نمایشگر آنالوگ EPA100

نمایشگر دیجیتال EPA100 P 220V

جهت اطلاع از قیمت با 02166393900 تماس بگیرید


سری : EPA100
ورودی پتانسیومتر (اهم)
ولتاژ کاری 65 تا 265 ولت AC
ولتاژ خروجی جهت اتصال سنسور 5 ولت DC
دو رله خروجی
دمای کاری از 0 تا مثبت 50 درجه سانتیگراد

نمایشگر آنالوگ EPA 100

نمایشگر EPA100 یک نمایشگر دیجیتال با ورودی آنالوگ است این نمایشگر ساخت شرکت آتک سنسور  ATEKSENSOR ترکیه است. نمایشگر سری EPA یک نمایشگر قدرتمند برای اندازه گیری و کنترل کمیتهای آنالوگ است . این نمایشگر در مدلهای گوناگون تولید و عرضه می گردد ، که تعدادی از آنها را بررسی می کنیم .

نمایشگر آنالوگ آتک سنسور 

نمایشگر خط کش اهمی  EPA100 P 220V S4

این نمایشگر مناسب اتصال به خط کش های اهمی می باشد خط کش هایی نظیر خط کش اهمی سری LTM  و  خط کش های سری LTP  و خط کش های LTC , LT ,LTR میباشد. این خط کش ها در حقیقت یک پتانسیومتر دقیق و با دوام صنعتی است که با روش تقسیم ولتاژ کار می نماید .

فیلم معرفی انواع ورودی و خروجی نمایشگر سری EPA

نمایشگر خطکش اهمی

هنگام اتصال این خط کش ها به این نمایشگر ولتاژ خروجی از خط کش توسط این نمایشگر سنجیده شده و نمایش داده می شود .لازم بذکر است که این نمایشگر علاوه بر نمایش کارایی های دیگری نیز دارد . البته این نمایشگر با ورودی های جریانی (4 تا 20 میلی آمپر) ، ولتاژی ( 0 تا ده ولت ) و (3.33mv/v) و ( 2 mv/v) و ( 2.5 mv/v) و ورودی با پروتکل CANopen نیز ارائه می گردد. 

نمایشگر با خروجی رله 

این نمایشگر دو رله خروجی جهت کنترل ماشین در اختیار ما می گذارد این دو رله با توجه به موقعیت خط کش و اعداد انتخابی توسط کاربر و در نطر گرفتن دیگر پارامتر های انتخابی اپراتور  فعال می گردد.

اتصال نمایشگر آنالوگ

ولتاژ تغذیه نمایشگر 

اگر در هنگام خرید ولتاژ 220 ولت را انتخاب نمایید ولتاژ تغذیه نمایشگر فوق از 85 تا 265 ولت می باشد . همچنین شما می توانید نمایشگر با تغذیه 24 ولت خرید نمایید که در آن صورت نمایشگر با ولتاژ 24 ولت AC و یا DC کار خواهد کرد . نمایشگر EPA100 ( 24V ) 

تغذیه سنسور 

در هنگام اتصال سنسور یا خط کش اهمی به این نمایشگر نیاز به تغذیه خارجی نیست ولتاژ تغدیه سنسور توسط این نمایشگر تامین می گردد.

ابعاد نمایشگر دیجیتال EPA100

ابعاد 48*48*96 میلیمتر

نمایشگر با ورودی آنالوگ نمایشگر آنالوگ سوراخ نصب نمایشگر آنالوگ ابعاد جلو

رله های خروجی EPA100

نمایشگر EPA100  دارای دو رله خروجی است عملکرد این دو رله بطور مجزا و توسط چندین پارامتر تنظیم می گردد .چگونگی تنظیم و اطلاعات بیشتر را در مقاله (تنظیم پارامترهای رله ) مطالعه فرمایید .لازم بذکر است  که تنظیم رله های نمایشگر EPA100  و نمایشگر EPA300 مشابه هم است. و تنها تفاوت اینکه تعداد رله های مربوط به EPA300 جمعا چهار عدد می باشد. 

رله چیست ؟

ورودی های نمایشگر EPA100

این نمایشگر با ورودی های مختلف و متنوع تولید و عرضه می گردد جهت بررسی انواع ورودی ها لطفا مقاله ( بررسی ورودی های نمایشگر EPA  ) را مطالعه فرمایید.

رزولیشن یا دقت ورودی آنالوگ 

این نمایشگر مقدار سیگنال آنالوگ ورودی را با دقت 16 بیت اندازه گیری می نماید .

دمای کاری نمایشگر با ورودی آنالوگ 

این نمایشگر در محیطی با دمای صفر تا 50 درجه سانتیگراد کار می نماید . 

قیمت نمایشگر آنالوگ EPA 100

جهت اطلاع از قیمت نمایشگر آنالوگ EPA 100با شماره 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

تنظیمات نمایشگر آنالوگ EPA100

pdf icon

 

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید