سوالات متداول در مورد خطکش دیجیتال

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های مارک EKRAM دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما هستم .

خطکش دیجیتال EKRAM EDM

خط کش دیجیتال برند EKRAM توسط یک شرکت ایرانی ارائه گردیده .این سری از خط کش ها با طول  50 میلیمتر تا 1000 میلیمتر عرضه شده است و عموما روی دستگاههای اسپارک نصب شده است . طول مفید این خط کش حدود 300 میلیمتر است .

خط کش دیجیتال EDM EKRAM

 خطکش دیجیتال EKRAM EDM

خط کش های برند EKRAM با رزولیشن پنج میکرون و یک میکرون تولید شده است ولتاژ این خط کش پنج ولت است این خطکش های دیجیتال یا به نمایشگرهای نوع EDMمتصل شده و یا به کنترلر دستگاه متصل است

تعمیر دیجیتال EKRAM EDM

 تعمیر دیجیتال EKRAM EDM

همکاران ما آماده تعمیر خط کش دیجیتال شما ( EKRAM EDM ) هستند .اکثر ایرادات مربوط به خط کش های دیجیتال وارد آمدن ضربه به خط کش و کثیفی آن است و بخش محدودی از این ایرادات مربوط به خرابی قطعات الکترونیکی می گردد . اگر علاقه مند هستید عمر خط کش دیجیتال خود را طولانی تر نمایید به توصیه های همکار من در فیلم فارسی ( تعمیر خطکش دیجیتال) توجه فرمایید .

 خطکش دیجیتال EKRAM EDM

 خطکش EKRAM EDM 300MM

خط کش دیجیتال از نوع Incremental یا افزایشی ساخت شرکت EKRAM با طول مفید 300 میلیمتر.

انکودر خطی EKRAM EDM

نمایندگی شرکت EKRAM EDM

ما نماینده شرکت Ekram EDM در ایران نیستیم لیکن خدماتی را در این زمینه انجام می دهیم . تعمیر ، تست و یا جایگزینی خط کش های دیجیتال برند EKRAM EDM را به ما بسپارید .

معادل خط کش دیجیتال EKRAM EDM

خط کش دیجیتال سری ALS4 از شرکت Ateksensor ترکیه بهترین جایگزین برای این خط کش دیجیتال است همچنین خط کش های دیجیتال سری KA300 از شرکت SINO چین و MLC320 از شرکت Ateksensor ترکیه بعنوان جایگزین معرفی میگردد . با توجه به طول این خط کش محصول ALS4-300mm و  یا محصول MLC320-300 mm را ببینید . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

جهت دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

 

جایگزین خط کش دیجیتال EKRAM EDM

نمایشگر EKRAM EDM

شرکت EKRAM نمایشگرهایی را نیز برای این خطکش ها ارائه کرده بود البته این خط کش ها قابل اتصال به نمایشگرهای ADR10-3 , ADR10-2 , ADR50-2 , ADR50-3 از شرکت Ateksensor ترکیه و نمایشگر های SDS2-2MS , SDS2-3MS از شرکت sino چین است ، با اعمال تغیراتی در سوکت قابل این کار شدنی است . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

برای دیدن تمامی نمایشگر ها روی ( خرید نمایشگر خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

نمایشگر EKRAM EDM

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در رابطه با خط کش دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .