سوالات متداول در مورد خطکش دیجیتال

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های RSF دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما هستم .

خطکش دیجیتال R.S.F. Elektronik

خط کش دیجیتال سری MSA 370 ساخت شرکت R.S.F. Elektronik است .این سری از خط کش ها تا طول بلند 3040 میلیمتر تولید می گردد . خط کش های RSF هم از نوع سینوسی و هم از نوع TTL تولید شده است . برخی از این خط کش ها بصورت سینوسی تولید شده و توسط یک کارت الکترونیک (یک باکس کوچک ) به TTL تبدیل شده است .

جهت دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

خط کش دیجیتال MSA

انکدر خطی دیجیتال MSA 370

خط کش های دیجیتال سری MSA 370 شرکت RSF با رزولیشن های مختلف تولید شده است. برخی از آنها ذاتا پنج میکرون بوده و توسط مدارات الکترونیکی که در داخل خط کش تعبیه شده به یک میکرون تغییر کرده است .
تعمیر دیجیتال MSA

تعمیر خط کش دیجیتال RSF MSA

همکاران ما آماده تعمیر خط کش دیجیتال شما ( MSA سری 370 ) هستند .اکثر ایرادات مربوط به خط کش های دیجیتال ، وارد آمدن ضربه به خط کش و آلودگی محیط است و بخش کوچکی از ایرادات مربوط به خرابی قطعات الکترونیکی می گردد . اگر علاقه مند هستید عمر خط کش دیجیتال خود را طولانی تر نمایید به توصیه های همکار من در فیلم فارسی ( تعمیر خطکش دیجیتال) توجه فرمایید .
خطکش خطکش RSF

خطکش RSF MSA 370

خط کش دیجیتال از نوع Incremental یا افزایشی ساخت شرکت RSF Elektronik سری MSA 370 با خروجی TTL با طول 420 میلیمتر .

نمایندگی شرکت RSF MSA

ما نماینده شرکت RSF در ایران نیستیم لیکن خدماتی را در این زمینه انجام می دهیم . ما تجربه تعمیر ، تست و یا جایگزینی خط کش های دیجیتال شرکت RSF را داریم .

معادل خط کش دیجیتال MSA 370

خط کش دیجیتال سری KA300 از شرکت SINO چین و خطکش دیجیتال MLC320 از شرکت Ateksensor بعنوان جایگزین معرفی میگردد . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد . ممکن است رزولیشن ، ولتاژ ، نوع سیگنال و…. با هم متفاوت باشد . خط کش های RSF بسیار متنوع هستند .
جایگزین خط کش دیجیتال MSA

نمایشگر RSF

خوشبختانه بسیاری خط کش های این شرکت ازجمله سری MSA 370 بانمایشگرهای ADR10-3 , ADR10-2 , ALC77ALC94 , ADR50-2 , ADR50-3 از شرکت Ateksensor ترکیه کار میکند .البته نمایشگر های فوق با ولتاژ های متنوع ارائه می گردد که هنگام خرید با توجه به نوع خطکش دیجیتال ارائه می گردد. لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد. برای دیدن تمامی نمایشگر ها روی ( خرید نمایشگر خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.
نمایشگر MSA

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در رابطه با خط کش دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .