سوالات متداول در مورد خطکش دیجیتال

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های مارک ISKRA دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما هستم .

خطکش دیجیتال ISKRA TELA TGM111

خط کش دیجیتال برند ISKRA ساخت یوگسلاوی قدیم است .این سری از خط کش ها با طول بلند از 170 میلیمتر تا 2220 میلیمتر عرضه شده است. طول مفید این خط کش حدود 270 میلیمتر است .خروجی این خط کش موج مربعی TTL است .

خط کش دیجیتال ISKRA TELA TGM111

 انکدر خطی ISKRA TELA TGM111

خط کش های برند ISKRA سری TGM111 با رزولیشن یک ، دو ، پنج و ده میکرون تولید شده است ولتاژ این خط کش دوازده ولت است این سری از خط کش ها با خروجی سینوسی و یا تی تی ال است همچنین این خطکش های دیجیتال یا به نمایشگرهای دیجیتال متصل شده و یا به کنترلر سی ان سی دستگاه متصل می گردد.

تعمیر دیجیتال ISKRA TELA TGM111

تعمیر دیجیتال ISKRA TELA TGM111

همکاران ما آماده تعمیر خط کش دیجیتال شما ( ISKRA سریTGM111 ) هستند .اکثر ایرادات مربوط به خط کش های دیجیتال وارد آمدن ضربه خوردن به خط کش و کثیفی آن است و بخش محدودی از این ایرادات مربوط به خرابی قطعات الکترونیکی می گردد . اگر علاقه مند هستید عمر خط کش دیجیتال خود را طولانی تر نمایید به توصیه های همکار من در فیلم فارسی ( تعمیر خطکش دیجیتال) توجه فرمایید .

 تعمیر خطکش ISKRA TELA TGM111

سوکت خطکش دیجیتال ISKRA

خط کش های دیجیتال ISKRA با سوکت های متنوعی ارائه شده بود سوکت دوازده پین گرد ،هفت پین گرد، نه پین گرد و نه پین مستطیل یا D . متاسفانه ارتباط دقیقی بین نوع ولتاژ یا رزولوشن یا شکل موج با شکل سوکت وجود ندارد .

 سوکت خط کش اسکرا ISKRA

خطکش دیجیتال ISKRA TELA TGM111-12-0-DO-1-0-0270

خط کش دیجیتال از نوع Incremental یا افزایشی ساخت شرکت ISKRA سری TGM111 با طول مفید 270 میلیمتر رزولوشن ده میکرون و ولتاژ دوازده ولت .

نمایندگی شرکت ISKRA TELA

ما نماینده شرکت ISKRA TELA نیستیم لیکن خدماتی را در این زمینه انجام می دهیم . تعمیر ، تست و یا جایگزینی خط کش های دیجیتال برند ISKRA سری TGM111 را به ما بسپارید .

جایگزین خط کش دیجیتال ISKRA TELA TGM111

خط کش دیجیتال سری MLC320 از شرکت Ateksensor ترکیه بعنوان جایگزین معرفی میگردد . با توجه به طول این خط کش محصول MLC320-300mm را ببینید . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

جهت دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

جایگزین خط کش دیجیتال ISKRA TELA TGM111
نمایشگر دیجیتال ISKRA TELA

شرکت ISKRA نمایشگرهایی را نیز برای این خطکش ها ارائه کرده بود البته این خط کش ها قابل اتصال به نمایشگرهای ADR10-3 , ADR10-2 , ADR50-2 , ADR50-4 از شرکت Ateksensor ترکیه و نمایشگر های SDS2-2MS , SDS2-3MS از شرکت sino چین است ، با اعمال تغیراتی در سوکت قابل این کار شدنی است . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

برای دیدن تمامی نمایشگر ها روی ( خرید نمایشگر خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

 نمایشگر ISKRA TELA

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در رابطه با خط کش دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .