تعمیر خط کش دیجیتال هایدن هاین

تعمیر خط کش دیجیتال Heidenhain

یکی از فعالیتهای مجموعه ما تعمیر خط کش دیجیتال است . تعمیر خط کش های هایدن هاین با توجه به قدمت و مشکلات واردات این کالا اخیرا مورد توجه قرار گرفته است.


خط کش دیجیتال هایدن هاین آلمان بسیار متنوع و کاربرد محور ساخته شده اند شرکت هایدن هاین خط کش های متنوعی برای کار برد های مختلف ارائه کرده است این تنوع باعث بالارفتن کیفیت ماشین می شود ولی از طرفی این تنوع باعث می گردد یک تعمیر کار خط کش دیجیتال مجموعه بزرگی از اطلاعات را در مورد این خط کش ها داشته باشد و این تنوع نیاز به ابزارآلات زیادی جهت تعمیر و تست را دارد . مجموعه ما با در اختیار داشتن افراد با تجربه و تجهیزات لازم ؛ آماده تعمیر انواع خط کش های دیجیتال هایدن هاین است .

تعمیرخط کش های هایدن هاین 

شرکت هایدن هاین heidenhain خط کش های دیجیتال را در دسته بندی های نوری شیشه ای ,نوری فلزی ,خط کش مغناطیسی و….   و با سیگنال خروجی تی تی ال TTL و سینوسی جریانی و ولتاژی و با پروتکل های افزایشی و ابسولوت و دیستانس کد تولید شده اند. طبیعی است تعمیر هر کدام نیاز به اطلاعات , تجربه و تجهیزات اندازه گیری خاص خود را دارد .

 

تعمیر خط کش دیجیتال هایدن هاین سری ls

مجموعه کانون ابزار توانایی تعمیر انواع خط کش دیجیتال هایدن هاین در مدل های ls406 و ls403c و ls803d و ls704 و ls107 و ls403 و ls701 و ls406 و ls703 و ls500 و ls501 و ls903 و ls803 غیره را دارد.

 

جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با تلفن 02166393900 تماس حاصل فرمایید.

 

نام و لینک این مطلب (تعمیر خطکش دیجیتال هایدن هاین ).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *