سوالات متداول در مورد خطکش دیجیتال

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های مارک MENANIK دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما هستم .

خطکش دیجیتال MENANIC

خط کش دیجیتال برند MENANIK در چند سری MS10 , MS10K , MS11G , MS20 , MS20K و… ارائه شده بود این خط کش ها با رزولیشن پنج و یک میکرون و با ولتاژ 5 و 24 ولت ارائه شده است خروجی این خط کش ها موج مربعی TTL است .

خط کش دیجیتال منانیک MENANIK

انکدر خطی MENANIK

انکودر خطی یا LINEAR ENCODER یا LINEAR SCALE همگی نامهای خط کش دیجیتال است

انکودر خطی MENANIK

تعمیر خط کش دیجیتال MENANIK

همکاران ما آماده تعمیر خط کش دیجیتال شما ( MENANIK ) هستند .اکثر ایرادات مربوط به خط کش های دیجیتال وارد آمدن ضربه خوردن به خط کش و کثیفی آن است و بخش محدودی از این ایرادات مربوط به خرابی قطعات الکترونیکی می گردد . اگر علاقه مند هستید عمر خط کش دیجیتال خود را طولانی تر نمایید به توصیه های همکار من در فیلم فارسی ( تعمیر خطکش دیجیتال) توجه فرمایید .

سرویس خطکش MENANIK

نمایندگی شرکت MENANIK

ما نماینده شرکت MENANIK نیستیم لیکن خدماتی را در این زمینه انجام می دهیم . تعمیر ، تست و یا جایگزینی خط کش های دیجیتال برند MENANIK را به ما بسپارید .

 معادل خط کش دیجیتال MENANIK

خط کش دیجیتال سری KA300 و KA600 از شرکت SINO چین و خط کش دیجیتال MLC310 و MLC320 از شرکت Ateksensor ترکیه می تواند جایگزین خط کش های menanik گردد . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد.

جهت دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

جایگزین خط کش دیجیتال MENANIK

نمایشگر MENANIK

شرکت MENANIK نمایشگرهایی را نیز برای این خطکش ها ارائه کرده بود البته خط کش های menanik قابل اتصال به نمایشگرهای ADR10-3 , ADR10-2 , ADR50-2 , ADR50-3 از شرکت Ateksensor ترکیه و نمایشگر های SDS2-2MS , SDS2-3MS از شرکت sino چین است ، با اعمال تغییراتی در سوکت قابل انجام است . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

برای دیدن تمامی نمایشگر ها روی ( خرید نمایشگر خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

 

 نمایشگر MENANIK

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در رابطه با خط کش دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .