سوالات متداول شما عزیزان در مورد خطکش دیجیتال

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های مارک Jenix دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما هستم .

خطکش دیجیتال JENIX JSS5L

خط کش دیجیتال برند JENIX ساخت کره است . سری JSS از 50 میلیمتر تا 1000 میلیمتر عرضه شده است. طول مفید این خط کش حدود 400 میلیمتر است .خروجی این خط کش موج مربعی TTL است .

انکدر خطی JENIX JSS5L

خط کش های برند JENIX سری JSS با رزولیشن پنج و یک میکرون تولید شده است ولتاژ این خط کش پنج ولت است این خطکش های دیجیتال می تواند به نمایشگرهای دیجیتال متصل شده و یا به کنترلر سی ان سی دستگاه متصل است .

تعمیر دیجیتال JENIX JSS5L

تعمیر دیجیتال JENIX JSS5L

همکاران ما آماده تعمیر خط کش دیجیتال ( JENIX سریJSS ) هستند .اکثر ایرادات مربوط به خط کش های دیجیتال وارد آمدن ضربه به خط کش و آلودگی آن است و بخش محدودی از این ایرادات مربوط به خرابی قطعات الکترونیکی می گردد . اگر علاقه مند هستید عمر خط کش دیجیتال خود را طولانی تر نمایید به توصیه های همکار من در فیلم فارسی ( تعمیر خطکش دیجیتال) توجه فرمایید .

 تعمیر خطکش JENIX JSS5L

خطکش دیجیتال JENIX JSS5L-400MM/16”

خط کش دیجیتال از نوع Incremental یا افزایشی ساخت شرکت JENIX سری JSS با طول مفید 400 میلیمتر و رزولوشن پنج میکرون .

نمایندگی شرکت JENIX در ایران

ما نماینده شرکت Jenix نیستیم لیکن خدماتی را در زمینه تعمیر ، تست و یا ارائه خط کش معادل برای خط کش های دیجیتال انجام می دهیم .

 معادل خط کش دیجیتال JENIX JSS5L

خط کش دیجیتال سری KA500 و KA300 از شرکت SINO چین بهترین جایگزین برای این خط کش دیجیتال است همچنین خط کش های دیجیتال سری MLC320 از شرکت Ateksensor ترکیه بعنوان جایگزین معرفی میگردد . با توجه به طول این خط کش محصول Sino KA300-470mm و یا محصول MLC320-450 mm را ببینید . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

جهت دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

جایگزین خط کش دیجیتال JENIX JSS5L

 کابل خطکش دیجیتال JENIX

خط کش های JENIX عموما با کابل سه متری ارائه شده است در صورت نیاز به کابل بلند تر می توانید با استفاده از کابل شیلد و سوکت شش پین ،کابل رابط بسازید.

کابل خط کش JENIX

POSITION JSS5L

برند این خط کش JENIX است نه POSITION و از سری JSS است . شرکت JENIX خطکش های دیگری با نامهای JSM , JSN , JSH تولید کرده است .

نمایشگر JENIX

شرکت Jenix نمایشگرهایی را نیز برای این خطکش ها ارائه کرده بود البته این خط کش ها قابل اتصال به نمایشگرهای دو ، سه و چهار محور ADR10-3 , ADR10-2 , ADR50-2 , ADR50-3 از شرکت Ateksensor ترکیه و نمایشگر های SDS2-2MS , SDS2-3MS از شرکت sino چین است ، با اعمال تغیراتی در سوکت قابل این کار شدنی است . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

برای دیدن تمامی نمایشگر ها روی ( خرید نمایشگر خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

نمایشگر دیجیتال JENIX

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در رابطه با خط کش دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .