شرکت آتک سنسور ATEKSENSOR ترکیه

شرکت آتک سنسور Ateksensor 

شرکت آتک سنسور ترکیه در سال 2002 تاسیس گردید .این شرکت از پیشگامان بازار سنسورهای  موقعیت و کنترل کننده های مربوطه بوده است . تمام سنسورهای این شرکت در کشور ترکیه و بیش از 60 کشور جهان برای اندازه گیری حرکتهای خطی و دایره ای انواع ماشین آلات بکار گرفته می شود .
 

 

ATEKSENSOR

 خط کش دیجیتال ، خط کش های دیجیتال غیر تماسی یا کنتاکت لس ، روتاری انکدر ، وایر انکودر و وایر پتانسیومتر ، خط کش های دیجیتال نوری ، نمایشگر های دیجیتال ، سنسورهای شیب سنج ، خط کش های اهمی و سنسورهای فشار که براحتی بکار گرفته می شود و بسیار بادوام و با کیفیت عالی هستند .

محصولات متنوع این شرکت ما را قادر می سازد تا بهترین راه حلها را در صنایع مختلف ارائه دهیم . کاربردهایی همچون ماشین آلات تراشکاری ، ماشین آلات تزریق پلاستیک ، ماشین آلات صنایع فولاد سازی ، ماشین آلات بسته بندی ، ماشین آلات سنگ بری ، ماشین آلات شیشه سازی ، ماشین آلات نساجی ، ماشین آلات پرس برک ، روبوتیک و غیره .
همکاری بین تیم تخصصی فروش و تیم پیشرفته مهندسی این شرکت باعث شده تا تمام طراحی های برقی و مکانیکی محصولات  و همچنین تولید محصول در کارخانه پیشرفته  این شرکت در کشور ترکیه انجام گردد. این شرکت با آمادگی کامل و با هیجان آماده روابط بلند مدت با شرکای تجاری خود است و آماده است بهترین راه حل ها را برای آنها ارائه دهد .
این شرکت در شهر استانبول ترکیه واقع است . 
 

خطکش های آنالوگ شرکت Ateksensor 

خط کش های سری LTM  ,  LTP , LTK و LTC  از نوع آنالوک یا پتانسیومتری است و دارای سه مدل خروجی ولتاژی , جریانی  و پتانسیومتری است . همچنین خط کش های مینیاتوری سری LT  و LTR  مناسب کاربرد های کوچک و کمجا است . 

 نام و لینک این مطلب (معرفی شرکت Ateksensor).

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید

چاپ