خط کش دیجیتال سینو SINO-براکت های نصب

 نصب خط کش دیجیتال – قطعات عمومی

 جهت نصب خط کش دیجیتال سینو و رعایت فاصله ها و تلرانس های لازم ، قطعات عمومی نصب پیشنهاد شده است با این قطعات خط کش دیجیتال سریعتر ، با کیفیت و زیباتر نصب می گردد . 


با به کارگیری این قطعات شما قادر خواهید بود فواصل و تلرانس های نصب را به خوبی اعمال نمایید . جهت نصب توصیه میکنم راهنمای فارسی نصب خط کش دیجیتال سینو را که هنگام خرید بهمراه خط کش است و منوال خط کش را مطالعه فرمایید.  چنانچه در هنگام خرید راهنمای نصب را دریافت ننموده اید لطفا با شماره 09121472023 تماس حاصل فرمایید تا برای شما ارسال گردد .

  براکت نصب نوع A 

 براکت ها قطعاتی ساده و کار راه انداز هستند . هدف از ارائه اطلاعات این قطعات صرفا تبلیغات برای فروش نیست . از آنجایی که این قطعات در کارگاه شما نیز قابل ساخت است و ممکن است فرصت کافی در اختیار داشته باشید. می توانید با این اطلاعات این قطعات را در کارگاه مهیا نمایید . اگرچه قیمت پایین این قطعات شما را بسمت خرید خواهد برد تا اینکه آنها را بسازید .

نصب خط کش دیجیتال

نصب خط کش الکترونیکی

براکت نوع B 

 

کاربردی ترین نوع ( از چهار براکت پیشنهادی ) است . براکت ها با داشتن سوراخ های لوبیایی و اندازه های مناسب ، کار نصب را بسیار  آسان می کند . ماشین شما هر شکلی که داشته باشد و هر جایی که بخواهید خط کش را نصب کنید یکی از این چهار براکت و یا ترکیبی از آنها مناسب نصب شما خواهد بود .
 نصب خطکش دیجیتالsino 
 نصب خط کش دیجیتال سینو

 

نصب خط کش سینو – براکت نوع C
 

سوراخ ها و قلاویز کاری های روی این براکت ها مناسب خط کش سینو هستند .اگرچه برخی از مشتریان این براکت ها را برای نصب خط کش دیجیتال اسکرا ( ISKRA ) نیز استفاده کرده اند . همانطور که گفته شد شرکت سینو این براکت ها را مناسب خط کش های سینو طراحی و ارائه کرده است ولی بسیاری از همکاران نصاب ما با کمی تغییر توانسته اند در مورد نصب دیگر خط کش ها نیز از آن استفاده کنند .
 نصب خط کش سینو 
 menu-digital-scale-bracket 
 

 

تنظیم خط کش دیجیتال با استفاده از براکت نوع D
 

به همه دوستانی که اقدام به نصب خط کش دیجیتال می نمایند توصیه می کنم ابتدا این قطعات را خریداری و یا با اطلاعات موجود آن را بسازند .در هنگام نصب لازم است فواصل جانبی و فاصله بین خط کش و هد با دقت دهم میلیمتر تنظیم گردد این قطعات یا قطعات مشابه این امکان را فراهم می سازد که بطور دقیق خط کش دیجیتال را نصب نمایید .
 نصب دیجیتال سینو 
 نصب دیجیتال SINO 

 

T-TYPE FRAME

در منوال خط کش های سینو قطعات فوق را به ترتیب
T-TYPE FRAME A
T-TYPE FRAME B
T-TYPE FRAME C
T-TYPE FRAME D
نامیده اند.

برای آشنایی با دیگر محصولات شرکت سینو مقاله  (محصولات شرکت SINO ) را مطالعه فرمایید.

نام و لینک این مطلب براکت نصب sino ) .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *