سوالات متداول در مورد خطکش دیجیتال

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های مارک ISKRA دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما هستم .

خطکش دیجیتال ISKRA TGM130

خط کش دیجیتال برند ISKRA ساخت یوگسلاوی قدیم است . این سری از خط کش ها از 70 میلیمتر تا 1240 میلیمتر عرضه شده بود. طول مفید این خط کش حدود 270 میلیمتر است .خروجی این خط کش موج سینوسی است .
خط کش دیجیتال ISKRA TGM130

 

 انکدر خطی ISKRA TGM130

خط کش های برند ISKRA سری TGM130 با رزولیشن نیم ،یک ، دو ، پنج و ده میکرون تولید شده است ولتاژ این خط کش ها پنج ولت و یا دوازده ولت است این سری از خط کش ها با خروجی سینوسی و یا تی تی ال است همچنین این خطکش های دیجیتال یا به نمایشگرهای دیجیتال متصل شده و یا به کنترلر سی ان سی دستگاه متصل می گردد.
تعمیر دیجیتال ISKRA TGM130

 تعمیر دیجیتال ISKRA TGM130

همکاران ما آماده تعمیر خط کش دیجیتال شما ( ISKRA سریTGM130 ) هستند .اکثر ایرادات مربوط به خط کش های دیجیتال وارد آمدن ضربه خوردن به خط کش و کثیفی آن است و بخش محدودی از این ایرادات مربوط به خرابی قطعات الکترونیکی می گردد . اگر علاقه مند هستید عمر خط کش دیجیتال خود را طولانی تر نمایید به توصیه های همکار من در فیلم فارسی ( تعمیر خطکش دیجیتال) توجه فرمایید .

 تعمیر خطکش ISKRA TGM130
سوکت خطکش دیجیتال ISKRA

خط کش های دیجیتال ISKRA با سوکت های متنوعی ارائه شده بود سوکت دوازده پین گرد ،هفت پین گرد، نه پین گرد و نه پین مستطیل یا D . متاسفانه ارتباط دقیقی بین نوع ولتاژ یا رزولوشن یا شکل موج با شکل سوکت وجود ندارد .
سوکت خط کش اسکرا TGM

 

 خطکش دیجیتال ISKRA TGM130-05-40-SI-1-0-270-03-5-1

خط کش دیجیتال از نوع Incremental یا افزایشی ساخت شرکت ISKRA سری TGM130 با طول مفید 270 میلیمتر ولتاژ پنج ولت خروجی سینوسی چهل میکرون

نمایندگی شرکت اسکرا   SLOVENIA

ما نماینده شرکت ISKRA نیستیم لیکن خدماتی را در این زمینه انجام می دهیم . تعمیر ، تست و یا جایگزینی خط کش های دیجیتال برند ISKRA سری TGM130 را به ما بسپارید .

معادل خط کش دیجیتال ISKRA TELA TGM130

خط کش دیجیتال سری MLC320 از شرکت Ateksensor ترکیه و خط کش های دیجیتال سری KA300 جایگزین خط کش های تی تی ال اسکرا می گردد ولی در مورد خط کش های سینوسی اسکرا خط کش ALS4 از شرکت ATEKSENSOR ترکیه بعنوان جایگزین معرفی میگردد خط کش های ALS4 در دو مدل سینوسی و مربعی تولید می گردد . با توجه به طول این خط کش محصول ALS4-300mm را ببینید این خط کش تی تی ال است ولی نوع سینوسی آن نیز موجود است  . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

جهت دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

جایگزین خط کش دیجیتال ISKRA TGM130

کنترلر دیجیتال ISKRA

شرکت ISKRA نمایشگرهایی را نیز برای این خطکش ها ارائه کرده بود البته این خط کش ها قابل اتصال به نمایشگرهای ADR10-3 , ADR10-2 , ADR50-2 , ADR50-3 از شرکت Ateksensor ترکیه و نمایشگر های SDS2-2MS , SDS2-3MS از شرکت sino چین است ، با اعمال تغیراتی در سوکت قابل این کار شدنی است . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

برای دیدن تمامی نمایشگر ها روی ( خرید نمایشگر خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

دیجیتال ISKRA

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در رابطه با خط کش دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .

مطلبی در مورد معرفی شرکت سینو را اینجا (sino-company) ببینید