کابل خط کش دیجیتال Ateksensor

کابل خط کش های دیجیتال شرکت آتک سنسور  بطور معمول سه متر است ( بجز خط کش MLS130 که حدود سی سانت است ) و معمولا برای اکثر کاربردها مناسب است. 
چنانچه به خط کش دیجیتال با کابل بیشتری یا کوتاه تر  نیاز داشته باشید می توانید به روش های زیر عمل کنید.

 

کابل خط کش دیجیتال آتک سنسور

کابل خط کش دیجیتال آتک سنسور

خط کش دیجیتال Ateksensor با طول کابل درخواستی 

شرکت آتک سنسور  ( Ateksensor ) خط کش دیجیتال طبق سفارش کابل های بلند تر یا کوتاهتر از سه متر نیز تولید می نماید اما بخاطر بعد مکان و طولانی بودن  زمان سفارش گذاری و غیره  عملا این کار ممکن نیست .به همین جهت فروشگاه ما خط کش های دیجیتال را با کابل سه متر   (که پر مصرف هستند)  موجود کرده است ولی امکان سفارش گذاری با طول دلخواه وجود دارد البته در مواردی خط کش با کابل بیشتر از سه متر نیز موجود داریم  . 
 

کابل رابط برای خط کشهای  دیجیتال

یکی از روشهای افزایش طول کابل خط کش دیجیتال استفاده از کابل رابط است .کابل رابط با طولهای مختلف از یک متر تا پانزده  متر در فروشگاه کانون ابزار تولید و قابل ارائه است . برای ساخت کابل رابط از کابل شیلد دار استفاده شده و برای حفاظت بیشتر در داخل لوله خرطومی فلزی قرار داده شده است . در هنگام خرید می توانید بسته به نیاز ، کابل رابط مناسب را نیز از ما بخواهید .
 

افزایش کابل خط کش دیجیتال 

اضافه کردن کابل به خط کش دیجیتال می تواند توسط مشتری و یا نصاب خط کش نیز انجام شود که در این حالت توصیه می کنیم الزاما از کابل شیلد دار استفاده نمایید . و طول کابل را خیلی بلند نگیرید و در اتصال شیلد دقت لازم بخرج دهید. ساخت کابل رابط یا افزایش طول کابل خط کش بسیار ساده است لیکن به منظور صرفه جویی در زمان و کوتاه کردن زمان توقف ماشین جهت نصب خط کش دیجیتال بهتر است از کابلهای رابط آماده استفاده کنید و یا قبل از توقف ماشین ، ابتدا کابلهای رابط را مونتاژ کنید. 
 
 
نام و لینک این مطلب (افزایش کابل خطکش دیجیتال Atek).

 

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید