نمایشگر تک محور

نمایشگر دیجیتال Ateksensor- ALC94

جهت اطلاع از قیمت با 02166393900 تماس بگیرید


سری : ALC77
ورودی سه سیگنال
کانتر جهت شمارش پالس های ورودی
ولتاژ خروجی جهت اتصال سنسور 5 ولت
چهار رله خروجی
ولتاژ کاری نمایشگر 85 تا 265 ولت AC
دمای کاری از 0 تا مثبت 50 درجه سانتیگرد

نمایشگر دیجیتال تک محور

نمایشگر دیجیتالی یک محور ALC94   مناسب دستگاههایی است که فقط در یک محور می خواهیم میزان جابجایی را اندازه بگیریم و ماشین را کنترل کنیم این نمایشگر علاوه بر نمایش میزان جابجایی ، قابلیت های متنوعی نیز دارد این نمایشگر مناسب اتصال به یک خط کش دیجیتال یا یک روتاری انکدر است . 

 نمایشگر دیجیتال یک محور

کانتر پر سرعت 600 کیلو هرتز

نمایشگر دیجیتال یا کانتر پرسرعت ALC94 ساخت آتک سنسور ترکیه با چهار رله خروجی مناسب پروژه های کوچک است. این نمایشگر می تواند به یک خط کش دیجیتال یا یک روتاری انکودر متصل گردد و ضمن نمایش از طریق رله های خروجی ماشین را کنترل کند. از مزایای عمده این دستگاه قبول فرکانس بالا تا 600 کیلو هرتز در ورودی است که این نمایشگر یا کانتر پر سرعت را از دیگر برندها متمایز می سازد. نمایشگر با فرکانس ورودی 600 KHZ مناسب اتصال خط کش دیجیتال حتی نوع یک میکرون است و اجازه می دهد خط کش با سرعت بالایی جابجا شود.

نمایشگر آتک سنسور ALC 94

راه اندازی نمایشگر دیجیتال آتک سنسور ALC94

سیم بندی مربوط به اتصال خط کش دیجیتال و یا روتاری انکدر به این نمایشگر با توجه به دیتاشیت خط کش و نمایشگر قابل انجام است. در صورت نیاز می توانید با شماره 09121473023 تماس بگیرید. ضمنا در هنگام خرید می توانید از ما بخواهید اتصالات الکتریکی را برای شما انجام دهیم ( این کار هزینه ای ندارد ) ، همچنین می توانید از رله های خروجی جهت کنترل ماشین استفاده نمایید.

 نمایشگر با خروجی رله ALC 94

نمایشگر یک محور با خروجی RS232

نمایشگر تک محور ALC94-RS232 را می توانید با آپشن خروجی RS232 خریداری فرمایید. در این صورت می توانید مقادیر محور( پوزیشن خط کش ) را در کامپیوتر ( PC ) داشته باشید .

نمایشگردیجیتال با خروجی رله ALC94

نمایشگر ALC94 دارای چهار رله خروجی جهت کنترل ماشین است. ( البته نوع دو رله و سه رله نیز در دسترس است ) رله های این نمایشگر با چهار پارامتر که توسط اپراتو قابل تنظیم هستند مرتبط بوده و می تواند ماشین را کنترل کند. البته پارامترهای قابل تنظیم زیادی روی عملکرد رله ها اثر دارند که توسط کار بر قابل تنظیم است. مثلا برای رله ها یازده مد کاری تعریف شده که حداقل یکی از انها می تواند مناسب ماشین شما باشد.

رله چیست ؟

تجهیزات اندازه گیری آتک سنسور 

 

نمایشگر دیجیتال ALC94 ساخت ترکیه

نمایشگر دیچیتال ALC94    ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه است. جهت آشنایی با شرکت آتک سنسور ترکیه مقاله ( شرکت آتک سنسور ATEKSENSOR ترکیه  ) را مطالعه فرمایید. شرکت آتک سنسور تولید کننده نمایشگر های دیجیتال , روتاری انکدر , خط کش دیجیتال و ... است .

ابعاد فیزیکی  نمایشگر دیجیتال Ateksensor ALC94

نمایشگر دیجیتال کوچک

قیمت نمایشگر یک محور با خروجی RS232

جهت اطلاع از قیمت نمایشگر یک محور با خروجی RS232 با شماره 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

دیتاشیت نمایشگر یک محور ALC94

نقشه نمایشگر ALC94

منوال نمایشگر یک محور آتک 

توضیحات آپشن های نمایشگر ALC94 و نقشه سیم بندی 

نقشه سیم بندی نمایشگر ALC94 

 محصولات قابل اتصال به این سنسور

 

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید