قلاویز ماشینی شیار مستقیم

قلاویز های ماشینی برخلاف قلاویزهای دستی که ست سه تایی و یا دوتایی هستند، معمولا بصورت تکی عرضه می شود. و معمولا در دو نوع با شیار مستقیم و یا شیار مارپیچ هستند. قلاویزهای شیار مارپیچ سوفاله را بسمت بالا هدایت می کنند. اسپیرال Spiral لغت انگلیسی مارپیچ است. جهت حرکت سوفاله در قلاویز های شیار مستقیم بستگی به پخ انتهای شیار دارد. در مورد این قلاویز که در انتهای شیار مستقیم یک پخ اسپیرال داریم، سوفاله بسمت پایین هدایت می گردد.

قلاویز ماشینی مستقیم HSSE

قلاویزهای ماشینی بصورت HSS و HSSE و یا قلاویز کبالت دار و الماس تولید می شوند. این قلاویز ها نوع HSSE است.  

قلاویز ماشینی چینی

برای خرید قلاویز چینی برند SPIN و یا دیگر برند های چینی و اروپایی با فروشگاه شهاب (09143661906 و یا 02166810949) واقع در شادآباد تماس بگیرید.  

قلاویز ماشینی مستقیم Spin

قلاویز ماشینی Spin یک قلاویز چینی مرغوب است که توانسته جایگاه مورد قبولی را در صنعت بدست آورد. این قلاویز در انواع دستی، ماشینی شیار مستقیم و شیار مارپیچ عرضه می گردد.  

خرید قلاویز مستقیم

برای خرید قلاویز دستی چینی مرغوب و با قیمت مناسب با شماره 09143661906 و یا 02166810949 تماس بگیرید و یا به فروشگاه ابزار شهاب واقع در تهران-شادآباد -پاساژ رضا واحد 12 مراجعه فرمایید. امکان ارسال با تیپاکس، اتوبوس، باربری، پست و ارسال هوایی مقدور است.  

قلاویز ماشینی Spiral Point

قلاویز Spiral Point یک قلاویز شیار مستقیم است که دارای یک پخ در ابتدای شیار است که سوفاله را به پایین هدایت می کند.  

قلاویز ماشینی Straight Flute

قلاویز Straight Flute یک قلاویز ماشینی با شیار مستقیم است ویک پخ در ابتدای شیار طوری ایجاد شده که  بتواند سوفاله حاصل از قلاویز کاری را به پایین  هدایت نماید. برای دیدن قلاویزهای آماده فروش اینجا (خرید قلاویز) کلیک کنید. برای دیدن قلاویزهای ماشینی مستقیم آماده فروش اینجا (قلاویز ماشینی مستقیم) کلیک کنید. برای دیدن قلاویزهای ماشینی مارپیچ آماده فروش اینجا (spiral-point-machine-tapقلاویز ماشینی مارپیچ) کلیک کنید.