تعمیر خط کش دیجیتال – اثر آلودگی ها

تعمیر خط کش دیجیتال سینو SINO

یکی از فعالیتهای مجموعه ما تعمیر خط کش دیجیتال است متاسفانه ما شاهد این هستیم که اکثر  خط کش هایی که جهت تعمیر آورده می شود بر اثر یک سهل انگاری ساده آسیب دیده که در اغلب موارد قابل پیشگیری است .


امیدوارم  با بکارگیری این نکات ساده بتونیم از آسیب دیدن خط کش های دیجیتال جلوگیری کنیم .

جهت خرید خط کش دیجیتال کلیک کنید و یا با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید.

تعمیر خط کش دیجیتال نوری

همانطور که در فیلم ملاحظه نمودید یکی از شایع ترین علل خرابی خط کش های دیجیتال نوری یا OPTIC آلودگی محیط است و تمیز نمودن دستگاه با هوای فشرده ( باد ) باعث ورود سریع آلودگی به داخل خط کش می گردد . همچنین تمیز کردن دستگاه با هوای فشرده ( باد ) سبب ورود سوفاله ( براده فلزات ) به زیر گردگیرها و بد ( بستر ) دستگاه شده و به بستر دستگاه آسیب می رساند .

تعمیر خط کش دیجیتال مغناطیسی

خط کش های دیجیتال مغناطیسی در مقابل آلودگی ها بسیار مقاوم ترند اساس کار خط کش های مغناطیسی میدان های مغناطیسی است . آلودگی هایی همچون آب و گردو غبار  اگر چه حرکت نور را مخدوش می کنند ولی کار خط کش های مغناطیسی را مختل نمی سازد . به همین جهت برای کاربردهای با آلودگی زیاد خط کش های مغناطیسی توصیه می گردد. در هر صورت توصیه به تمیز کردن دستگاه با قلم مو و یا روشهای دیگر را دارم .

 

تعمیر خط کش هایدن هاین heidenhain

ما آماده تعمیر خط کش های دیجیتال شرکت هایدن هاین آلمان هستیم  . خط کش های هایدن هاین در مدلهای گوناگون و با خروجی های سینوسی و تی تی ال عرضه شده اند . تعمیر خط کش های های هایدن هاین علاوه بر مهارت و تخصص نیاز به تجهیزاتی جهت تست , تعمیر و اندازه گیری شکل و اندازه سیگنال خروجی دارند . خصوصا در مورد خط کشهای سینوسی فاکتورهای زیادی از جمله شکل موج , دامنه , پیوستگی و… در کارکرد و دقت خط کشها مستقیما اثر دارد . لذا پس از تعمیر لازم است با تجهیزات و ابزارهای مربوطه پارامترهای مختلف خط کش اندازه گیری و سپس خط کش تحویل مشتری گردد. بسیاری از نمایشگر ها و کنترلرهای سی ان سی cnc  پارامترهای زیادی را اندازه گیری و اعمال می نمایند . شما با اطمینان خاطر می توانید تعمیر خط کش خود را به ما بسپارید.

جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با تلفن 02166393900 تماس حاصل فرمایید.

 

نام و لینک این مطلب (تعمیر خطکش دیجیتال).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *