تعمیر فرز هکرت heckert fu315 , fu400 , fw315 , fw400

تعمیر فرز هکرت fu315

فرز هکرت fu315     یکی از فرزهای خوش دست موجود در بازار ایران است این فرز خوش دست از جمله فرزهای پیچیده بازار از نظر سیستمهای برقی و مکانیکی است . استفاده از یک تابلو برق با قطعات بسیار زیاد ( البته برای یک فرز کوچک ) و یک سیستم مکانیکی با چندین موتور سه فازه و بیش از هشت کوپلینگ ( کلاج ) برقی , یک ماشین خوش دست و کارا اما با تعمیرات زیاد و سخت را در پی دارد .

 جهت خرید خط کش دیجیتال کلیک کنید و یا با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید. 

تعمیر برقی فرز هکرت heckert fu315

تابلو فرز هکرت در دو مدل با تابلو رله ای , الکترونیکی عرضه شده که نوع رله ای آن فراوان تر است .تابلو برق متشکل از چندین کنتاکتور و بیش از پنجاه رله شیشه ای است بطوریکه تعمیر دستگاه را از نظر برقی بشدت پیچیده کرده است اولین توصیه من به صنعتگران این است که از دستکاری تابلو برق پرهیز کنند و تعمیر را فقط از طریق تعمیرکاران خبره دنبال کنند . برخورد غیر اصولی با تابلو برق موجب خسارت جدی می گردد.

تابلو برق فرز هکرت fu 315/400 

تعمیر گیربکس فرز هکرت heckert fw315

معمولا گیربکس اصلی ( گیربکس اسپیندل ) این دستگاه بندرت خراب می شود ولی گیربکس سپورت ( میز ) تعمیرات زیادی را بخود اختصاص می دهد گیربکس نسبتا شلوغ به همراه بیش از شش کلاج برقی قابل تنظیم محک خوبی جهت شناسایی تعمیرکاران است . در رابطه با تعمیر مکانیکی دستگاه نیز استفاده از تعمیر کاران خبره توصیه میگردد .

جهت دیدن مدارک فنی ماشین آلات و تجهیزات دیجیتال آماده فروش اینجا ( مدارک فنی ) کلیک کنید.

تنظیم کلاج فرز هکرت heckert fu315

تمامی کلاجهای برقی بکار گرفته شده در فرز هکرت قابل تنظیم هستند عدم تنظیم با دقت سبب می گردد صفحه های کلاج بشدت داغ شده و خراب شود . وقتی دستگاه شما کند حرکت میکند مفهومش این است که کلاج های برقی بد تنظیم شده است . در صورتی که کلاجها خوب تنظیم نباشد محورها کند هستند ولی در مورد محور بالا و پایین عدم تنظیم صحیح باعث می شود میز به سمت بالا حرکت نکند .

 مکانیک فرز fw 315/400

 

نمایشگر دیجیتال فرز هکرت heckert fu315

تقربیا تمامی فرز های هکرت وارد شده به ایران فاقد خط کش دیجیتال بودند ولی بروی بسیاری از آنها در ایران خط کش دیجیتال نصب شده است که موجب بالا رفتن دقت این ماشین قدرتمند شده است . خط کش های دیجیتال مارک سینو چین و آتک سنسور ترکیه بر روی این ماشین ها نصب شده است . جهت خرید و نصب خط کش دیجیتال با شماره 02166393901  تماس حاصل فرمایید .

جهت خرید نمایشگر خط کش دیجیتال کلیک کنید.

 

تعمیر فرز هکرت fu400      و    fw400

فرزهکرت در دو مدل 400 و 316 در ایران عرضه شده که مدل 400 آن دارای ابعاد بزرگتری نسبت به مدل 315 است .

 

فرز ترکیه  taksan   

فرز taksan همان فرز هکرت آلمان است که در کشور ترکیه ساخته و یا مونتاژ شده است در این فرز تغیرات مکانیکی زیادی دیده نمی شود ولی تابلو برق تغییر اساسی کرده و در آن تعداد زیادی کنتاکتور ( بجای رله شیشه ای ) بکار رفته است .

 

پی ال سی فرز هکرت heckert EFE 700

تعداد محدودی از فرز های هکرت با تابلو برق مسلح به PLC به بازار عرضه شد . متاسفانه این پی ال سی ها در اولین خرابی ( بعلت در دسترس نبودن مدارک فنی ) از مدار خارج وبا مدارات کنتاکتوری و یا با پی ال سی های جدید راه اندازی شدند . جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راه اندازی این دستگاه با PLC     های جدید لطفا با کارشناسانی که در جدول انتهای صفحه آمده  تماس حاصل فرمایید .

پی ال سی plc  فرز هکرت heckert 

 

WMW Heck ert fu-fw-315-400

فرزهای سری fu315 , fu400 , fw315 , fw400      همگی ساخت شرکت wmw آلمان است .

 

اسامی تعمیرکارانی که آماده نصب و راه اندازی و تعمیر این دستگاه هستند.

 کرج
 
 
 
 
 
 شیراز
 
 
 
 
 
اصفهان
 
 آقای ابوطالبی 
 
 اطلاعات بیشتر
تهران
ماشین ابزار نوین 
آقای مبارکی
 از سال 1380
نام شهر
نام شرکت
نام شخص
تلفن تماس
سابقه فعالیت
آشنایی با دیگر فعالیت ها

اگر شما نیز خدماتی مشابه ارائه میکنید میتوانید نام خود را در سایت درج کنید برای اطلاعات بیشتر اینجا ( ثبت تعمیرکاران ) کلیک کنید.

 

 اسامی افرادی که تامین کننده قطعات یدکی این ماشین هستند
 کرج
 
 
 
 
 
 شیراز
 
 
 
 
 
اصفهان
 
 
 
 
 
تهران
 
آقای مبارکی
از سال 1380 
نام شهر
نام شرکت
نام شخص
تلفن تماس
سابقه فعالیت
آشنایی با دیگر فعالیت ها
اگر شما نیز تامین کننده قطعات یدکی این دستگاه هسنید اینجا ( تامین قطعات ) کلیک کنید تا نام شما در سایت درج شود.
 
 
 

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید