سوالات متداول در مورد خطکش دیجیتال

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خطکش های EASSON دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما هستم .

دیجیتال EASSON GS0400

خط کش دیجیتال سری GS از شرکت Easson تایوان است که اخیرا در چین نیز تولید می گردد .این سری از خط کش ها با طول بلند از 50 میلیمتر تا 1000 میلیمتر تولید می گردد . طول مفید این خط کش حدود 400 میلیمتر است .

 خط کش دیجیتال Easson

خطکش دیجیتال EASSON GS

خط کش های سری GS شرکت کارمار با رزولیشن پنج میکرون تولید شده است ولتاژ این خط کش پنج ولت است و عموما بصورت سه سیگنال A , B, Z ارائه گردیده است شرکت Easson خطکش های دیگری نیز تولید می نماید که سری های GS30 , GS31 , GS35 , RL475 , RL471 و …ساخت این شرکت است .

تعمیر دیجیتال EASSON GS

تعمیر خط کش EASSON

همکاران ما آماده تعمیر خط کش دیجیتال شما ( EASSON سری GS ) هستند .اکثر ایرادات مربوط به خط کش های دیجیتال وارد آمدن ضربه به خط کش و کثیفی آن است و بخش محدودی از ایرادات مربوط به خرابی قطعات الکترونیکی می گردد . اگر علاقه مند هستید عمر خط کش دیجیتال خود را طولانی تر نمایید به توصیه های همکار من در فیلم فارسی ( تعمیر خطکش دیجیتال) توجه فرمایید .

 تعمیر خطکش EASSON

 خطکش EASSON GS10 400MM

خط کش دیجیتال از نوع Incremental یا افزایشی ساخت شرکت Easson سری GS با طول مفید 400 میلیمتر با رزولوشن پنج میکرون .
انکودر خطی EASSON

نمایندگی شرکت Easson

ما نماینده شرکت Easson در ایران نیستیم لیکن خدماتی را در این زمینه انجام می دهیم . تعمیر ، تست و یا جایگزینی خط کش های دیجیتال شرکت Easson را به ما بسپارید .

معادل خط کش دیجیتال Easson

خط کش دیجیتال سری MLC320 از شرکت Ateksensor ترکیه و خط کش دیجیتال سری KA300 از شرکت SINO چین بعنوان جایگزین معرفی میگردد . با توجه به طول این خط کش محصول Sino KA300-420mm و محصول MLC320-400 mm را ببینید . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

جهت دیدن تمامی خط کش ها روی ( خرید خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

 جایگزین خط کش دیجیتال Easson

نمایشگر Easson

شرکت Easson نمایشگرهایی را نیز برای این خطکش ها ارائه کرده بود خوشبختانه اکثر خط کش های این شرکت ازجمله سری GS بانمایشگرهای ADR10-3 , ADR10-2 , ADR50-2 , ADR50-3 از شرکت Ateksensor ترکیه و با نمایشگر های SDS2-2MS , SDS2-3MS از شرکت sino چین همخوانی دارد و با اعمال تغیراتی در سوکت قابل اتصال بهم هستند . لطفا انجام هر گونه تغییرات را به پرسنل فنی شرکت خود واگذار نمایید . انجام این تغییرات نیاز به اطلاعات کافی در این زمینه دارد .

برای دیدن تمامی نمایشگر ها روی ( خرید نمایشگر خط کش دیجیتال ) کلیک کنید.

نمایشگر Easson
جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 09121473023 و 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مطالب فارسی زیر در رابطه با خط کش دیجیتال در دسترس است لطفا مطالعه فرمایید .