انکدرهای سری ARC S 50 – سوالات متداول

انکودر های آتک سنسور سری  ARC S 50

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با انکودرهای سری ARC S 50 از شرکت Ateksensor دسته بندی و مطرح گردیده است .


شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام نیز در خدمت شما هستم .

انکودر با خروجی HPL یعنی چه ؟

انکودر های شرکت آتک سنسور خروجی های متفاوتی دارد . در مورد انواع خروجی ها توصیه می کنم مقاله مدارهای خروجی روتاری انکودر را مطالعه فرمایید .ولی بطور خلاصه خدمتتون عرض کنم که ولتاژ تغذیه روتاری انکودر نوع HPL میتونه بین 5 ولت تا 28 ولت انتخاب بشه .چون این انکودر مولتی ولت است .باید توجه داشته باشید که ولتاژ خروجی یعنی همون سیگنالهای A,B,Z,… معادل ولتاژ تغذیه خواهد بود .

خرید روتاری انکودر

انکدر با تغذیه 24 ولت و سیگنال 5 ولت

منبع تغذیه من 24 ولته و میخوام سیگنال خروجی 5 ولت باشه چه مدلی مناسبه؟

از محصولات شرکت آتک سنسور ( ateksensor) نوع HTL . در این حالت ولتاژ تغذیه می تواند بین 10 تا سی ولت باشد و خروجی 5 ولت خواهد بود. مثال ARC S 50 100 HTL 6 3M Y 8 C

 رزولیشن انکدر 1000 پالس

با یک انکدر مثلا هزار پالس حداکثر چند تقسیم در یک دور خواهیم داشت ؟

با یک انکدر 1000 پالس می توان به حداکثر 4000 تقسیم در یک دور چرخش دست یافت .به عبارت دیگر نمایشگر ها و پی ال سی ها می توانند با تحلیل سیگنال  A  و B ، عدد نامی انکدر را در عدد چهار ضرب کنند.

انکدر 12 تا 24 ولت

انکدر با ولتاژ تغذیه 10 تا 24 ولت نیاز دارم از محصولات آتک سنسور چه مدلی را پیشنهاد می کنید ؟

مدل PP با ولتاژ 10 تا سی ولت و یا مدل HPL با ولتاژ 5 تا 30 ولت . لطفا این انکدرها (  ENCODER ATEKSENSOR  ) را ببینید.

متعلقات روتاری انکدر

متعلقات همراه یک روتاری انکودر چیست ؟

اگر انکودر از نوع ARC S 50 باشه  ، یک کوپلینگ یک براکت و اگه انکدر دارای کابل باشه چند متر کابل .البته مقدار کابل در مشخصات انکودر درج شده .انکودرهایی که در خروجی سوکت دارند دارای کابل نیستند .

متعلقات روتاری انکدر

 

لینک و نام این مطلب  ( سوالات ARC S 50) .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *