نمایشگر دیجیتال چهار محور rs232

نمایشگر دیجیتال چهار محور ADR10 با خروجی RS232

جهت اطلاع از قیمت با 02166393900 تماس بگیرید


سری : ADR10
ورودی 6 سیگنال
چهار محور ( امکان متصل چهار سنسور )
ولتاژ خروجی جهت اتصال سنسور 5 ولت
ولتاژ کاری نمایشگر 85 تا 265 ولت AC
دمای کاری از منفی 10 تا مثبت 45 درجه سانتیگرد
دارای خروجی RS232

 نمایشگر دیجیتال چهار محور RS232

نمایشگر دیجیتال 4 محور ADR10-4 مناسب دستگاههای چهار محور است ( فرز ، بورینگ ، کاروسل و ... ) و علاوه بر نمایش میزان جابجایی ، محاسبات متنوعی را نیز انجام می دهد که در قسمت آپشن های دستگاه شرح داده خواهد شد. این نمایشگر علاوه بر نمایش حرکت خطی ( linear ) , حرکت دورانی (rotary ) را نیز نشان می دهد. این نمایشگر با انواع خط کش های موج مربعی با هر رزولیشنی که باشد هماهنگ می گردد.همچنین قابل اتصال به انواع روتاری انکدر می باشد ( نمایشگر می تواند 12 ولتی نیز باشد ) و امکان تعریف تعداد پالس انکدر به هر میزان که باشد وجود دارد.این نمایشگر می تواند میزان دوران یک میز دورانی را بصورت درجه / دقیقه / ثانیه نمایش دهد. خروجی این نمایشگر RS232 میباشد که مناسب اتصال به کامپیوتر و یا دیگر کنترل کننده ها میباشد.

ولتاژ تغذیه نمایشگر چهار محور RS232

نمایشگر ADR10-4-RS232 با ولتاژ 220 ولت کار می کند. البته این نمایشگرها می توانند با ولتاژ حداقل 85 ولت متناوب و حداکثر 265 ولت کار نماید. ضمنا این نمایشگر ولتاژ مورد نیاز جهت تغذیه چهار خط کش را نیز تامین می کند. و نیازی به منبع تغذیه جداگانه نیست.

راه اندازی نمایشگر چهار محور دیجیتال آتک سنسور با خروجی RS232

با اتصال سوکت های نه پین خط کش ها به پشت نمایشگر دیجیتال و اتصال دو شاخه برق نمایشگر به برق ، دستگاه روشن و با حرکت دادن هر کدام از خط کش ها ، میزان جابجایی هد با دقت میکرون روی نمایشگر دیده می شود . به عبارت دیگر راه اندازی سیستم دیجیتال از نظر الکتریکی به همین سادگی است. اما از نظر نصب فیزیکی خط کش ها روی ماشین نیاز به کار بیشتری دارید نصب فیزیکی ساده اما کمی زمان بر می باشد. این نکات در هنگام فروش بصورت دستورالعمل های کتبی و شفاهی ارائه می گردد .

 توانایی های نمایشگر دیجیتال چهار محور RS232

بخشی از توانمندی های نمایشگر سه محور فوق در مقاله ( توانایی نمایشگر دیجیتال ADR10 ) آمده است. لطفا مطالعه فرمایید.

نمایشگر چهار محور با خروجی RS232

این نمایشگر دارای آپشن خروجی RS232 میباشد که در این صورت میتوانید مقادی محور ها را در کامپیوتر داشته باشید

 لوازم همراه نمایشگر دیجیتال چهار محور ADR10

نمایشگر دیجیتال چهار محور آتک سنسور با متعلقات زیر در هنگام فروش ارائه می گردد. پایه نمایشگر ، کابل اتصال به برق 220 ولت ، کاور محافظ نایلونی و کتابچه یا منوال راهنما .

متعلقات نمایشگر دیجیتال چهار محور

  سوکت نمایشگر دیجیتال چهار محور آتک سنسور

سوکت اتصال خط کش دیجیتال یا روتاری انکودر به این نمایشگر ، از نوع 9 پین مستطیل DB9 نوع نری است. نحوه سیم بندی و سیگنال ها را میتوانید در پی دی افی که انتهای این صفحه قرار دارد ببینید.

 سوکت نمایشگر دیجیتال چهار محور آتک سنسور

 خرید نمایشگر چهار محور آتک سنسور

جهت اطلاع از قیمت و مشاوره در مورد نمایشگر دیجیتال 4 محور ADR10-4 با خروجی RS232 با شماره 02166393900 تماس حاصل فرمایید. همچنین کانون ابزار انواع دیگری از نمایشگر های دیجیتال و خط کش های دیجیتال برای اتصال به این نمایشگر را ارائه میکند.

 نمایشگردیجیتال ADR10-4-RS232

نمایشگر دیجیتال 4 محور شرکت آتک سنسور مناسب ماشین آلات چهار محور است و چهار خط کش دیجیتال و یا روتاری انکدر را می توان به آن وصل کرد. نمایشگر دیجیتال دو محور ADR10-2 و نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3 و نمایشگر دیجیتال یک محورALC77 و نمایشگر دیجیتال یک محور ALC94 ساخت این شرکت است. همچنین نمایشگر دیجیتال مخصوص دستگاه اسپارک با خروجی رله جهت کنترل ماشین اسپارک نیز ارائه شده است .

 فیلم فارسی معرفی نمایشگر دیجیتال (ATEKSENSOR)
در این فیلم ( معرفی نمایشگر دیجیتال آتک سنسور ATEKSENSOR) بخشی از توانایی های این نمایشگر معرفی شده است اطلاعات کامل تری از این نمایشگر را در منوال انتهای صفحه مشاهده کنید.

دیتاشیت و منوآل نمایشگر دیجیتال آتک سنسور ترکیه

   نمایشگر چهار محور با خروجی RS232

 محصولات قابل اتصال به این سنسور

 

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید