شرکت آتک سنسور ATEKSENSOR ترکیه

شرکت آتک سنسور Ateksensor

شرکت آتک سنسور ترکیه در سال 2002 تاسیس گردید .این شرکت از پیشگامان بازار سنسورهای  موقعیت و کنترل کننده های مربوطه بوده است . تمام سنسورهای این شرکت در کشور ترکیه و بیش از 60 کشور جهان برای اندازه گیری حرکتهای خطی و دایره ای انواع ماشین آلات بکار گرفته می شود .


ATEKSENSOR

شرکت آتک سنسور تولید کننده خط کش دیجیتال ، خط کش های دیجیتال غیر تماسی یا کنتاکت لس ، روتاری انکودر ، وایر انکودر و وایر پتانسیومتر  ، نمایشگر های دیجیتال ، سنسورهای شیب سنج ، خط کش های اهمی  ، سنسور زاویه جهت اندازه گیزی زاویه ، سنسور فشار  جهت اندازه گیری سطح آب ، سطح سنج جهت اندازه گیری ارتفاع که براحتی به کار گرفته می شود و بسیار بادوام و با کیفیت عالی هستند.

محصولات متنوع این شرکت ما را قادر می سازد تا بهترین راه حلها را در صنایع مختلف ارائه دهیم. کاربردهایی همچون ماشین آلات تراشکاری ، ماشین آلات تزریق پلاستیک ، ماشین آلات صنایع فولاد سازی ، ماشین آلات بسته بندی ، ماشین آلات سنگ بری ، ماشین آلات شیشه سازی ، ماشین آلات نساجی ، ماشین آلات پرس برک ، روبوتیک و غیره .

همکاری بین تیم تخصصی فروش و تیم پیشرفته مهندسی این شرکت باعث شده تا تمام طراحی های برقی و مکانیکی محصولات و همچنین تولید محصول در کارخانه پیشرفته  این شرکت در کشور ترکیه انجام گردد. این شرکت با آمادگی کامل و با هیجان آماده روابط بلند مدت با شرکای تجاری خود است و آماده است بهترین راه حل ها را برای آنها ارائه دهد .

این شرکت در شهر استانبول ترکیه واقع است .

همچین اکثر کالا های این شرکت در فروشگاه کانون ابزار موجود است که میتوانید از طریق همین سایت به محصولات این شرکت دسترسی داشته باشید و در صورت نیاز با شماره تلفن 02166393900 و یا 09121473023 تماس بگیرید.

alfa bina

bina5

2021 03 18

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *