سبد خرید

0 محصول : 0 تومن
سبدخرید شما در حال حاضر خالی است
محصول بروزرسانی

دسته بندی محصولات

اتصال خطکش دیجیتال به PLC

اتصال خطکش دیجیتال به PLC

اتصال خطکش دیجیتال به پی ال سی

برای اتصال خط کش دیجیتال یا همان Linear Encoder به پی ال سی بایستی به نکات زیادی توجه شود که بخشی از آن در فیلم فارسی زیر آمده است.

پی ال سی PLC چیست ؟

در واقع PLC مخفف عبارتی است که معنای فارسی آن کنترل گر منطقی برنامه پذیر میباشد ولی ما در این مطلب قصد نداریم به معرفی اجزای الکترونیکی و پیچیده داخلی plc بپردازیم

اینورتر  چیست ؟

اینورتر چیست ؟

INVERTER چیست ؟

در هر کارگاه یا کارخانه صنعتی معمولا تعدادی ماشین آلات مانند تراش یا فرز و غیره وجود دارد که اینها حتما دارای الکتروموتورهای القایی می‌باشند.

کنترل دستگاه جوش با پی ال سی PLC

پروژه کنترل دستگاه جوش اتوماتیک یکی از پروژه های انجام شده توسط کارشناسان ما می باشد که با ترکیب روتاری انکدر ، درایو  DC  ، نمایشگر ال سی دی HMI  و  قطعات دیگر کنترل این ماشین را ممکن ساختند .

سروو موتور چیست ؟

سروو موتور چیست ؟

امروزه به سروو موتورها در صنایع و اتوماسیون صنعتی بخصوص در ماشین آلات چند محوره از جمله CNC به دلیل دقت بالا و قابل کنترل بودن، نگاهی ویژه می‌شود.

پی ال سی کاراسل روسی

بازسازی تابلو برق کاروسل سه متر

PLC دستگاه کاروسل سه متر

پروژه بازسازی تابلو برق دستگاه کاروسل روسی با اسپیندل سه متری و دو سپورت افقی همزمان با نصب پی ال سی PLC این دستگاه جان دوباره ای به این کاراسل داد . بازسازی تابلو برق دستگاه کاروسل با استفاده از پی ال سی باعث بالارفتن قابلیت اطمینان دستگاه می شود .

عضویت در خبرنامه

اینماد