نمایشگر دیجیتال Ateksensor- ALC94

نمایشگر دیجیتال تک محور ساخت شرکت AtekSensor ترکیه ، کوچک و جمع و جور و بسیار قدرتمند و با فرکانس ورودی 600 کیلو هرتز مناسب خط کش دیجیتال و روتاری انکدرهای پرسرعت
شرح

نمایشگر دیجیتال تک محور

نمایشگر دیجیتالی یک محور ALC94   مناسب دستگاههایی است که فقط در یک محور می خواهیم میزان جابجایی را اندازه بگیریم و ماشین را کنترل کنیم این نمایشگر علاوه بر نمایش میزان جابجایی ، قابلیت های متنوعی نیز دارد این نمایشگر مناسب اتصال به یک خط کش دیجیتال یا یک روتاری انکدر است . 

 نمایشگر دیجیتال یک محور

کانتر پر سرعت 600 کیلو هرتز

نمایشگر دیجیتال یا کانتر پرسرعت ALC94 ساخت آتک سنسور ترکیه با چهار رله خروجی مناسب پروژه های کوچک است. این نمایشگر می تواند به یک خط کش دیجیتال یا یک روتاری انکودر متصل گردد و ضمن نمایش از طریق رله های خروجی ماشین را کنترل کند. از مزایای عمده این دستگاه قبول فرکانس بالا تا 600 کیلو هرتز در ورودی است که این نمایشگر یا کانتر پر سرعت را از دیگر برندها متمایز می سازد. نمایشگر با فرکانس ورودی 600 KHZ مناسب اتصال خط کش دیجیتال حتی نوع یک میکرون است و اجازه می دهد خط کش با سرعت بالایی جابجا شود.

نمایشگر آتک سنسور ALC 94

راه اندازی نمایشگر دیجیتال آتک سنسور ALC94

سیم بندی مربوط به اتصال خط کش دیجیتال و یا روتاری انکدر به این نمایشگر با توجه به دیتاشیت خط کش و نمایشگر قابل انجام است. در صورت نیاز می توانید با شماره 09121473023 تماس بگیرید. ضمنا در هنگام خرید می توانید از ما بخواهید اتصالات الکتریکی را برای شما انجام دهیم ( این کار هزینه ای ندارد ) ، همچنین می توانید از رله های خروجی جهت کنترل ماشین استفاده نمایید.

 نمایشگر با خروجی رله ALC 94

نمایشگر یک محور با خروجی RS232

نمایشگر تک محور ALC94-RS232 را می توانید با آپشن خروجی RS232 خریداری فرمایید. در این صورت می توانید مقادیر محور( پوزیشن خط کش ) را در کامپیوتر ( PC ) داشته باشید .

نمایشگردیجیتال با خروجی رله ALC94

نمایشگر ALC94 دارای چهار رله خروجی جهت کنترل ماشین است. ( البته نوع دو رله و سه رله نیز در دسترس است ) رله های این نمایشگر با چهار پارامتر که توسط اپراتو قابل تنظیم هستند مرتبط بوده و می تواند ماشین را کنترل کند. البته پارامترهای قابل تنظیم زیادی روی عملکرد رله ها اثر دارند که توسط کار بر قابل تنظیم است. مثلا برای رله ها یازده مد کاری تعریف شده که حداقل یکی از انها می تواند مناسب ماشین شما باشد.

تجهیزات اندازه گیری آتک سنسور 

 

نمایشگر دیجیتال ALC94 ساخت ترکیه

نمایشگر دیچیتال ALC94    ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه است. جهت آشنایی با شرکت آتک سنسور ترکیه مقاله ( شرکت آتک سنسور ATEKSENSOR ترکیه  ) را مطالعه فرمایید. شرکت آتک سنسور تولید کننده نمایشگر های دیجیتال , روتاری انکدر , خط کش دیجیتال و ... است .

ابعاد فیزیکی  نمایشگر دیجیتال Ateksensor ALC94

نمایشگر دیجیتال کوچک

دیتاشیت نمایشگر یک محور ALC94

نقشه نمایشگر ALC94

منوال نمایشگر یک محور آتک 

توضیحات آپشن های نمایشگر ALC94 و نقشه سیم بندی 

نقشه سیم بندی نمایشگر ALC94 

 

نمایشگر دیجیتال ALC77

نمایشگر دیجیتال ALC 77 مشابه این نمایشگر است که ممکن است برای کاربرد شما مناسب تر باشد لطفا اینجا ( نمایشگر دیجیتال  ALC77  ) کلیک کنید و این نمایشگر را بررسی فرمایید.

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

وایر انکدر

وایر انکدر آتک سنسور

وایر انکودر Ateksensor

خط کش اهمی

خط کش اهمی ateksensor

خط کش اهمی  Ateksensor

فروش ویژه گیره هیدرولیک

گیره هیدرولیک

فروش ویژه گیره هیدرولیک

انکدرهای شرکت آتک سنسور

خط کش دیجیتال SINO

نمایشگر دیجیتال

نمایشگر دیجیتال sino 

 

نمایشگر دیجیتال EPA100 P 220V

 

برای دیدن محصول نمایشگر دیجیتال EPA100 P 220V کلیک کنید 

 

نمایشگر دیجیتال EPA300 P 220V

برای دیدن محصول نمایشگر دیجیتال EPA300 P 220V کلیک کنید

 

 

تعمیر ماشین آلات تراشکاری

 تعمیر ماشین آلات تراشکاری و صنعتی

کاراسل ، بورینگ ، تراش ، درل، سنگ 

09124175762 - 02166394512

روتاری انکدر

   روتاری انکدر