کابل خط کش دیجیتال سینو sino

کابل خط کش دیجیتال

کابل خط کش های دیجیتال سینو Linear encoder بطور معمول سه متر است که معمولا برای اکثر کاربردها مناسب است.

چنانچه به خط کش دیجیتال با کابل بیشتر از سه متر نیاز داشته باشید می توانید بروشهای زیر عمل کنید.


خط کش دیجیتال با کابل بلندتر از سه متر

شرکت سینو ( SINO ) طبق سفارش کابل های بلند تر از سه متر نیز تولید می نماید اما بخاطر بعد مکان و طولانی بودن  زمان سفارش گذاری و حمل ,عملا این کار ممکن نیست .بهمین جهت فروشگاه ما خط کش دیجیتال با کابل های 4 متر, 5 متر و شش متر را (که پر مصرف هستند)  موجود کرده است .بنابراین در هنگام خرید می توانید خط کش دیجیتال با کابل بلند تر درخواست فرمایید.

کابل رابط برای خط کش دیجیتال

شرکت سینو کابلهایی را بعنوان کابل رابط تولید کرده است این کابلها طوری طراحی شده که از یکطرف به سوکت خط کش متصل شده و از طرف دیگر به نمایشگر متصل گردد .به عبارت ساده تر مثل یک کابل سیار هستند. این کابلها با طولهای مختلف قابل سفارش هستند که تعدادی از سایزها در فروشگاه ما موجود است .

کابل رابط خط کش دیجیتال ساخت ایران

کابل رابط با طولهای مختلف از یک متر تا هفت متر در ایران تولید و قابل ارائه است . برای ساخت کابل رابط از کابل شیلد دار استفاده شده و برای حفاظت بیشتر در داخل لوله خرطومی فلزی روکش دار قرار داده شده است .با استفاده از این کابلها می توانید کابل خط کش دیجیتال را تا ده متر افزایش دهید . ما کابلهایی با طول  بلندتر تولید نکرده ایم چرا که استفاده از کابلهای بلندتر بدون اعمال تغییرات لازم مقدور نیست . چنانچه نیاز به کابل بلندتر دارید با کارشناس ما (09121473023) تماس حاصل فرمایید تا کابل به همراه تدابیر لازم در اختیار شما قرار گیرد.

ساخت کابل خط کش دیجیتال

اضافه کردن کابل به خط کش دیجیتال می تواند توسط مشتری و یا نصاب خط کش نیز انجام شود که در این حالت توصیه می کنیم الزاما از کابل شیلد دار استفاده نمایید . و طول کابل را خیلی بلند نگیرید چنانچه به خط کش دیجیتال با کابل بلندتر از ده متر نیاز دارید حتما با ما مشورت کنید .تا راه حل های مناسبی پیشنهاد کنیم .

نام و لینک این مطلب ( کابل خط کش sino ) .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *