کانون ابزار یک فروشگاه حقیقی است که با فروش خط کش دیجیتال ، نمایشگر دیجیتال , روتاری انکودر , خط کش آنالوگ ابزار آلات تراشکاری و تجهیزات اتوماسیون در خدمت صنعت کشور عزیزمان است. هدف ما ارائه محصولات با کیفیت و خوش قیمت است . همچنین به کمک دوستانمان مقالاتی را در این زمینه ارائه کرده ایم .

بسیاری از محصولات عرضه شده وارداتی و در برخی موارد تولید داخل است. به فروش محصولات تولید داخلی علاقه مند هستیم . وهدف ما ارائه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی با قیمت و کیفیت مناسب است سعی برآن داریم ضمن فروش این تجهیزات اطلاعات مریوطه را نیز ارائه کنیم.

بسیاری از صنعتگران حامی ما در ارائه مطالب مفید در این سایت هستند .ما اعتقاد داریم ضمن فروش تجهیزات اطلاعات فنی را نیز توسعه دهیم . بهمین منظور از تمامی صنعتگران درخواست داریم تا با ارائه مطالب فنی و مقالات ما را یاری نمایند . مقاله های ارائه شده به همراه شرح کوتاهی از معرفی نویسنده یا گردآورنده مطلب در اختیار صنعت قرار می گیرد .

 

خط کش دیجیتال

فروشگاه کانون ابزار خط کش دیجیتال در دو مدل مغناطیسی و نوری از برند های آتک سنسور ترکیه AtekSensor و سینو چین Sino عرضه میکند.

خط کش ها از طول 10 سانت تا 3 متر و بیشتر عرضه میشود.

خط کش آنالوگ

همچنین فروشگاه کانون ابزار خط کش آنالوگ در سه مدل ولتاژی ( 0 تا 10 ولت ) ، جریانی ( 4 تا 20 میلی آمپر ) و پتانسیومتری ( 0 تا 5 کیلو اهم و یا 0 تا 10 کیلو اهم ) از طول 1 سانت تا 100 سانت عرضه میکند.

نمایشگر دیجیتال

فروشگاه کانون ابزار نمایشگر دیجیتال در مدل های مختلف با کاربرد های مختلف نیز ارايه میکند. نمایشگر های مخصوص خطکش دیجیتال و روتاری انکودر ، نمایشگر های مخصوص خط کش های اهمی در فروشگاه کانون ابزار موجود میباشد.

روتاری انکودر

در فروشگاه کانون ابزار انواع روتاری انکودر در پالس و ابعاد مختلف موجود میباشد. با مراجعه به صفحه ی ( روتاری انکودر )‌ میتوانید تمام روتاری انکودر های موجود را مشاهده و روتاری انکودر دلخواه خود را انتخاب کنید

انکودر سیمی

روتاری انکودر سیمی یا همان وایر انکودر و وایر پتانسیومتر در دو مدل با خروجی دیجیتال و خروجی آنالوگ ( جریانی ، پتانسیومتری ، ولتاژی ) در فروشگاه کانون ابزار موجود میباشد. ( روتاری انکودر سیمی )

سنسور زاویه

سنسور زاویه در زاویه های مختلف و ابعاد مختلف با خروجی های متفاوت نیز در فروشگاه موجود میباشد. ( سنسور زاویه )

ترانسمیتر دما

ترانسمیتر دما برای اندازه گیری دما با خروجی های متنوع نیز در فروشگاه موجود میباشد. ( ترانسمیتر دما )  

سنجش ارتفاع

برای اندازه گیری سطح و ارتفاع نیز محصولاتی در فروشگاه موجود است که میتوانید آن ها را در صفحه ( سنسور سنجش ارتفاع ) مشاهده کنید.

ابزار تراش

در این فروشگاه انواع هلدرهای تراشگاری ، کفتراش ، داخل تراش ، یودرل ، مته ، قلاویز و اینسرت ( الماس ) عرضه می گردد.

 

آدرس : شادآباد بین پانزده متری اول و دوم ، پاساژ خسروان ، واحد 41

تلفن : 02166393900

موبایل : 09121473023