اساس کار خط کش های ILT به صورت القایی است و اتصال فیزیکی بین سنسور و خطکش وجود ندارد. جهت اشنایی بیشتر با این محصول فیلم معرفی آن را مشاهده کنید.

جهت دیدن فیلم معرفی کلیک کنید


فیلم معرفی خط کش القایی

 

فیلم پروگرم کردن خط کش القایی ILT

این خط کش قابلیت پروگرم شدن را دارد. همانطور که گفته شد خروجی این خطکش 4 تا 20 میلی آمپر است. به این معنی که زمانی که هد در ابتدای خطکش باشد خروجی 4 و در زمانی که انتهای خط کش باشد خروجی 20 میلی آمپر را دارید. پروگرم شدن به این معنی است که میتوانید مقدار 4 میلی آمپر را در هرجایی از خطکش داشته باشید. برای مثال میتوانید خط کش ۹۰۰ میلیمتری خود را طوری پروگرم کنید که مقدار ۴ میلی آمپر را در ۱۰۰ میلیمتر و مقدار ۲۰ میلی آمپر را در ۱۵۰ میلیمتر داشته باشید. توضیحات بیشتر و نحوه پروگرم کردن این خطکش در فیلم زیر آمده است.

خطکش القایی ILT

اساس کار سنسور موقعیت خطی القایی سری ITL یک کوپلینگ RLC بین عنصر موقعیت یابی (بدنه خطکش) و سنسور (هد) است. این سنسور کنتاکت لس یا بدون اتصال فیزیکی بین هد و خطکش است و هیچ سایشی بین هد و خطکش وجود ندارد و به همین سبب دارای عمر بسیار طولانی است.

سنسور خطی اینداکتیو Inductive

این خطکش ها کنتاکت لس هستند اما مغناطیسی نیستند بنابراین تحت تاثیر مغناطیس محیط قرار نمی گیرند. تحمل دمایی این خطکش ها بسیار بالا و تکرار پذیری بالا یی دارند. بسیار خطی هستند و رزولوشن بسیار بالایی دارند. سنسور خطی القایی  

خطکش ابسولوتAbsolute سری ILT

این خطکش های ابسولوت با رزولوشن یک میکرون با خروجی آنالوک، SSI، CANopen، RS232، RS485 و با IP67 (مقاوم در مقابل آب و گردوغبار) بوده و بصورت کنتاکت لس یا بدون تماس کار میکند و دارای عمر بسیار طولانی است. نصب آسان و چراغ های LED نمایش وضعیت خطکش و مقاومت در مقابل شوک و لرزش از دیگر مشخصات این خطکش است. خطکش magnetostrictive