خط کش دیجیتال سیلندری

خط کش دیجیتال LTS

  خط کش دیجیتال مغناطیسی سری Ateksensor-LTS

خط کش دیجیتال سری LTS مناسب نصب در کاربردهایی است که امتداد جرکت ممکن است تغییر کند .این خط کش از نوع دیجیتال با خروجی پالس مربعی با ولتاژ 5 تا 28 ولت ( مولتی ولت ) مناسب اتصال به نمایشگر دیجیتال , PLC , کنترل سی ان سی CNC , و میکرو کنترلر است .ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه است و در ایران موجودی دارد .

خط کش دیجیتال خود تنظیم Self aligned

در خط کش های معمولی حرکت دادن هد در امتداد خط کش به عهده ماشین گذاشته شده است و از آنجا که اکثر ماشین آلات روی یک بستر مستقیم و بدون لقی کار می کنند این کار به سادگی قابل انجام است ولی در بعضی از ماشین ها مثل اره نواری و یا مثلا پرس برک ها ( بعلت داشتن حرکت زاویه ای )  امتداد حرکت خط کش تغییر می کند .در این ماشین آلات خط کش های دیجیتال سری LTS  و یا خط کش های دیجیتال سری MLC410  و یا خط کش های دیجیتال سری MLC420  توصیه می گردد .این خط کش ها سلف الاین یا خود تنظیم هستند و هدایت هد یا سنسور خط کش خودشان انجام می دهند . 

طول خط کش دیجیتال سری LTS

این سری از خط کش ها از طول 50 میلیمتر تا هزار میلیمتر تولید می گردد و معمولا طولهای 100 , 200 , 300 , 400 , 500 , 600  , 700 , 800 , 900 و 1000 میلیمتر آن در ایران موجود است . معمولا خط کش های دیجیتال را با طول یا کورس مفیدشان شناسایی می کنند .

برای دیدن این خطکش در طول های مختلف اینجا ( خطکش دیجیتال سری LTS ) کلیک کنید

 طول مفید خط کش دیجیتال LTS

طول مفید یا کورس مفید خط کش دیجیتال سری lts  ماکزیمم مقداری است که می توان با این خط کش اندازه گیری نمود . در شکل زیر یک خط کش سری lts  را ملاحظه می فرمایید که کورس مفید آن 600 میلیمتر است در حالی که حداکثر طول خط کش 844 میلیمتر است 

  خط کش دیجیتال ضد آب

 

 خط کش مقاوم در برابر آب و گرد و غبار 

خط کش دیجیتال سری LTS  دارای  IP65   است که گویای مقاومت آن در مقابل آب و گردو غبار می باشد 

خط کش دیجیتال کنتاکت لس  CONTACTLESS

از آنجا که سنسور اصلی خط کش یا هد آن با یک فاصله هوایی نسبت به بدنه طولی خط کش حرکت می کند این خط کش ها کنتاکت لس یا بدون اتصال فیزیکی نامیده می شود به عبارت دیگر این خط کش ها بدون اصطکاک و کنتاکت لس کار می کنند و نیاز به نگهداری خاصی ( سرویس دوره ای ) ندارند و بدین جهت دارای عمر طولانی هستند .

  دیتاشیت یا پی دی اف خط کش LTS

  راهنمای ستفاده خط کش  دیجیتال LTS

 

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید