نمایشگر دیجیتال سه محور rs232

نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10 با خروجی RS232

جهت اطلاع از قیمت با 02166393900 تماس بگیرید


سری : ADR10
ورودی 6 سیگنال
سه محور ( امکان متصل سه سنسور )
ولتاژ خروجی جهت اتصال سنسور 5 ولت
چهار رله خروجی
ولتاژ کاری نمایشگر 85 تا 265 ولت AC
دمای کاری از 0 تا مثبت 50 درجه سانتیگرد
دارای خروجی RS232

نمایشگر دیجیتال سه محور RS232

نمایشگر دیجیتال 3 محور ADR10-3 مناسب دستگاه های سه محور است ( فرز ، بورینگ ، کاروسل و ... ) و علاوه بر نمایش میزان جابجایی میتواند محاسبات متنوعی را نیز انجام می دهد که در قسمت آپشن های دستگاه شرح داده خواهد شد. این نمایشگر علاوه بر نمایش حرکت خطی ( linear ) , حرکت دورانی (rotary ) را نیز نشان می دهد. این نمایشگر با انواع خط کش های موج مربعی با هر رزولیشنی که باشد هماهنگ می گردد. همچنین قابل اتصال به انواع روتاری انکودر می باشد ( نمایشگر می تواند 12 ولتی نیز باشد ) و امکان تعریف تعداد پالس انکدر به هر میزان که باشد وجود دارد. این نمایشگر می تواند میزان دوران یک میز دورانی را بصورت درجه / دقیقه / ثانیه نمایش دهد. خروجی این نمایشگر RS232 میباشد که مناسب اتصال به کامپیوتر و یا دیگر کنترل کننده ها میباشد.

 نمایشگردیجیتال سه محور آتک سنسور

 ولتاژ تغذیه نمایشگر سه محور RS232

نمایشگر ADR10-3-RS232 با ولتاژ 220 ولت کار می کند. البته این نمایشگرها می توانند با ولتاژ حداقل 85 ولت متناوب و حداکثر 265 ولت کار نماید. ضمنا این نمایشگر ولتاژ مورد نیاز جهت تغذیه سه خط کش را نیز تامین می کند. و نیازی به منبع تغذیه جداگانه نیست.

 راه اندازی نمایشگر دیجیتال سه محور آتک سنسور با خروجی RS232

با اتصال سوکت های نه پین خط کش ها به پشت نمایشگر دیجیتال و اتصال دو شاخه برق نمایشگر به برق ، دستگاه روشن و با حرکت دادن هر کدام از خط کش ها ، میزان جابجایی هد با دقت میکرون روی نمایشگر دیده می شود . به عبارت دیگر راه اندازی سیستم دیجیتال از نظر الکتریکی به همین سادگی است. اما از نظر نصب فیزیکی خط کش ها روی ماشین نیاز به کار بیشتری دارید نصب فیزیکی ساده اما کمی زمان بر می باشد. این نکات در هنگام فروش بصورت دستورالعمل های کتبی و شفاهی ارائه می گردد .

 نمایشگردیجیتال سه محور آتک سنسور

 توانایی های نمایشگر دیجیتال سه محور RS232

بخشی از توانمندی های نمایشگر سه محور فوق در مقاله ( توانایی نمایشگر دیجیتال ADR10 ) آمده است.

نمایشگر 3 محور با خروجی RS232

این نمایشگر دارای آپشن خروجی RS232 میباشد که در این صورت میتوانید مقادی محور ها را در کامپیوتر و یا دیگر کنترل کننده ها داشته باشید.

نمایشگر دیجیتال 3 محور آتک سنسور با متعلقات در هنگام فروش ارائه می گردد. پایه نمایشگر ، کابل اتصال به برق 220 ولت ، کاور محافظ نایلونی و کتابچه یا منوال راهنما .

سوکت نمایشگر دیجیتال سه محور آتک سنسور

سوکت اتصال خط کش دیجیتال یا روتاری انکودر به این نمایشگر ، از نوع 9 پین مستطیل DB9 نوع نری است. نحوه سیم بندی و سیگنال ها را میتوانید در پی دی افی که انتهای این صفحه قرار دارد ببینید.

خرید نمایشگر 3 محور آتک سنسور

جهت اطلاع از قیمت و مشاوره در مورد نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3 با خروجی RS232 با شماره 02166393900 تماس حاصل فرمایید. همچنین کانون ابزار انواع دیگری از نمایشگر های دیجیتال و خط کش های دیجیتال برای اتصال به این نمایشگر را ارائه میکند.

نمایشگردیجیتال ADR10 3 RS232

 نمایشگردیجیتال سه محور آتک سنسور

نمایشگر دیجیتال 3 محور شرکت آتک سنسور مناسب ماشین آلات سه محور است و سه خط کش دیجیتال و یا روتاری انکدر را می توان به آن وصل کرد. نمایشگر دیجیتال دو محور ADR10-2 و نمایشگر دیجیتال سه محور ADR10-3 و نمایشگر دیجیتال یک محورALC77 و نمایشگر دیجیتال یک محور ALC94 ساخت این شرکت است. همچنین نمایشگر دیجیتال اسپارک با خروجی رله جهت کنترل ماشین اسپارک نیز موجود است.

فیلم فارسی معرفی نمایشگر دیجیتال (ATEKSENSOR)

در این فیلم ( معرفی نمایشگر دیجیتال آتک سنسور ATEKSENSOR ) بخشی از توانایی های این نمایشگر معرفی شده است اطلاعات کامل تری از این نمایشگر را در منوال انتهای صفحه مشاهده کنید.
دیتاشیت و منوآل نمایشگر دیجیتال آتک سنسور ترکیه

کاتالوگ نمایشگر دیجیتال

 محصولات قابل اتصال به این سنسور

 

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید