نمایشگر دیجیتال تک محور

کانتر پرسرعت ALC77

جهت اطلاع از قیمت با 02166393900 تماس بگیرید


سری : ALC77
ورودی سه سیگنال
کانتر جهت شمارش پالس های ورودی
ولتاژ خروجی جهت اتصال سنسور 5 ولت
دو رله خروجی
ولتاژ کاری نمایشگر 85 تا 265 ولت AC
دمای کاری از 0 تا مثبت 50 درجه سانتیگرد

نمایشگر دیجیتال یک محور ALC77 آتک سنسور

نمایشگر دیجیتال یک محور ALC77 مناسب دستگاههایی است که فقط در یک محور می خواهیم میزان جابجایی را اندازه بگیریم این نمایشگر علاوه بر نمایش میزان جابجایی ، قابلیتهای متنوعی نیز دارد که میتوانید در فیلم معرفی این محصول ببینید .این نمایشگر مناسب اتصال به یک خط کش دیجیتال یا یک روتاری انکدر است .

نمایشگر دیجیتال یک محور

تغذیه نمایشگر ALC77

نمایشگر دیجیتال ALC77 با ولتاژ 220 ولت کار می کند . البته این نمایشگرها می توانند با ولتاژحداقل 85 ولت و حد اکثر 265 ولت کارنماید. البته این نمایشگر با ولتاژ 24 ولت و 12 ولت نیز عرضه می گردد. ضمنا این نمایشگرها ولتاژ مورد نیاز جهت تغذیه خط کش و یا روتاری انکدر را نیز تامین می کند. و نیازی به تغذیه جداگانه نیست.

نمایشگر آتک سنسور

راه اندازی نمایشگر تک محور دیجیتال آتک سنسور

سیم بندی مربوط به اتصال خط کش دیجیتال و یا روتاری انکدر به این نمایشگر با توجه به دیتاشیت خط کش و نمایشگر قابل انجام است .در صورت نیاز می توانید با شماره 09121473023 تماس بگیرید . ضمنا در هنگام خرید می توانید از ما بخواهید اتصالات الکتریکی را برای شما انجام دهیم ( این کار هزینه ای ندارد ) .

نمایشگر تک محور با خروجی RS232

نمایشگر تک محور ALC77 را می توانید با آپشن خروجی RS232 خریداری  خریداری فرمایید . در این صورت می توانید مقادیر محورها را در کامپیوتر ( PC ) داشته باشید . نمایشگر تک محور خروجی RS232 دارای یک خروجی سریال است که می تواند اطلاعات روی صفحه را به کامپیوتر منتقل کند .

نمایشگر دیجیتال با خروجی رله

نمایشگر ALC77 دارای دو رله خروجی جهت کنترل ماشین دارد.اگر به رله های بیشتری نیاز دارید محصول نمایشگر دیجیتال با رله خروجی را ببینید . 

رله چیست ؟

تجهیزات اندازه گیری آتک سنسور

فیلم معرفی نمایشگر دیجیتال ALC77 آتک سنسور (فارسی)

در این فیلم ( نمایشگر دیجیتال ALC77 ) بخشی از توانمندی های این نمایشگر معرفی شده است اطلاعات کامل تری در مورد این نمایشگر را در پی دی اف ( Ateksensor alc77 manual ) ببینید .

نمایشگر دیجیتال ALC77 ساخت ترکیه

نمایشگر دیچیتال ALC77  ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه است. جهت آشنایی با  شرکت آتک سنسور ترکیه مقاله ( شرکت آتک سنسور ATEKSENSOR ) را مطالعه فرمایید .

کانتر سرعت بالا high speed counter

فرکانس ورودی این نمایشگر 600 کیلو هرتز است. بنابراین حرکت سریع روتاری انکودر و یا خطکش دیجیتال را ثبت کرده و هرگز جا نمی ماند . بسیاری از کانترهای موجود ده کیلوهرتز هستند و در سرعت های بالا جا می مانند اما این کانتر پر سرعت 600 کیلوهرتزی هرگز جا نمی ماند . 

ابعاد نمایشگر دیجیتال ALC77

نمایشگر دیجیتال کوچک

نمایشگر با خروجی رله ALC77

فیلم فارسی معرفی نمایشگر ALC77 را اینجا ( نمایشگر دیجیتال ALC77 ) ببینید.

نمایشگر دیجیتال ALC77 - مشخصات فنی

دیتاشیت نمایشگر ALC77 منوال نمایشگر ALC77

 

 جهت دریافت مشاوره با شماره 09121473023 جهت خرید با شماره 02166393900 تماس حاصل فرمایید.

 

 محصولات قابل اتصال به این سنسور

 

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید