولی تفاوت دارد .به همین سبب به آن دستگاه تراش عمودی نیز می گویند .

دیجیتال تراش  تبریز

دستگاه تراش تبریز TN50D

تراش تبریزTN50D

دستگاه تراش تبریز ساخت ایران و شهر زیبای تبریز با کارگیر یا سنتر 500 میلیمتر و طولهای یک متر , 1.5 متر و دو متر تولید می گردد دستگاه تراشی خوشدست و کارا و بسیار دوست داشتنی و بسیار فراوان در ایران . برخی از ماشینهای

تعمیر ماشین آلات تراشکاری (ماشین افزار نوین)

گرووه ماشین افزار نوین متشکل از مهندسین و تکنسین های مستقل و با تجربه ، مجری تعمیر انواع ماشین آلات صنعتی از جمله تراش ، فرز ، بورینگ ، کاراسل درل رادیال ، صفحه تراش ، ماشین دنده زنی ، صفحه تراش و فرز دروازه ای ، کله زنی

دستگاه تراش TN71

دستگاه تراش تبریز TN71B

تراش تبریز TN71B

دستگاه تراش تبریز  TN71  دارای سنتر 710 میلیمتر است . در طولهای دو , سه و چهار متر تولید می گردد . ساخت ایران بسیار خوشدست و کارا است و در نوع خود فراوان ترین دستگاه در بازار است.

عضویت در خبرنامه

اینماد