نمایشگر دیجیتال سینو SINO

دیجیتال ریدات SINO

مشخصات عمومی نمایشگرهای دیجیتال سینو

شرکت sino  بهترین تولید کننده خط کش دیجیتال و نمایشگر دیجیتال در کشور چین است محصولات این شرکت به بسیاری از کشورها صادر می گردد . محصولاتی که در سالهای اخیر از چین وارد ایران شده اند اکثر مجهز به این مارک از تجهیزات دیجیتال هستند .


بطوریکه این برند برای بسیاری از صنعتگران شناخته شده است و هیچ خط کشی را همپای آن نمی دانند . نمایشگر های این شرکت بصورت دو محور ، سه محور و چهار محور در ایران عرضه می گردد.  نمایشگرهای دیجیتال سینو با دویست حافظه می توانند اطلاعات دویست قطعه کار را برای شما نگهداری نمایند .

رزولیشن نمایشگر دیجیتال

نمایشگرهای دیجیتال سینو قابل اتصال به تمام خط کش های دیجیتال TTL است .و از همه رزولیشنهای استاندارد پشتیبانی می کند در این نمایشگر می توانید مقدار رزولیشن را انتخاب نمایید . رزولیشنهای 0.1 , 0.2 , 0.5 , 1 , 2 , 5 , 10 میکرون قابل تنظیم هستند .

ولتاژ تغذیه نمایشگر دیجیتال sino

ولتاژ تغذیه نمایشگر دیجیتال سینو 220 ولت است و با ولتاژ حداقل 85 ولت تا 265 کار می نماید . این نمایشگر ولتاژ ثغذیه خط کش ها را نیز تامین می نماید و نیازی به تغذیه جداگانه برای خط کش ها نیست .

 صفحه تقسیم نمایشگر دیجیتال

نمایشگر دیجیتال سینو دارای آپشن تقسیم دایره ای یا صفحه تقسیم یا تایکوپ است . به کمک این آپشن شما می توانید بسادگی یک دایره را به چند قسمت مساوی ( تا 999 قسمت ) تقسیم نمایید . این آپشن می تواند جایگزین صفحه تقسیم گردد و در مواردی حتی بهتر از صفحه تقسیم حقیقی کار می کند .

و…

اطلاعات بیشتر را در منوال این نمایشگر بخوانید.

دفترچه راهنمای نمایشگر دیجیتال سینو

منوال نمایشگر دیجیتال

 

نام و لینک این مطلب ( مشخصات نمایشگر sino ). .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *