سوالات متداول شما عزیزان در مورد خطکش دیجیتال

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های مارک Jenix دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما هستم .

تعمیر خطکش دیجیتال JENIX

خط کش دیجیتال jenix کره با طولها و رزولوشن های متنوع تولید شده است . علت خرابی بسیاری از این خطکشها ورود آلودگی به داخل خطکش و واردشده ضربه به هنگام تعمیر یا جابجایی دستگاه است . خط کش های برند jenix از نوع شیشه ای است و به ضربه حساس است . با وارد آمدن شوک و ضریه ممکن است شیشه خط کش بشکند و از کار بیفتد . خط کش های شیشه ای و یا نوری در مقابل آلودگی و ضربه مقاوم نیستند . و این بستگی مارک خطکش و یا کشور سازنده ندارد . تمامی خط کش های نوری این نقطه ضعف را دارند . در مقابل خط کش های مغناطیسی فارغ از اینکه ساخت کجا باشد در مقابل شوک و آلودگی مقاوم تر است . خط کش های سری MLC310 و MLC320 از شرکت Ateksensor ترکیه از نوع مغناطیسی و با IP67 تولید می گردد .

جهت دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

تعمیر خط کش جنیکس

  تعمیر انکدر خطی Jenix

همکاران ما آماده تعمیر خط کش دیجیتال شما ( JENIX ) هستند .اکثر ایرادات مربوط به خط کش های دیجیتال وارد آمدن ضربه به خط کش و کثیفی ( آلودگی ) آن است و بخش محدودی از این ایرادات مربوط به خرابی قطعات الکترونیکی می گردد . اگر علاقه مند هستید عمر خط کش دیجیتال خود را طولانی تر نمایید به توصیه های همکار من در فیلم فارسی ( تعمیر خطکش دیجیتال) توجه فرمایید .
تعمیر خطکش JENIX

مرکز خدمات jenix در ایران

ما نماینده شرکت جنیکس JENIX در ایران نیستیم ولی آماده ارائه خدمات در این زمینه هستیم . این نمایشگر ها در بسیاری از موارد قابل تعمیر است و در غیر این صورت می توان آنها را با نمایشگرهای موجود جایگزین کرد . همچنین خط کش های مارک Ateksensor  ترکیه با اعمال تغییراتی قابل اتصال به این نمایشگر ها هستند . بنابراین در صورت نیاز می توانید خط کش ها را جایگزین نمایید .

مرکز تعمیر خط کش jenix

تعمیر JENIX DSC803

نمایشگر سه محور مارک JENIX  کره مناسب سه خط کش دیجیتال . بیشترین ایرادات ایجاد شده از ناحیه تغذیه بوده که قطعات آسیب دیده قابل تعویض هستند . مواردی هم آسیب دیدگی مسیر ورودی خط کش ها مشاهده شده که قابل برطرف شده است . خرابی سون سگمنت هم در مواردی دیده شده ، که قابل برطرف شدن است . این نمایشگر تقریبا جدید است و براحتی با نمایشگر ADR10-3 شرکت Ateksensor ترکیه قابل جایگزینی است .

برای دیدن تمامی نمایشگر ها روی ( خرید نمایشگر خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

 تعمیر JENIX DSC803

تعمیر نمایشگر  JENIX DSC802

نمایشگر دو محور مارک JENIX  کره مناسب دو خط کش دیجیتال است . در این نمایشگر نیز بیشترین ایرادات ایجاد شده از ناحیه تغذیه بوده که قطعات آسیب دیده قابل تعویض هستند . مواردی هم آسیب دیدگی مسیر ورودی خط کش ها مشاهده شده که قابل برطرف شده است . خرابی سون سگمنت هم در مواردی دیده شده ، که قابل برطرف شدن است . این نمایشگر تقریبا جدید است و براحتی با نمایشگر ADR10-3 شرکت Ateksensor ترکیه قابل جایگزینی است .

تعمیر JENIX DSC802

 

 

تعمیر نمایشگر JENIX DSC800

نمایشگر های سری 800 شرکت JENIX در مدلهای دو ، سه و چهار محور عرضه شده بود . نوع اسپارک یا EDM نیز دارای رله خروجی برای کنترل اسپارک بود . بنابراین JENIX DSC800  نمی تواند کد یک نمایشگر باشد این کد معرف یک سری از نمایشگر است .

تعمیر JENIX DSC800

تعمیر نمایشگر JENIX DSC700

نمایشگر های سری 700 شرکت JENIX در مدلهای دو ، سه و چهار محور عرضه شده بود . سری 700 نسل قبلی نمایشگرهای JENIX   بود بنابراین JENIX DSC700  نمی تواند کد یک نمایشگر باشد این کد معرف یک سری از نمایشگر است . بهتر است با توجه بیشتر کد نمایشگر خود را بیابید کدهایی مثل DSC702 و یا DSC703 .

تعمیر JENIX DSC702

تعمیر JENIX

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در رابطه با خط کش دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .
سوالات متداول در مورد خط کش سینو را اینجا (سوالات متداول SINO) ببینید.

مشخصات فنی خطکش دیجیتال MLC320 را اینجا  ( مشخصات فنی MLC320) ببینید.

اطلاعات در مورد افزایش کابل خطکش دیجیتال را اینجا (افزایش کابل خطکش دیجیتال Atek) ببینید .

نحوه کد گذاری خط کش های دیجیتال شرکت آتکسنسور سری MLC320 را اینجا (کد گذاری MLC320) ببینید.

فیلم مزایای خطکش دیجیتال را اینجا (مزایای خطکش دیجیتال) ببینید.

فیلم نکاتی در مورد تعمیر خط کش دیجیتال را اینجا (تعمیر خطکش دیجیتال) ببینید.

معرفی محصولات شرکت سینو در مطلب (محصولات شرکت  SINO ).

انتخاب کاور برای خط کش SINO (کاور خط کش   sino).

براکت های نصب خطکش سینو (کاور خط کش   sino). با استفاده از این براکت ها راحتر می توانید خط کش را نصب نمایید.

مطلبی در مورد افزایش طول کابل خط کش دیجیتال (کابل خط کش sino ).

روتاری انکدر بهتر است یا خط کش دیجیتال (روتاری انکدر یا خطکش دیجیتال  ).

معرفی شرکت آتک سنسور ترکیه (معرفی شرکت Ateksensor).

معرفی خطکش سینو سری KA300   را اینجا (sino-ka300) ببینید.

توضیحاتی در مورد خط کش مارک اسکرا (خط کش  ISKRA ).

مطلبی در مورد معرفی شرکت سینو را اینجا (sino-company) ببینید