گیره هیدرولیک – معرفی

معرفی گیره های هیدرولیک

در ادامه میخوام چند نمونه گیره هیدرولیک رو برای همکاران جوان در صنعت معرفی کنم البته حتما این مطالب برای افراد با تجربه خسته کننده است . از صنعتگران با تجربه خواهش میکنم اگه این متن رو مطالعه کردند میتونن غلط های اون رو گوش زد کنند .


 

گیره هیدرولیک سینوسی

گیره هیدرولیک زاویه خور یا سینوسی ترکیبی از یک گیره هیدرولیک و یک پایه سینوسیه, معمولا این گیره ها به اندازه 50 درجه زاویه می گیرد و به اندازه 360 درجه دوران می کند .در هر دو جهت با سفت کردن دو پیج می توان محورها را قفل کرد . این گیره های هیدرولیک می توانند بسته به قدو قامتشون با فشاری حدود 2000 تا ده هزار کیلوگرم قطعه کار را محکم نگه دارند .

گیره هیدرولیک سینوسی

 

گیره هیدرولیک با میز گردان

همون گیره هیدرولیکه که روی یک میز گردان نصب شده اگه شما یک گیره هیدرولیک دارید میتونید فقط یه میز گردون براش بخرید خوشبختانه میزهای گردونی که تو بازار فروخته میشه با اکثر گیره ها مچ میشه . این گیره ها با کارگیر از چند سانتی متر تا بیشتر از چهل سانتیمتر در بازار عرضه می شه.

گیره هیدرولیک گردان

گیره هیدرولیک دو محور

اینم یه مدل دیگه گیره هیدرولیک که بطور افقی و گردون زاویه میخوره البته این رو هم بگم هر سه مدل بالا را که گفتم نوع غیر هیدرولیک هم تولید میشه یعنی پایه ها همینهاست و گیره روش معمولیه .

گیره هیدرولیک زاویه خور

 

گیره های آماده فروش

برای دیدن گیره های آماده فروش اینجا ( workshop-equipment )کلیک کنید .

در صورت نیاز به مشاوره و یا خرید با شماره 09124507704 تماس بگیرید در خدمت شما هستم .

ایران تهران شادآباد

لینک این محصول ( types-of-vises ) .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *