نمایشگر دیجیتال چهار محور

دیجیتال چهار محور Ateksensor- ADR10-4

جهت اطلاع از قیمت با 02166393900 تماس بگیرید


سری : ADR10
ورودی 6 سیگنال
چهار محور ( امکان متصل چهار سنسور )
ولتاژ خروجی جهت اتصال سنسور 5 ولت
ولتاژ کاری نمایشگر 85 تا 265 ولت AC
دمای کاری از منفی 10 تا مثبت 45 درجه سانتیگرد

نمایشگر دیجیتالی چهار محور

نمایشگر دیجیتالی 4 محور ADR10-4  مناسب دستگاههای چهار محور است ( فرز ، بورینگ ، کاروسل و ... ) . و علاوه بر نمایش میزان جابجایی ، محاسبات متنوعی را نیز انجام می دهد که در قسمت آپشن های دستگاه شرح داده خواهد شد. این نمایشگر علاوه بر نمایش حرکت خطی ( linear ) , حرکت دورانی ( rotary ) را نیز نشان می دهد. این نمایشگر با انواع خط کش های موج مربعی با هر رزولیشنی که باشد هماهنگ می گردد. همچنین قابل اتصال به انواع روتاری انکدر می باشد ( نمایشگر می تواند 12 ولتی نیز باشد ) و امکان تعریف تعداد پالس انکدر به هر میزان که باشد وجود دارد.این نمایشگر می تواند میزان دوران یک میز دورانی را بصورت درجه / دقیقه / ثانیه نیز نمایش دهد.

نمایشگردیجیتال  چهار محوره آتک سنسور

 ولتاژ تغذیه نمایشگر چهار محور AtekSensor

نمایشگر ADR10-4 با ولتاژ 220 ولت کار می کند . البته این نمایشگرها می توانند با ولتاژحداقل 85   ولت متناوب و حد اکثر 265 ولت کار نماید. ضمنا این نمایشگر ولتاژ مورد نیاز جهت تغذیه چهار خط کش را نیز تامین می کند. و نیازی به منبع تغذیه جداگانه نیست.

نمایشگر چهار محور دیجیتال تغذیه 

 

راه اندازی نمایشگر چهار محور دیجیتال آتک سنسور 

با اتصال سوکت های نه پین  خط کش ها به پشت نمایشگر دیجیتال و اتصال دو شاخه برق نمایشگر به برق ، دستگاه روشن و با حرکت دادن هر کدام از خط کش ها ، میزان جابجایی هد با دقت میکرون  روی  نمایشگر دیده می شود . به عبارت دیگر راه اندازی سیستمدیجیتال از نظر الکتریکی به همین سادگی است . اما از نظر نصب فیزیکی خط کش ها روی ماشین نیاز به کار بیشتری دارید نصب فیزیکیساده اما کمی زمان بر می باشد  . روش نصب  در هنگام فروش  بصورت دستورالعمل های کتبی و شفاهی ارائه می گردد.

توانایی های نمایشگر دیجیتال چهار محور آتک سنسور

بخشی از توانمندی های نمایشگرسه محور فوق در مقاله (  Ateksensor DRO )   آمده است. لطفا مطالعه فرمایید.

آپشن های نمایشگر دیجیتالی چهار محور ATEKSENSOR

نمایشگرچهار محور با خروجی RS232

نمایشگر چهار محور ADR10-4-RS232 را می توانید با آپشن خروجی RS232 خریداری فرمایید . در این صورت می توانید مقادیر محورها را در کامپیوتر ( PC) داشته باشید .

نمایشگر دیجیتال چهار محور با خروجی رله   

نمایشگر چهار محور Ateksensor-ADR10-4-E   نمایشگری است که در خروجی یک رله برای کنترل ماشین در اختیار بگذارد و به نمایشگر دیجیتال ماشین اسپارک معروف است .این رله می تواند ماشین اسپارک را در پایان عملیات براده برداری متوقف نماید.

رله چیست ؟

لوازم همراه نمایشگر دیجیتال چهار محوره  ADR10-4

نمایشگر دیجیتال چهار محور آتک سنسور با متعلقات زیر در هنگام فروش ارائه می گردد. پایه نمایشگر ، کابل اتصال به برق 220 ولت ، کاور ، محافظ نایلونی و کتابچه یا منوال راهنما .

 متعلقات نمایشگر دیجیتال چهار محور

سوکت نمایشگر دیجیتال چهار محور آتک سنسور – اتصال به خط کش ها

سوکت اتصال خط کش دیجیتال به نمایشگرچهار محوره از نوع 9 پین مستطیل DB9 از نوع نری است . نحوه سیم بندی و سیگنال ها را میتوانید در پی دی اف زیر ببینید .

قیمت DRO چهار محور Ateksensor

جهت اطلاع از قیمت و مشاوره در مورد نمایشگر دیجیتال 4 محور ADR10-4 با شماره 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

نمایشگردیجیتال  ADR10-4

نمایشگر دیجیتال چهار  محور آتک سنسور متناسب ماشین آلات چهار محور است و چهار خط کش دیجیتال را می توان به آن وصل کرد.نمایشگرهای سه محور و دو محور ADR10-3  , ADR10-2  و همچنین نمایشگر های ALC77 , ALC94 ساخت این شرکت می باشد.

فیلم فارسی معرفی نمایشگر دیجیتال (ATEKSENSOR)

در این فیلم بخشی از توانایی های این نمایشگر معرفی شده است جهت دیدن فیلم اینجا ( ATEKSENSOR DRO VIDO ) کلیک کنید . اطلاعات کاملتری از این نمایشگر را در پی دی اف(  Ateksensor adr10 manual )  این محصول ببینید .

نمایشگر دیجیتال چهار محور ساخت ترکیه 

نمایشگر دیجیتال ADR10-4 ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه است .جهت آشنایی با این شرکت مقاله ( Ateksensor  ) را مطالعه فرمایید .

کاتالوگ نمایشگر دیجیتال    

 

 محصولات قابل اتصال به این سنسور

 

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید