قلاویز ماشینی اسپیرال

قلاویز های ماشینی برخلاف قلاویزهای دستی که ست سه تایی و یا دوتایی هستند، بصورت تکی عرضه می شود. و معمولا در دو نوع با شیار مستقیم و یا شیار مارپیچ هستند. قلاویزهای شیار مارپیچ سوفاله را بسمت بالا هدایت می کنند. اسپیرال Spiral لغت انگلیسی مارپیچ است.

قلاویز ماشینی مارپیچ HSSE

قلاویزهای ماشینی بصورت HSS و HSSE و یا قلاویز کبالت دار و الماس تولید می شوند. این قلاویز نوع HSSE است.  

قلاویز ماشینی چینی

برای خرید قلاویز چینی برند SPIN و یا دیگر برند های چینی و اروپایی با فروشگاه شهاب (09143661906 و یا 02166810949) واقع در شادآباد تماس بگیرید.  

قلاویز ماشینی مارپیچ Spin

قلاویز ماشینی Spin یک قلاویز چینی مرغوب است که توانسته جایگاه مورد قبولی را در صنعت بدست آورد. این قلاویز در انواع دستی، ماشینی شیار مستقیم و شیار مارپیچ عرضه می گردد.  

خرید قلاویز مارپیچ

برای خرید قلاویز دستی چینی مرغوب و با قیمت مناسب با شماره 09143661906 و یا 02166810949 تماس بگیرید و یا به فروشگاه ابزار شهاب واقع تهران-شادآباد -پاساژ رضا واحد 12 مراجعه فرمایید. امکان ارسال با تیپاکس، اتوبوس، باربری، پست و ارسال هوایی مقدور است. برای دیدن قلاویزهای آماده فروش اینجا (خرید قلاویز) کلیک کنید. برای دیدن قلاویزهای ماشینی مارپیچ آماده فروش اینجا (قلاویز ماشینی مارپیچ) کلیک کنید. برای دیدن قلاویزهای ماشینی مستقیم آماده فروش اینجا (قلاویز ماشینی مستقیم) کلیک کنید.