نمایشگر دیجیتال یک محور

نمایشگر دیجیتال ALC94 چهار رله

جهت اطلاع از قیمت با 02166393900 تماس بگیرید


سری : ALC77
ورودی سه سیگنال
کانتر جهت شمارش پالس های ورودی
ولتاژ خروجی جهت اتصال سنسور 5 ولت
چهار رله خروجی
ولتاژ کاری نمایشگر 85 تا 265 ولت AC
دمای کاری از 0 تا مثبت 50 درجه سانتیگرد

نمایشگر دیجیتال تک محور

نمایشگر دیجیتالی یک محور ALC94 مناسب دستگاههایی است که فقط در یک محور می خواهیم میزان جابجایی را اندازه بگیریم و ماشین را کنترل کنیم این نمایشگر علاوه بر نمایش میزان جابجایی، قابلیتهای متنوعی نیز دارد این نمایشگر مناسب اتصال به یک خط کش دیجیتال یا یک روتاری انکدر است. این نمایشگر دارای چهار رله خروجی جهت کنترل دستگاه است.

نمایشگر دیجیتال یک محور

کانتر پر سرعت 600 کیلو هرتز

نمایشگر دیجیتال یا کانتر پرسرعت ALC94 ساخت آتک سنسور Ateksensor ترکیه با چهار رله خروجی مناسب پروژه های کوچک است . این نمایشگر می تواند به یک خط کش دیجیتال یا یک روتاری انکودر متصل گردد و ضمن نمایش از طریق رله های خروجی ماشین را کنترل کند. از مزایای عمده این دستگاه قبول فرکانس بالا تا 600 کیلو هرتز در ورودی است که این نمایشگر یا کانتر پر سرعت را از دیگر برندها متمایز می سازد . نمایشگر با فرکانس ورودی 600 کیلو هرتز مناسب اتصال انواع خط کش دیجیتال حتی خط کش یک میکرون است و اجازه می دهد خط کش با سرعت بالایی جابجا شود.

نمایشگر آتک سنسور ALC 94

راه اندازی نمایشگر دیجیتال آتک سنسور ALC94

سیم بندی مربوط به اتصال خط کش دیجیتال و یا روتاری انکدر به این نمایشگر با توجه به دیتاشیت خط کش و نمایشگر قابل انجام است .در صورت نیاز می توانید با شماره 09121473023 تماس بگیرید . ضمنا در هنگام خرید می توانید از ما بخواهید اتصالات الکتریکی را برای شما انجام دهیم ( این کار هزینه ای ندارد ) . همچنین می توانید از رله های خروجی جهت کنترل ماشین استفاده نمایید .

نمایشگر با خروجی رله ALC 94

نمایشگردیجیتال با خروجی رله ALC94

نمایشگر ALC94 دارای چهار رله خروجی جهت کنترل ماشین است . ( البته نوع دو رله و سه رله نیز در دسترس است ) رله های این نمایشگر با چهار پارامتر که توسط اپراتو قابل تنظیم هستند مرتبط بوده و می تواند ماشین را کنترل کند . البته پارامترهای قابل تنظیم زیادی روی عملکرد این رله ها اثر دارند که توسط کاربر قابل تنظیم است . مثلا برای رله ها یازده مد کاری تعریف شده که حداقل یکی از انها می تواند مناسب ماشین شما باشد .

رله چیست ؟

 

تجهیزات اندازه گیری آتک سنسور

نمایشگر دیجیتال ALC94 ساخت ترکیه

نمایشگر دیچیتال ALC94 ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه است .جهت آشنایی با شرکت آتک سنسور ترکیه مقاله ( شرکت آتک سنسور ATEKSENSOR ترکیه ) را مطالعه فرمایید. شرکت آتک سنسور تولید کننده نمایشگر های دیجیتال ، روتاری انکدر ، خط کش دیجیتال و ... است .

ابعاد نمایشگر دیجیتال Ateksensor ALC94

نمایشگر دیجیتال ارزان

نمایشگر دیجیتال کوچک ALC77

نمایشگر دیجیتال ALC 77 مشابه این نمایشگر است که ممکن است برای کاربرد شما مناسب تر باشد لطفا اینجا ( ALC 77 ) کلیک کنید و این نمایشگر را بررسی فرمایید.

قیمت نمایشگر دیجیتال ALC94 ساخت ترکیه

جهت اطلاع از قیمت نمایشگر دیجیتال ALC94 ساخت ترکیه با شماره 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

کاتالوگ نمایشگر یک محور ALC94

نقشه نمایشگر ALC94

کتابچه راهنما نمایشگر ALC94

نقشه سیم بندی نمایشگر ALC94

 محصولات قابل اتصال به این سنسور

 

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید