نمایشگر ایسون دو محور

نمایشگر دیجیتال دو محور Easson

نمایشگر دیجیتال Easson ES-8

نمایشگر دیجیتال EASSON در دو مدل دو محور 1 میکرون و سه محور 5 میکرون توسط کانون ابزار ارائه میشود.
این نمایشگر دو محور 1 میکرون بوده و مناسب اتصال به خط کش های EASSON و SINO و یا دیگر خط کش های TTL پنج ولتی یک میکرون میباشد.

نمایشگر دو محور ایسون

digital display easson

تغذیه نمایشگر 

ولتاژ تغذیه این نمایشگر 220 ولت است و با ولتاژی در همین محدوده کار می کند .

تنظیم رزولیشن نمایشگر دیجیتال easson

مقدار رزولیشن در این نمایشگر عدد 1 میکرون می باشد .اگر به نمایشگری با رزولیشنهای متنوع یا رزولیشنهای دیگر نیاز دارید از نمایشگر سینو SINO استفاده نمایید.

خط کش Easson

خط کش دیجیتال شرکت سینو SINO مانند ( KA300 , KA500 , KA600 ) و خط کش دیجیتال آتک سنسور مانند ( MLC320 , MLC310 ) مناسب اتصال به این نمایشگر هستند. همچنین میتوانید از خط کش های EASSON ( خط کش دیجیتال GS12 500mm و خط کش دیجیتال GS12 600mm ) استفاده کنید.

 نمایشگر دیجیتال دو محور Easson

نمایشگر دیجیتال فرز

فرز های چینی موسوم به فرز لونان LUNAN  ابتدا با این نمایشگر دیجیتال وارد ایران شد بعدها با توجه به کیفیت و فراوانی محصولات سینو sino شرکتهای ماشین ساز چینی از نمایشگر SINO  استفاده کردند. 

نمایشگر دیجیتال فرز

تعمیر نمایشگر EASSON

جهت تعمیر نمایشگر دیجیتال خود با شماره تلفن 02166393900 مهندس سمنانی تماس بگیرید.

جایگزین نمایشگر دیجیتال EASSON ES-8

برای انتخاب نمایشگر جایگزین میتوانید از نمایشگر های سینو SINO و یا با تغییر در سیم بندی ، از نمایشگر های آتک سنسور به عنوان جایگزین استفاده کنید.
برای جایگزین کردن نمایشگر دیجیتال باید به نکاتی مانند رزولیشن ، ولتاژ کاری و غیره توجه کرد تا در نهایت بهترین انتخاب حاصل شود ، به این منظور میتوانید با شماره تلفن 02166393900 مهندس سمنانی تماس بگیرید.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید