جدول انتخاب مته برای قلاویز میلیمتری دنده ریز

مته مناسب قلاویزهای میلیمتری MF

سایز سوراخ مناسب برای قلاویز بستگی به قطر قلاویز (مثلا M10) و گام قلاویز مثلا (گام یک) دارد. با نگاهی به جدول مشخص می شود که گام قلاویز نیز در انتخاب مته مناسب موثر است. برای مثال مته مناسب قلاویز M10*0.5 سایز 9.5 و مته مناسب قلاویز M10*1.25 مته 8.75 است یعنی حدود 0.75 میلیمتر اختلاف.


اگر سوراخ کوچکتر برای قلاویز ایجاد گردد ممکن است قلاویز بشکند و یا کیفیت سطح پایین بیاید و اگر سوراخ بزرگتر از حد استاندارد زده شود گوشت دنده کم شده و ممکن است پیچ در داخل مهره لق بزند. بنایراین استفاده از جداول استاندارد توصیه می گردد.

جهت بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید

اندازه مته برای قلاویز MF

برای دیدن قلاویزهای آماده فروش اینجا (خرید قلاویز) کلیک کنید.

 

سایز مته مناسب قلاویز  دنده ریز میلیمتری

لازم بذکر است که جدول فوق مناسب استفاده برای قلاویزهای میلیمتری دنده ریز است. اگر قلاویز دنده استاندارد یا قلاویزهای معمولی دارید از جدول انتخاب مته برای قلاویز میلیمتری استفاده کنید. همواره در نظر داشته باشید که سایز مته مناسب قلاویزکاری متاثر از قطر قلاویز و گام قلاویز است. بنابراین این جدول مناسب قلاویزهای گام استاندارد نیست. همچنین اگر میخواهید قلاویز اینچی استفاده کنید از جدول انتخاب مته برای قلاویز اینچی استفاده کنید. و خوب است یادآوری کنم  که برای قلاویزهای اینچی دنده ریز یا UNF نیز بایست از جدول انتخاب مته برای قلاویز اینچی دنده ریز استفاده کنید.

قطر سوراخ مناسب قلاویز MF

برای خرید قلاویز دستی با کیفیت چینی اینجا (قلاویز دستی) کلیک کنید.

 

جدول مته و قلاویز  دنده ریز

در جدول فوق می توانید مته مناسب برای قلاویز میلیمتری دنده ریز را بیابید.

 

قلاویز چینی Spin

قلاویز چینی Spin یک قلاویز با کیفیت است و توانسته جایگاه خوبی در صنعت پیدا کند این قلاویزها در دسته بندی های قلاویز دستی و قلاویز ماشینی مستقیم و قلاویز ماشینی مارپیچ و بصورت سفید، طلایی، کبالت دار، الماس یا کارباید و… ارائه گردیده است.

قلاویز اینچی چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *