نمایشگر دیجیتال BOMATEC

نمایشگر دیجیتال دو محور BOMATEC ساخت کشور چین مناسب اتصال به دو خط کش دیجیتال است.

این نمایشگر به همراه خط کش هایی با مارک سینو SINO عرضه شده که با خط کش های اصلی سینو همخوانی ندارد. دارای سوکت نه پین نوع D است.

نمایشگر دیجیتال BOMATEC

 جایگزینی نمایشگر دیجیتال BOMATEC

نمایشگرهای دیجیتال سری SDS2MS و SDS6-2V از شرکت SINO و نمایشگر ADR10-2 و  ADR 50 2 از شرکت ATEKSENSOR به عنوان جایگزین معرفی می گردد . نمایشگر های فوق بصورت سه محور ADR10-3 و چهار محور ADR10-4 نیز موجود است . لطفا توجه داشته باشید جایگزینی نمایشگر های دیجیتال بایستی توسط افراد فنی انجام گردد . شباهت ظاهری سوکتها دلیل بر همخوانی آنها نیست .

مانیتور دیجیتال Fagor

 

نمایندگی BOMATEC در ایران

ما نماینده شرکت BOMATECH نیستیم لیکن آماده ارائه خدمات در این رابطه هستیم . جهت اطلاعات بیشتر با شماره 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

نمایشگر دیجیتال GDXH

نمایشگر دیجیتال GDXH یک نمایشگر دیجیتال دو محور است و با خط کش های TTL سری KA300 شرکت SINO سازگاری دارد . لازم به یادآوری است جایگزینی نمایشگر های دیجیتال بایستی توسط افراد فنی انجام گردد . شباهت ظاهری سوکتها دلیل بر همخوانی آنها نیست .

نمایشگر دیجیتال GDXH

خط کش دیجیتال GDXH

خط کش دیجیتال GDXH یک خط کش چینی است این خط کش از نظر ظاهری بسیار شبیه خط کش های سری KA500 و KA300 شرکت SINO است . لذا با در نظر گرفتن ملاحظاتی می توانید از خط کش های شرکت سینو نیز استفاده نمایید .

 

خط کش دیجیتال BOMATEC

خط کش دیجیتال سری MLC320 از شرکت Ateksensor ترکیه و خط کش دیجیتال سری KA300 از شرکت SINO چین با اعمال تغییراتی قابل اتصال به این نمایشگر است . لطفا توجه فرمایید جایگزینی خط کشهای دیجیتال را به پرسنل فنی خود واگذار نمایید تا با در نظر گرفتن جمیع مسائل فنی نمایشگر جایگزین گردد  .

 معادل نمایشگر GDXH

نمایشگرهای دیجیتال سری های SDS2MS و SDS6-2V از شرکت SINO چین و نمایشگر ADR10-2 و ADR50-2 از شرکت ATEKSENSOR ترکیه به عنوان جایگزین معرفی می گردد . نمایشگر های فوق بصورت سه محور ADR10-3 و چهار محور ADR10-4 نیز موجود است . لطفا توجه داشته باشید جایگزینی نمایشگر های دیجیتال بایستی توسط افراد فنی انجام گردد . شباهت ظاهری سوکتها دلیل بر همخوانی آنها نیست .
نمایشگر دیجیتال GDXH

نمایندگی شرکت GDXH در ایران

بنظر می رسد این شرکت در ایران نمایندگی ندارد . اگرچه ما نیز نماینده این شرکت نیستیم لیگن آماده انجام خدمات در این زمینه هستیم . محصولات شرکت SINO  چین و شرکت Ateksensor ترکیه قابلیت هماهنگی با نمایشگر فوق را دارد . همچنین از خط کش های این دو شرکت نیز می توان برای این نمایشگر استفاده نمود .

 

تعمیر نمایشگر  BOMATEC

جهت تعمیر ، تست و یا جایگزینی نمایشگر BOMATEC  با شماره 09121473023 تماس بگیرید . در بسیاری از موارد امکان تعمیر این نمایشگر وجود دارد .اکثر تعمیرات انجام شده روی این نمایشگر در مدار تغذیه بوده است . لطفا بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب ، ابتدا  مشخصات و عکس قطعه را توسط واتزآپ ارسال و بعد از تایید قطعه را ارسال فرمایید .

 

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در ارتباط با نمایشگرهای دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .