خرید خط کش دیجیتال

در این مطلب انواع خط کش های دیجیتال نام برده شده و توضیحات مختصری درباره آن ها داده شده است.

خط کش دیجیتال چیست ؟

خط کش دیجیتال یک سنسور اندازه گیری است که میتواند میزان جابه جایی را با دقت میکرون به ما نشون بدهد.
معمولا خط کش دیجیتال از دو قسمت تشکیل شده 1- بدنه خطکش 2- هد خط کش ، و هروقت بدنه نسبت به هد حرکت کند ما در خروجی سیگنال هایی خواهیم داشت.
سیگنال های خروجی از خط کش هم میتوانند به نمایشگر ها ، PLC ها ، CNC ها و به مدار های میکروکنترلری متصل شوند.
توضیحات بیشتر درباره خط کش دیجیتال در فیلم ( خط کش دیجیتال چیست ) آمده است.

خرید خط کش دیجیتال

شرکت آتک سنسور ترکیه ، خط کش های متنوعی را برای کاربرد های مختلف تولید کرده است.
خط کش های تولید شده توسط این شرکت عبارت است از : خط کش دیجیتال MLC310 ، خط کش دیجیتال MLC 320 ، خط کش دیجیتال MLC 410 ، خط کش دیجیتال MLC420 ، خط کش دیجیتال MLS110 ، خط کش دیحیتال MLS120 ، خط کش دیجیتال MLS130 و خط کش دیجیتال LTS
جهت خرید خط کش دیجیتال با شماره تلفن 02166393900
جهت دیدن ( فیلم راهنمای انتخاب خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

تمامی این خط کش های نام برده شده ، در فیلم بالا توضیح داده شده است همچنین تفاوت های خط کش ها نیز گفته شده است تا بتوانید خط کش مورد نظر خود را انتخاب کنید.

خط کش دیجیتال MLC320

یکی از پرکاربردترین خطکش های دیجیتال شرکت آتک سنسور ترکیه است این خطکش از طول 10 سانت تا 120 سانت عرضه می گردد . اطلاعات بیشتر را در فیلم ( فیلم معرفی خط کش دیجیتال MLC320 ) ببینید . خط کش های دیجیتال سری MLC320 آماده فروش را اینجا ( خرید خط کش دیجیتال MLC320 ) ببینید .

خط کش دیجیتال MLC310

برای طول های بالاتر از 120 سانت بهترین و خوش قیمت ترین خطکش دیجیتال است ساخت شرکت اتک سنسور Ateksensor است و از طول ده سانت تا بیست متر تولید می گردد

خط کش های دیجیتال سری MLC310 آماده فروش را اینجا ( خط کش دیجیتال MLC310 ) ببینید .

 

خطکش دیجیتال مغناطیسی MLC410

این خط کش دیجیتال مخصوص ماشین پرس برک ؛ گیوتین و .. است. این خط کش دیجیتال  ترکیبی از یک خط کش دیجیتال و یک گاید جهت حرکت هد(سنسور ) خط کش است و به هد اجازه می‌دهد تنها در مسیری مستقیم (راستای طول خط کش )حرکت کند این خط خط کش در مواردی کاربرد دارد که راستای حرکت با راستای خط کش یکسان نباشد و در راستای حرکت نسبت به راستای خط کش دچار انحراف شود. این  خط کش ها را می توانید اینجا ( خط کش دیجیتال MLC410 ) ببینید .

خطکش دیجیتال مغناطیسی MLC420

این سری از خط کش دیجیتال هم مانند MLC410 مخصوص ماشین پرس برک ؛ گیوتین و .... است. و تنها تفاوت آن ها ،ظاهرشان میباشد. همچنین محصولات آماده فروش را می توانید اینجا ( خط کش دیجیتال MLC420 ) ببینید. این خطکش ها به طرح هایدن هاین معروف هستند .

 خط کش دیجیتال مغناطیسی MLS110

خط کش دیجیتال سری MLS110 به همراه نوار مغناطیسی و پروفیل های سری PS تبدیل به یک خط کش کامل میگردد. این خط کش با دقت ,به راحتی نصب می گردد و دارای قیمت ارزان است این خط کش در جاهایی که فضای لازم جهت نصب خط کش بسیار محدود می باشد کاربرد دارد این خطش کاملاً کنتاکت لس بوده و هیچ  نیرویی بین هد و خط کش ایجاد نمی گردد. این سری از خطکش های  آماده فروش را میتوانید در ( خط کش دیجیتال MLS110 ) ببینید.

خط کش دیجیتال مغناطیسی MLS120

خط کش دیجیتال MLS120 هم از نظر رزولیشن و ولتاژ شبیه به MLS110 بوده و تنها از لحاظ ظاهری کمی با یکدیگر تفاوت دارند. هد های آماده فروش را میتوانید در ( خط کش دیجیتال MLS120 ) ببینید.

 خط کش دیجیتال مغناطیسی MLS130

خط کش دیجیتال MLS130 نیز از نظر رزولیشن و ولتاژ شبیه به MLS120 و MLS110 میباشد ولی دارای ابعاد کوچک تری نسبت به MLS110 و MLS120 میباشد.
هد های آماده فروش را میتوانید در لینک ( خط کش دیجیتال MLS130 ) ببینید.

 خرید خط کش دیجیتال نوری

خط کش های نام برده شده از نوع مغناطیسی هستند و در ادامه خط کش های نوری را نیز معرفی خواهیم کرد.
خط کش دیجیتال ALS4 ، خط کش دیجیتال ALS5 ، خط کش دیجیتال ALS6 ،ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه و خط کش دیجیتال KA300 ، خط کش دیجیتال KA500 ، خط کش دیجیتال KA600 ساخت شرکت سینو چین میباشد.

 خط کش دیجیتال نوری ALS4

خط کش دیجیتال نوری ALS4 ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه میباشد که از طول 50 تا 1000 میلیمتر تولید میشود. خط کش های آماده فروش را میتوانید در لینک ( خط کش دیجیتال ALS4 ) ببینید.

 خط کش دیجیتال نوری ALS5

خط کش دیجیتال ALS5 نیز ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه میباشد و در طول های 50 تا 1000 میلیمتر تولید میشود. این سری از خط کش ها نسبت به ALS4 دارای ابعاد بزرگ تری میباشد. خط کش های آماده فروش را میتوانید در لینک ( خط کش دیجیتال ALS5 ) ببینید.

 خط کش دیجیتال نوری ALS6

خط کش دیجیتال ALS6 در طول های 1100 میلیمتر تا 3000 میلیمتر تولید میشود و از نظر ابعادی نسبت به ALS4 و ALS5 بزرگ تر میباشد. خط کش های آماده فروش را میتوانید در لینک ( خط کش دیجیتال ALS6 ) ببینید.

 خط کش دیجیتال نوری KA300

خط کش دیجیتال KA300 ساخت شرکت سینو SINO چین میباشد و در طول های 70 تا 1020 میلیمتر تولید میشود. خط کش های آماده فروش را در لینک ( خط کش دیجیتال KA300 ) ببینید.

 خط کش دیجیتال نوری KA500

خط کش دیجیتال KA500 ساخت شرکت سینو چین میباشد و در طول های 70 تا 570 میلیمتر تولید میشود. این سری از خط کش ها نسبت به سری KA300 دارای بدنه باریک و ظریف تری میباشند. خط کش های آماده فروش را در لینک ( خط کش دیجیتال KA500 ) ببینید.

 خط کش دیجیتال نوری KA600

خط کش دیجیتال KA600 نیز ساخت شرکت سینو چین بوده و در طول های 1000 تا 3000 میلیمتر تولید میشود. خط کش های آماده ی فروش را در لینک ( خط کش دیجیتال KA600 ) ببینید.

 پین لیات خط کش دیجیتال ATEKSENSOR

در این فیلم ارتباط بین رنگ سیم ها و نوع سیگنال و شماره پین ها آمده است . این فیلم فارسی را اینجا ( سیم بندی خط کش های ATEKSENSOR ) ببینید .

تعمیر خط کش دیجیتال

در فیلم فارسی زیر راهکارهای ساده ای جهت نگهداری بهتر خط کش دیجیتال ارائه شده است . هدف از ارائه این فیلم نگهداری بهتر خط کش دیجیتال است . این فیلم فارسی را اینجا ( تعمیر خط کش دیجیتال ) ببینید .

 اتصال خط کش دیجیتالsino به نمایشگر Ateksensor

در این فیلم روش سیم بندی خطکش دیجیتال سینو SINO به نمایشگر دیجیتال تک محور سری ALC77 ساخت شرکت آتک سنسور تشریح شده است . این فیلم فارسی را اینجا ( وصل کردن خط کش سینو به نمایشگر ALC77 ) ببینید .

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید

چاپ