نمایشگر دیجیتال adr10-3-e

نمایشگر دیجیتال اسپارک ADR10-3-E

جهت اطلاع از قیمت با 02166393900 تماس بگیرید


سری : ADR10
ورودی 6 سیگنال
سه محور ( امکان متصل سه سنسور )
ولتاژ خروجی جهت اتصال سنسور 5 ولت
ولتاژ کاری نمایشگر 85 تا 265 ولت AC
دمای کاری از منفی 10 تا مثبت 45 درجه سانتیگرد
مناسب دستگاه اسپارک

نمایشگر دیجیتال سه محور اسپارک

نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3-E اسپارک مناسب دستگاههای سه محور است. و علاوه بر نمایش میزان جابجایی ، محاسبات متنوعی را نیز انجام می دهد که در قسمت آپشن های دستگاه شرح داده خواهد شد. این نمایشگر علاوه بر نمایش حرکت خطی ( linear ) , حرکت دورانی ( rotary ) را نیز نشان می دهد. این نمایشگر با انواع خط کش های موج مربعی با هر رزولیشنی که باشد هماهنگ می گردد.همچنین قابل اتصال به انواع روتاری انکدر می باشد ( نمایشگر می تواند 12 ولتی نیز باشد ) و امکان تعریف تعداد پالس انکدر به هر میزان که باشد وجود دارد.

نمیایشگر اسپارک

تغذیه نمایشگر سه محور اسپارک Ateksensor

نمایشگر ADR10-3-E اسپارک با ولتاژ 220 ولت کار می کند . البته این نمایشگرها می توانند با ولتاژحداقل 85 ولت و حد اکثر 265 ولت کارنماید. ضمنا این نمایشگرها ولتاژ مورد نیاز جهت تغذیه خط کش ها را نیز تامین می کند. و نیازی به تغذیه جداگانه نیست.

راه اندازی نمایشگر سه محور دیجیتال اسپارک

با اتصال سوکت های خط کش ها به پشت نمایشگر دیجیتال و اتصال نمایشگر به برق ، سیستم روشن و با حرکت هر کدام از خط کش ها ، میزان جابجایی با دقت میکرون روی نمایشگر نشان داده میشود. راه اندازی سیستم دیجیتال از نظر الکتریکی به همین سادگی است. اما در هنگام نصب فیزیکی خط کش ها روی ماشین بایستی نکاتی را در نظر گرفت. این نکات در هنگام فروش بصورت دستورالعمل های کتبی و شفاهی ارائه می گردد.

نمایشگر adr10  اسپارک

توانایی های نمایشگر دیجیتال سه محور اسپارک

بخشی از توانمندی های نمایشگر سه محور اسپارک فوق در مقاله ( Ateksensor DRO ) آمده است. لطفا مطالعه فرمایید.

دیجیتال اسپارک با رله خروجی 

همانطور که می دانید نماشگرهای شرکت آتک سنسور ( بصورت آپشن ) دارای رله خروجی هستند. در ماشین اسپارک این رله طوری تنظیم می شود که ماشین را در انتهای عملیات ماشین کاری متوقف سازد ، در لینک زیر نحوه بکار گیری رله شرح داده شده است.

تنظیم رله خروجی نمایشگر دیجیتال برای اسپارک (فیلم)

قطعات همراه نمایشگر دیجیتال سه محور اسپارک ADR10-3-E

نمایشگر دیجیتال سه محور اسپارک آتک سنسور به همراه پایه نمایشگر ، کابل اتصال به برق 220 ولت ، کاور محافظ نایلونی و کتابچه یا منوال راهنما عرضه می گردد.

سوکت نمایشگر دیجیتال سه محور اسپارک

سوکت اتصال خط کش دیجیتال به نمایشگرسه محور از نوع 9 پین مستطیل DB9 است ، که فراوان ترین نوع سوکت در بازار ایران است. نحوه سیم بندی و سیگنال ها را میتوانید در پی دی اف انتهای همین محصول ببینید.

همچنین خروجی رله از یک سوکت گرد هشت پین خارج شده که هنگام خرید سوکت سمت مقابل آن در اختیار شما قرار داده میشود.

خروجی رله برای اسپارک

قیمت نمایشگر اسپارک

جهت اطلاع از قیمت نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3-E  با شماره 02166393900 تماس حاصل فرمایید.

قیمت نمایشگر اسپارک adr10

نمایشگر دیجیتال ADR10-3-E

نمایشگر دیجیتال 3 محور اسپارک آتک سنسور( Ateksensor ) مناسب ماشین آلات اسپارک سه محور است و سه خط کش دیجیتال و یا روتاری انکدر را می توان به آن وصل کرد. نمایشگرهای دو محور ADR10-2 و سه محور ADR10-3 و چهار محور ADR10-4  و نمایشگرهای یک محور ALC77 , ALC94 ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه است .همچنین نمایشگرهای فوق با آپشن خروجی RS232 جهت ارتباط با کامپیوتر ( PC ) و نمایشگر مخصوص دستگاه اسپارک با خروجی رله جهت کنترل ماشین اسپارک ارائه شده است.

فیلم معرفی نمایشگرهای دیجیتال آتک سنسور (فارسی)

در این فیلم ( ATEKSENSOR DRO VIDEO ) بخشی از توانمندی های این نمایشگر معرفی شده است اطلاعات کامل تری در مورد این نمایشگر را در پی دی اف ( Ateksensor adr10 manual ) ببینید. 

نمایشگر سه محور دیجیتال ساخت ترکیه 

نمایشگر دیجیتال سه محور  ADR10-3 ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه است .جهت آشنایی با این شرکت مقاله (Ateksensor) را مطالعه فرمایید .

کاتالوگ نمایشگر دیجیتال   

 محصولات قابل اتصال به این سنسور

 

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید