خطکش دیجیتال FAGOR MKT

خط کش دیجیتال برند FAGOR ساخت اسپانیا است .این سری از خط کش ها از طول 50 میلیمتر تا 1000 میلیمتر عرضه شده است. طول مفید این خط کش حدود 270 میلیمتر است .خروجی این خط کش موج مربعی TTL است.

 خط کش دیجیتال Fagor MKT

خطکش دیجیتال FAGOR MKT 52

خط کش های برند FAGOR سری MKT با رزولیشن پنج میکرون تولید شده است ولتاژ این خط کش پنج ولت است این خطکش های دیجیتال یا به نمایشگرهای دیجیتال متصل شده و یا به کنترلر cnc دستگاه متصل است.

تعمیر دیجیتال FAGOR MKT

تعمیر دیجیتال FAGOR MKT

همکاران ما آماده تعمیر خط کش دیجیتال شما ( FAGOR سریMKT ) هستند .اکثر ایرادات مربوط به خط کش های دیجیتال وارد آمدن ضربه خوردن به خط کش و کثیفی آن است و بخش محدودی از این ایرادات مربوط به خرابی قطعات الکترونیکی می گردد . اگر علاقه مند هستید عمر خط کش دیجیتال خود را طولانی تر نمایید به توصیه های همکار من در فیلم فارسی ( تعمیر خطکش دیجیتال) توجه فرمایید .

خطکش دیجیتال FAGOR MKT-27

خط کش دیجیتال از نوع Incremental یا افزایشی ساخت شرکت FAGOR سری MKT با طول مفید 270 میلیمتر.

نمایندگی شرکت FAGOR

ما نماینده شرکت Fagor نیستیم لیکن خدماتی را در این زمینه انجام می دهیم . تعمیر ، تست و یا جایگزینی خط کش های دیجیتال برند FAGOR سری MKT را به ما بسپارید .

معادل خط کش دیجیتال FAGOR MKT 27

خط کش دیجیتال سری KA300 از شرکت SINO چین بهترین جایگزین برای این خط کش دیجیتال است همچنین خط کش های دیجیتال سری MLC320 از شرکت Ateksensor ترکیه بعنوان جایگزین معرفی میگردد . با توجه به طول این خط کش محصول Sino KA300-270mm و یا محصول MLC320-300 mm را ببینید . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

جهت دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

جایگزین خط کش دیجیتال FAGOR MKT

 نمایشگر FAGOR

شرکت Fagor نمایشگرهایی را نیز برای این خطکش ها ارائه کرده بود البته این خط کش ها قابل اتصال به نمایشگرهای ADR10-3 , ADR10-2 , ADR50-2 , ADR50-4 از شرکت Ateksensor ترکیه و نمایشگر های SDS2-2MS , SDS2-3MS از شرکت sino چین است ، با اعمال تغیراتی در سوکت قابل این کار شدنی است . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

برای دیدن تمامی نمایشگر ها روی ( خرید نمایشگر خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

 نمایشگر FAGOR

تعمیر خط کش Fagor

همکاران ما آماده تعمیر خط کش های دیجیتال مارک فاگور هستند . لطفا قبل از ارسال مشخصات خط کش را با واتزآپ به شماره 09121473023 ارسال نمایید .

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در رابطه  با خط کش دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .