خط کش دیجیتال سینو SINO-KA300

خطکش دیجیتال سینو سری SINO-KA300

همانطور که می دانید شرکت سینو ( SINO-COMPANY ) بهترین تولید کننده خط کش دیجیتال در کشور چین است . این محصول ( SINO PRODUCTS ) از نوع مرغوب چینی و دارای استاندارد CE اروپا می باشد .


همچنین در حال حاضر خطکش سینو بهترین خطکش دیجیتالی است که در ایران عرضه می گردد. خط کش دیجیتال سینو سری KA300 پرفروش ترین خط کش ساخت این شرکت می باشد . همچنین خط کش های سری KA600 و KA500 نیز از تولیدات این شرکت می باشد.

طول خط کش دیجیتال سینو SINO-KA300

خط کش های دیجیتال سینو سری KA300 از طول هفت سانتیمتر تا 102 سانتیمتر تولید و عرضه می گردد. طولهای استاندارد این خط کش عبارتند از 7 و 12 و 17 و 22 و 27 و 32 و 37 و 42 و 47 و 52 و 57 و 62 و 67 و 72 و 77 و 82 و 87 و 92 و 97 و 102 سانتیمتر میباشد. به عبارت دیگر طول این خط کش از هفت سانت شروع و پنج سانت ، پنج سانت اضافه می گردد. خط کش های بزرگتراز 102 سانت با بدنه قوی تر و با نام KA600 تولید می گردند . خط کش های دیجیتالی KA600 از طول یکصد سانتیمتر به بالا هستند.

خط کش دیجیتال سینو KA300

رزولیشن خطکش دیجیتال سینو SINO-KA300

خط کش های دیجیتال سری KA300 با رزولیشن های نیم ، یک و پنج میکرون تولید می گردد . خروجی این خطکش ها بصورت زیر است .

– خط کش دیجیتال TTL پنج ولتی
خط کش دیجیتال TTL پنج ولتی دارای سه خروجی به نامهای A , B , Z دارد .این خط کش مناسب اتصال به انواع نمایشگر دیجیتال ، مدارات میکرو کنترلی و انواع کانتر پنج ولت است . این خط کش معمولا به همراه یکی از نمایشگرهای SDS6-3V , SDS6-2V , SDS6-3VE , SDS2-3MS , SDS2MS-2 بکار گرفته می شود .

– خط کش دیجیتال TTL بیست و چهار ولتی

خط کش دیجیتال 24 ولتی نوع TTL و یا بهتر است بگوییم خط کش HTL خط کشی است با ولتاژ تغذیه 24 ولت و سه سیگنال خروجی با نامهای A , B , Z با سطح ولتاژ 24 ولتی . این خط کش دیجیتال معمولا برای اتصال به P.L.C انتخاب می گردد.

– خط کش دیجیتال RS422

خط کش دیجیتال با خروجی RS422 و یا EIA-422-A به خط کش دیجیتالی می گویند که علاوه بر سیگنال های A , B , Z سیگنالهای معکوس یا NOT آن Ā , B̄ , Z̄ را نیز داشته باشد. این خط کش ها مناسب اتصال به دستگاههای CNC و یا برخی کارت انکودرها هستند. به این نوع خروجی لاین درایور نیز می شود.

دقت خط کش دیجیتال سینو SINO

دقت خط کش دیجیتال سینو بطور معمول ده میکرون در متر می باشد .این شرکت خط کش با دقت 5 و 3 میکرون نیز تولید می نماید .

سرعت حرکت خط کش سینو SINO

حداکثر سرعت حرکت خط کشهای معمولی سینو 60 متر در دقیقه است .این شرکت خط کش با سرعت 120 متر در دقیقه نیز تولید می نماید.

طول کابل خط کش سینو SINO-KA300

طول کابل خط کش سینو بطور معمول سه متر است اما امکان ارائه کابل های بلندتر نیز وجود دارد . در این رابطه راهنمای انتخاب کابل ( CABLE OF SCALE ) را مطالعه فرمایید .

درجه حرارت محیط برای خط کش SINO-KA300

خط کش سینو می تواند در محیطی با دمای صفر تا 45 درجه سانتیگراد کار نماید.

رفرنس خط کش دیجیتال سینو SINO- KA300

در مورد اکثر خطکش ها خصوصا خط کش های قدیمی تر نقطه رفرنس نزدیک به انتهای خط کش در یکی از دو انتهای خط کش و یا در وسط خط کش بود .اگرچه این نقطه می توانست در جاهای دیگری نیز باشد. شرکت سینو به منظور پوشش تمامی کاربردها نقطه رفرنس را بطور تکراری و در هر پنج سانت قرار داده است به عبارت دیگر نقطه رفرنس یا HOME هر 50 میلیمتر یکبار تکرار می گردد. ضمنا یادآور می شوم که امکان ارائه خط کش با یک رفرنس سفارشی نیز مهیاست .

کاور خط کش سینو SINO-KC

شرکت سینو چند مدل کاور جهت حفاظت فیزیکی خط کش ارائه کرده است که دو مدل از آن در ایران موجودی دارد .نوع KC و KD. جهت انتخاب بهتر کاور لطفا راهنمای انتخاب کاور( SINO-COVER ) را مطالعه فرمایید .

براکت نصب خط کش سینو SINO- KA300

جهت نصب آسانتر خط کش دیجیتال سینو چهار مدل پایه هد یا براکت نصب ( براکت نصب sino  ) ارائه شده که متناسب با ماشین می توانید یکی و یا چند تا از آن را استفاده نمایید.

خرید خط کش سینو SINO-KA300

قیمت خط کش متناسب با طول خط کش ، رزولیشن ، نوع خروجی ، ولتاژ و ….تعیین می گردد .جهت استعلام قیمت و یا خرید لطفا با تلفن 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

 

نام و لینک این مطلب (sino-ka300).

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *