نمایشگر دیجیتال چهار محور

دیجیتال چهار محور Ateksensor- ADR50-4

جهت اطلاع از قیمت با 02166393900 تماس بگیرید


سری : ADR50
ورودی 6 سیگنال
چهار محور ( امکان متصل چهار سنسور )
ولتاژ خروجی جهت اتصال سنسور 5 ولت
ولتاژ کاری نمایشگر 85 تا 265 ولت AC
دمای کاری از منفی 10 تا مثبت 45 درجه سانتیگرد
دارای خروجی برای اسپارک

نمایشگر دیجیتال چهار محور LCD

نمایشگر دیجیتالی چهارمحور ADR50-4   مناسب دستگاههای چهار محور است ( فرز ، بورینگ ، کاروسل و ... ) . و علاوه بر نمایش میزان جابجایی ، محاسبات متنوعی را نیز انجام می دهد که در قسمت آپشن های دستگاه شرح داده خواهد شد. این نمایشگر علاوه بر نمایش حرکت خطی ( linear ) , حرکت دورانی ( rotary ) را نیز نشان می دهد. این نمایشگر با انواع خط کش های موج مربعی با هر رزولیشنی که باشد هماهنگ می گردد.همچنین قابل اتصال به انواع روتاری انکدر می باشد ( نمایشگر می تواند 12 ولتی نیز باشد ) و امکان تعریف تعداد پالس انکدر به هر میزان که باشد وجود دارد. این نمایشگر دارای شش خروجی دیجیتال است که هر کدام می توانند در شش مد کاری تنظیم شوند . به عبارت دیگر این نمایشگر از نوع اکتیو است .

نمایشگردیجیتالی چهار محور خروجی دار

نمایشگردیجیتال اکتیوAteksensor ADR50-4

نمایشگر دیجیتال ADR50-4  شش خروجی دیجیتال جهت کنترل ماشین دارد که هر یک از این خروجی ها در شش مد کاری قابل تنظیم هستند .به عبارت دیگر خروجی ها متاثر از مقدار پوزیشن محورها بوده و با انتخاب اپراتور در نقاطی خروجی فعال شده و ماشین را کنترل می نماید .

نمایشگر چهار محور USB

نمایشگردیجیتال ان سی NC

ماشین آلاتی که بوسیله خط کش دیجیتال و نمایشگر دیجیتال اکتیو کنترل می شوند را اصطلاحا ان سی NC می نامند . ماشین آلات ان سی مابین ماشین آلات منوال و سی ان سی CNC قرار دارند .این ماشین آلات معمولا فرمان های تک خطی میگیرند و یا حد اکثر یک سری فرمانهای خطی را پشت سر هم انجام می دهند. ماشین آلات ان سی معمولا توانایی ایجاد قوس یا حرکت بر روی مسیری از دایره را ندارند .نمایشگر ADR50-4 می تواند ماشین منوال شما را به یک ماشین ان سی تبدیل کند.

نمایشگرچهار محور با خروجی USB

نمایشگر چهار محور ADR50-4 را می توانید با آپشن خروجی  USB  خریداری فرمایید . در این صورت می توانید مقادیر محورها را در کامپیوترداشته باشید و پارامترهای دستگاه را تنظیم نمایید .

نمایشگرچهار محور با خروجی رله ADR50-4

نمایشگر چهار محور Ateksensor-ADR50 نمایشگری که در خروجی یک رله برای کنترل ماشین در اختیار بگذارد به نمایشگر دیجیتال ماشین اسپارک موسوم است .این رله می تواند ماشین اسپارک را در پایان عملیات براده برداری متوقف نماید.

رله چیست ؟

قطعات همراه نمایشگر دیجیتال چهار محور ADR50-4

نمایشگر دیجیتال چهار محور آتک سنسور به همراه پایه نمایشگر ، کابل اتصال به برق 220 ولت ، کاور محافظ نایلونی و کتابچه یا منوال راهنما عرضه می گردد . 

نمایشگر چهار محور LCD

سوکت نمایشگر دیجیتال چهار محور آتک سنسور

سوکت اتصال خط کش دیجیتال به نمایشگرچهار محور از نوع 9 پین مستطیل DB9 است ، که فراوان ترین نوع سوکت در بازار ایران است . نحوه سیم بندی و سیگنال ها را میتوانید در پی دی اف انتهای این صفحه ببینید.

نمایشگر دیجیتال ان سی NC

قیمت DRO چهار محور Ateksensor

جهت اطلاع از قیمت نمایشگر دیجیتال چهار محور ADR50-4   با شماره 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

نمایشگردیجیتال ADR50-4

نمایشگر دیجیتال چهار محور آتک سنسور( Ateksensor ) مناسب ماشین آلات چهار محور است و چهارخط کش دیجیتال و یا روتاری انکدر را می توان به آن وصل کرد. نمایشگرهای دو , سه و چهار محور ADR10-2  ADR10-4 , ADR10-3 ,   ونمایشگرهای  ADR50-2 , ADR50-3 , ADR50-4و نمایشگرهای یک محور ALC77 , ALC94   ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه است . همچنین نمایشگرهای فوق با آپشن خروجی RS232 جهت ارتباط با کامپیوتر ( PC ) و نمایشگر مخصوص دستگاه اسپارک با خروجی رله جهت کنترل ماشین اسپارک ارائه شده است .

 فیلم معرفی نمایشگرهای دیجیتال آتک سنسور (فارسی)

در این فیلم (   ateksensor-dro ) بخشی از توانمندی های  نمایشگر ADR10  ( نسل قبلی )  معرفی شده است انشا الله فیلم معرفی این نمایشگر نیز روی سایت قرار می گیرد اطلاعات کاملتری در مورد این نمایشگر را در پی دی اف ( Ateksensor adr10 manual ) ببینید .

نمایشگر چهار محور دیجیتال ساخت ترکیه

نمایشگر دیچیتال ADR50-4 ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه است .جهت آشنایی با شرکت آتک سنسور ترکیه مقاله ( Ateksensor ) را مطالعه فرمایید .

دیتا شیت نمایشگر دیجیتال ADR50-4

دیتا شیت نمایشگر خروجی رله      

منوال ( کتابچه راهنمای ) نمایشگر دیجیتال ADR50-4

  منوال نمایشگر  ان سی nc

 محصولات قابل اتصال به این سنسور

 

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید